Uncharted: Golden Abyss

sinashide

کاربر سایت
May 29, 2011
36
دوستان من اینجا گیر کردم.باید چه کار کنم؟؟؟
z9717_20120823025232.jpg

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,159
نام
سبحان
دوستام من این بازی رو تا چپتر 5 رفتم همش 2 تا تروفی بیشتر ندادهه همه راز و رمز ها رو هم جمع کردم.به نظر شما این طبیعیه؟یا بازیم اوریجینال نبوده؟کلا این بازی 2% بیشتر بهم تروفی نداده

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,816
نام
مرتضی
دوستام من این بازی رو تا چپتر 5 رفتم همش 2 تا تروفی بیشتر ندادهه همه راز و رمز ها رو هم جمع کردم.به نظر شما این طبیعیه؟یا بازیم اوریجینال نبوده؟کلا این بازی 2% بیشتر بهم تروفی نداده

طبیعیه برو جلوتر میده خیلی از تروفیهاش مثلا باید فلان قدر ادم با فلان تفنگ بکشی خب تازه اول بازی هستی

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
خودم همین الان ازش رد کردم..
راحت شدم..
هر کی اینجای بازی گیر کرد بهم بگه تا اسکرین شات بزارم دقیقا باید چه کار کنید. ;)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
خوب دوستان عزیز
الان بازی ر و بنده هم گرفتم زدم رو نرمال بزم که زود تموم نشه
فقط بازی کلا چند ساعت گیم پلی داره؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,533
بازی بیشتر رو گشت گذار و دیدن مناطق میچرخه . اکشن بازی هم خوبه , پازلهاش هم خوبه .
قابل مقایسه با اون 3 تا نیست ولی باز هم یه Uncharted هست . ارزش داره بازی کنی

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان یکی از معماهای بازی که دختره یه جا مشغول میشه با مجسمه ها (:D) بعد ما باید بریم سراع چندتا عین همونا که دختره اونجاست
چیکار باید کرد؟

arian.

کاربر سایت
Sep 13, 2012
116
دوستان یکی از معماهای بازی که دختره یه جا مشغول میشه با مجسمه ها (:D) بعد ما باید بریم سراع چندتا عین همونا که دختره اونجاست
چیکار باید کرد؟
برو همه جارو بگرد.
یه سری مجسمه پیدا میکنی.
برو سمت اونا و بقیش دیگه معلومه.
این بازی با 3 نسخه ی ps3 قابل قیاس هست؟ در اون حد هست؟
گیم پلیش اره به نظر من چون وقتی با صفحه لمسی کار میکنی و مثلا یه جا باید دوربین رو بگیری سمت نور تا جوهر روی کاغذ معلوم شه.ولی گرفیک نه.
دوستان من اینجا گیر کردم.باید چه کار کنم؟؟؟
z9717_20120823025232.jpg

اون علامت چشم بقل صفحه رو بزن و با توجه به شکلای بالا اینا رو بچرخون.
که اخر سر به این صورت در بیاد :
50421582442440673450.jpg

آخرین ویرایش:

parham.a

کاربر سایت
Nov 5, 2010
88
نام
parham
منم این بازی رو از همین دوست خوب مهرداد(پست بالایی) امروز خریدم وقتی تموم کردم به نوبه خودم میگم چطور بود.فعلا یه 3 4 دیقه بازی کردم عالی بود.علیرغم اینکه ویتا کارت گرافیکش با آیفون فور اس تقریبا یکی هست(فقط تو یه مورد که یادم نیست توانایی محاسباتی بالاتری یا یه همچین چیزی بود) همچین گرافیکی رو تا حالا روی هیچ بازی ایفون ندیده بودم.
چي ميگى كجا خوندي cpu ٤ هسته اي و گرافيك ٤ هسته اي ويتا كجا و cpu دو هسته اي و گرافيك يك هسسته اي ٤ اس كجا
gpu و cpuويتا از آيفون ٥ و آيپد ٤ هم بيشتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر