Uncharted: Golden Abyss

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
نه یه جورایی باسه.با اون دانته مبارزه میکنه باید جهتای روی صفحه رو بزنی قرمز بشه دانته میکشت.میزنم همه جهتارو یکی از جهتارو هرجور میزنم قرمز میشه شما مشکلی نداشتی واسه تموم کردن crushing?
باید خیلی سریع بزنی. راه حله دیگه ای نداره :d
دقتم کنی دقیق رو فلشا بزنی حله :d

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
باید خیلی سریع بزنی. راه حله دیگه ای نداره :d
دقتم کنی دقیق رو فلشا بزنی حله :d

باید با حس اون دکمه ها رو بزنی ! یعنی قشنگ ضربه ها رو پیاده کنی تو ویتا ، البته هواستو جمع کن ویتات خورد نشه :D هر چند که خیلی قدیمی بود پست شما ولی گفتم بقیه هم شاید مثل شما گیر کردند راه حلشو بفهمند

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
اقا من تو چپتر 9 اونجایی که ی کامیون توش مواد منفجرس و اون زنه رفیقمون اون بالا همش اینور اونور میره گیر کردم

دقیقا منم اومده بودمم همین سوال رو بپرسم ... !!!!:d

چقدر طولانیه بازی پس فکر نمیکردم اینطور باشه ... هم کیلزون هم انچارتد واقعا با کیفیت بودن بازی هاشون

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
دقیقا منم اومده بودمم همین سوال رو بپرسم ... !!!!:d

چقدر طولانیه بازی پس فکر نمیکردم اینطور باشه ... هم کیلزون هم انچارتد واقعا با کیفیت بودن بازی هاشون

با اسنایپ باید کاور بدی دختر رو تو جنگله!!؟

اگر منظورت بعد از اونه که باید فرار کنی ! زرنگ بازی می خواد حتی من از دختره هم جلو زدم فقط باید سریع بدویی بکشی بالا از در او دیوار سریع باش فقط همین d:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
اقا من تو چپتر 9 اونجایی که ی کامیون توش مواد منفجرس و اون زنه رفیقمون اون بالا همش اینور اونور میره گیر کردم

باید بری با دوربین از نقشه عکس بگیری ...

بعد بیای پایین یه کم طور بخوری ... بعد که دختره میگه نمیتونم چیزی که میخوام رو پیدا کنم ... میری دم گاو صندوق قرمزه دکمه میزنی و دختره هم رمز گاو صندوق میده بهت ... و الی اخر ...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

وای اونجا که باید دوربین رو سمت نور بگیری ... وقتی که اتفاقی یک درصد شد ... فهمیدم باید چی کار کنم ... دم دمای طلوع خورشید بود ... نه نور خورشید قوی بود و نه نور لامپ ... رفتم شمع روشن کردم دوربین رو گرفتم جلوی شمع چه حالی کردم ...

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
توی چپتر دو به جایی میرسم که باید یه قفل باز کنم 2 11 4 هست. چجوری باید بازش کنم ؟
من همین هفته پیش تموم کردم ولی دقیق یادم نیست. این کاری که میگم تست کن:
با دست یکی دو دور به صورت دایره ای به سمت جهت عقربه های ساعت بچرخون تا رنگ شماره ها خاکستری بشه
بعد از ساعت 12 باید شروع کنی بری روی عدد مربوط به صورت آزمون تست و خطا اول روی 4 میری اگه رنگش سبز شد پس مرحله اول درسته- در ادامه تو همون جهت روی 11 میری اگه درست باشه رنگش سبز میشه اگه اشتباه باشه باید همون حالت و تکرار کنی فقط بعد از شماره 4 باید شماره 11 رو بر عکس جهت عقربه های ساعت بری و همینطور شماره بعدی به همین صورت تست میگیری و تمام
:d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
توی چپتر دو به جایی میرسم که باید یه قفل باز کنم 2 11 4 هست. چجوری باید بازش کنم ؟

بعد از ساعت 12 باید شروع کنی بری روی عدد مربوط به صورت آزمون تست و خطا اول روی 4 میری اگه رنگش سبز شد پس مرحله اول درسته- :d
آزمون و خطایی نیستش ;) من الان دقیق یادم نیست. اما یادمه که منم اینجا گیر کرده بودم و میخواستم با آزمون و خطا برم جلو که خیلی سخت میشد. بعد دوباره رفتم tutorial ش را خوندم که خیلی آسون و منطقی توضیح داده بود.
ببین مثلا وقتی نوشته 4 یه فلش به سمت چپ و راست داره که باید از همون طرف فلش بری و به عدد مربوط برسی. بعدش عدد بعدی و جهت و فلش بعدی. اگر هم اشتباه کنی میتونی دو بار بچرخونیش که ریست بشه تا دوباره امتحان کنی.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
آزمون و خطایی نیستش ;) من الان دقیق یادم نیست. اما یادمه که منم اینجا گیر کرده بودم و میخواستم با آزمون و خطا برم جلو که خیلی سخت میشد. بعد دوباره رفتم tutorial ش را خوندم که خیلی آسون و منطقی توضیح داده بود.
ببین مثلا وقتی نوشته 4 یه فلش به سمت چپ و راست داره که باید از همون طرف فلش بری و به عدد مربوط برسی. بعدش عدد بعدی و جهت و فلش بعدی. اگر هم اشتباه کنی میتونی دو بار بچرخونیش که ریست بشه تا دوباره امتحان کنی.
انقدر پیچیده اش نکنید بابا...میخوای معادله لاپلاس تو شرایط مرزی حل کنی مگه؟!!
نکته اش اینه هر عدد رو که پیدا میکنی عدد بعد رو باید خلاف جهت بچرخونی...مثلا در جهت خلاف عقربه ها میچرخونی به عدد مورد نظر میرسی...حالا واسه رفتن به عدد بعد باید خلافش بچرخونی//
(پسر منم شک کردم ولی فکر کنم همین طور بود لول)

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
پیچیده چیه :| خب منم میگم که خیلی آسونه فقط یه کم منطق میخواد. اما در کل خیلی بد ساخته بودن اینجاش را. مثلا میخواستن مثل گاوصندوق های واقعی باشه :|

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
بالاخره بعد این امتحانای دانشگاه،تونستم درست حسابی بشینم پای بازی و الانم چپتر 28 هستم و تقریبا آخراشم. واقعا به عنوان یه لانچ تایتل خیلی عالیه . واقعا بازیه خوبیه و کاشکی سونی ادامه بده این بازیای first-party شاخش رو. :| حداقل سالی 2 تا بازی انحصاری خوب بدن عالی میشه. :)

بازی رو امشب تموم کردم. :x میتونم بگم محشر بود. واقعا لذت بردم. یه جورایی از لحاظ محیطی یاد آنچارتد میفتادم ولی آخراش هم از لحاظ محیطی و هم در کل از لحاظ سبک داستان یاد آنچارتد 2 افتادم که خیلی برام لذت بخش بود. موزیک بازی حرف نداشتش. مخصوصا اون آخر که Chase رو میخوایم از زیر اون ستون نجات بدیم موزیکش محشر بود. :) واقعا دست همه ی سازنده ها درد نکنه. امیدوارم حداقل یه آنچارتد دیگه رو ویتا ببینم + این که بازیای انحصاریه خوب تو این سطح و حتی بهتر در آینده رو ویتا ببینم.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر