تصاویر The Witcher 2: Assassins of Kings - XBOX 360

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
اعلام شدن این بازی برای360 جزو سه تا خبر برتریه که من تو این دو سه سال اخیر شنیدم فوقالعادست فقط خدا کنه کنترل بازی محدود نشده باشه که البته خواسته ی زیادیه

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ایول ... بسیار هم عالیست و کم و کسری در جزئیات نمیبینم نسبت به نسخه PCـش :D خدا کنه فریم ریت مناسب و ثابتی هم داشته باشه ...

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
ایول ... بسیار هم عالیست و کم و کسری در جزئیات نمیبینم نسبت به نسخه PCـش :D خدا کنه فریم ریت مناسب و ثابتی هم داشته باشه ...
دوست عزیز این عکس هایی که من دیدم در حد MEDIUM یا LOW نسخه PC است.
تازه احتمالا از جزییات بازی(از نظر گرافیکی)کم شده.

Bone Crusher

کاربر سایت
Dec 27, 2008
3,872
نام
امیرحسین
دوست عزیز این عکس هایی که من دیدم در حد MEDIUM یا LOW نسخه PC است.
تازه احتمالا از جزییات بازی(از نظر گرافیکی)کم شده.

البته تا عرضه بازی خیلی وقت مونده ولی خوب باید بگم انصافا نصف کیفیت بالاترین تنظیمات PC هست! ولی فکر نکنم با این کیفیت عرضش کنن!

در کل باید بگم بنده دراگون ایج : اوریجینز رو روی ایکس باکس بازی کردم و نهایت لذت رو بردم! اینکه دیگه گرافیک حال حاضرش از اون کمتر نیست! تو زمینه RPG حرف های اول آخر رو داستان و گیم پلی میزنن! تو مورد اول که مسلما تغییری نیست و مورد دوم هم با توجه به محدودیت های کنسول پیاده سازی میشه! یقینا کنسول بازها از آسون تر شدن و کم عمق تر شدن بازی ناراحت نمیشن چون کسی که کنسول رو انتخاب میکنه نه طرفدار سبک استراتژیک هست و نه RPG های اصیل و کلاسیک! ولی در نقطه مقابل PC Fan ها اینو ضعف میدونن در حالی که کنسول بازا با این مورد حال میکنن!:d امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید.

در پناه حق

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,522
نام
امیر
اگر چه روی PC گرافیک خارق العاده ای داشت ولی با یه GTX275 سیستم اشکش در اومده بود.
امیدوارم روی 360 روون اجرا بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر