L.A. Noire

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
جانم؟؟؟ دیگه از این کامل تر می خواستین؟ خب این اچیومنت گاید هستا. ببخشیدا. راهنمای قدم به قدم بازی نیست که بگیم جواب همه ی پرونده ها رو بذارم.
تازه برای این که 5 ستاره بشین هم نوشتم که به چه چیزهایی بستگی داره دیگه. حالا می خواید هر جور بگذرونید. ولی خسارت زیاد نزنید که از ستاره هاتون کم میشه.
فقط شما جواب سوالات هم توی اون لینکی که گذاشتم هستش دیگه. انگلیسی هم نمی خواد دیگه Lie و... که چیزی نیستش که.
به اسم تاپیک دقت کنید. این اچیومنت گاید هستش. یعنی راهنما برای گرفتن اچیومنت ها ، نه گذروندن بازی.

اتفاقا به همین دلیله که میگم تاپیک کامل نیست شما یه نگاه به اینجا بکن
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=30571

اچیومنت گاید شما که حتی نقشه gold film و یا Landmark ها رو هم نداشت و من و یکی دیگه از دوستان عکس ها رو قرار دادیم

Roscoe And Friends15
gp-g.png
Kill at least one bad guy with every gun
با هر اسلحه حداقل یک نفر رو بکشید.

اسلحه ی شاتگان بازی در مرحله ی دوم پاترول وجود داره. همچنین می تونید شاتگانتونو زمین بذارید تا 7 تیرتونو بگیرید. دو نوع مسلسل هم که در طول بازیی زیاد وجود داره. توجه کنید که خشاب اسلحه ی تامسون با تامی فرق داره . این دوتا دو اسلحه ی جدا شناخته میشه. همچنین اسلحه ی ام1 که باز هم زیاد پیدا میشه. دو اسلحه ی برونینگ و فلیمترور هم در پرونده ی آخر بازی پیدا می شوند( به طور فراوان). پس دو اسلحه ی آخر در پرونده ی آخر پیدا می شوند. تفنگ 7 تیر هم در دومین مرحله ی پاترول که به دزدان بانک حمله می کنیم. بقیه ی اسلحه ها هم همه در آخر پرونده ی The Fallen Idol پیدا می شوند.
در ضمن من الان توی این اچیومنت موندم و هرچی هم میگردم نمیتونم بگیرمش با تمام اسلحه های مرحله آخر و The Fallen Idol هم آدم کشتم ولی اچیومنت نمیاد اصلا توی این گاید شما مکان دقیق اسلحه ها گفته نشده

یا به عنوان مثال

Auto Fanatic30
gp-g.png
Drive every vehicle in the city.
سوار همه ی ماشین های بازی بشوید.

این تقریبا سخت ترین اچیومنت بازی هست. در اصل سخت نیست بلکه وقت گیر است. ماشین های بازی تقریبا محله ای هستند و هر ماشین در محله ای خاص هست. با رنک گرفتن ماشین های مخفی نیز روی نقشه با علامت علامت سوال آزاد می شوند. می تونید این طوری همه ی 95 ماشین رو پیدا کنید. البته در سایت یوتیوب نیز یک فیلم کامل وجود دارد برای پیدا کردن ماشین ها که به علت غیلتر بودن سایت از گذاشت لینک معذورم ، ولی می تونید راحت سرچ کنید. توجه داشته باشید که وقتی سوارشون شدید حساب میشه. و در پایین سمت چپ هم می نویسه که چندمین ماشین رو سوار شدید.
این توضیح به هیچ عنوان به من کمک نمیکنه که بتونم اچیومنت رو بگیرم حداقل کاری که میتونید انجتم بدید گذاشتن لینک سایت یوتوب توی اسپویلره

Public Menace30
gp-g.png
Rack up $47,000 in penalties during a single story case.
چهل و هفت هزار دلار به شهر خسارت بزنید ، در طی یک پرونده.

سه نوع خسارت توی بازی داریم :
- خسارت به شهر
- خسارت به ماشین ها
- خسارات و یا جراحت به انسان ها
از همه بیشتر خسارت به ماشین ها پول بیشتر به این مجموع اضافه می کند. هر ماشینی که خراب شود حدود هزار دلار خسارت به شما اضافه میشود. به طوری که با خراب کردن و آتیش دادن حدود 60 ماشین می تونید این اچیومنت رو بگیرید. دور خیز کنید و با شدت به ماشین بزنید. طوری که آن آتیش بگیرد. این کار را در عرض یک ربع روی شصت تا هفتاد ماشین انجام دهید.
در مورد این هم من دقیقا بعد از خراب کردن 60 تا ماشین متوجه شدم که مدت ها قبل به اندازه کافی خسارت به شهر زده بودم در واقع خراب کردن 60 تا ماشین میشه معادل 142,000 دلار ( من ماشین هایی که خودم سوارشون بودم رو نمی شمردم )

آخرین ویرایش:

nimroo

کاربر سایت
May 23, 2010
177
نام
میلاد
سلام دوستان :

کمک کمک کمک

تو مرحله the gas man اونجا که میری تو اداره پلیس باید بازجویی کنی از دو نفر .

نفر اول رو بازجوییش رو درست انجام میدم ولی نفر دوم رو میدونم همش میشه lie ولی نمیدونم باید کدوم مدرکو انتخاب کنم . لطفا کمک کنید . ممنون

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام دوستان :

کمک کمک کمک

تو مرحله the gas man اونجا که میری تو اداره پلیس باید بازجویی کنی از دو نفر .

نفر اول رو بازجوییش رو درست انجام میدم ولی نفر دوم رو میدونم همش میشه lie ولی نمیدونم باید کدوم مدرکو انتخاب کنم . لطفا کمک کنید . ممنون

سلام دوست عزیز این جا بخش اجیومنت است سوال شما راجع به بخش داستانی می باشد

به اینجا بردی ووسوالاتتون رو بپرسید

قربانت

جوابش رو اینجا هم میزارم ولی برو به قسمت مربوطه

o1oip41gvklztqyr907k.png

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
نمیدونم تاحالا کسی به این مشکل برخورد کرده یا نه ولی در پرونده The Golden Butterfly اگر شما همه کارها رو به درستی انجام بدین به دلیلی نا معلوم بهتون 5 ستاره داده نمیشه.من خودم هم به این مشکل برخوردم و این پرونده تنها پرونده ای هستش که نتونستم 5 ستارش کنم.
IGN هم اعلام کرده بود که به همین مشکل دچار شده بود و از کاربرها برای تکمیل راهنماش درخواست کمک کرده.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نمیدونم تاحالا کسی به این مشکل برخورد کرده یا نه ولی در پرونده The Golden Butterfly اگر شما همه کارها رو به درستی انجام بدین به دلیلی نا معلوم بهتون 5 ستاره داده نمیشه.من خودم هم به این مشکل برخوردم و این پرونده تنها پرونده ای هستش که نتونستم 5 ستارش کنم.
IGN هم اعلام کرده بود که به همین مشکل دچار شده بود و از کاربرها برای تکمیل راهنماش درخواست کمک کرده.
اما آریان من مشکلی نداشتم ها، راحت 5 ستاره شد ...
البته یه نکته ای یادت نره، توی این ماموریت اگه جاهای بازپرسی را اشتباه بری، یه سرنخ ها جا میمونن

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اما آریان من مشکلی نداشتم ها، راحت 5 ستاره شد ...
البته یه نکته ای یادت نره، توی این ماموریت اگه جاهای بازپرسی را اشتباه بری، یه سرنخ ها جا میمونن
نه نوید بالاخره ردش کردم.مشکل اینجا بود که من به دلیلی نامعلوم اون سرنخ مربوط به اتوبوس و رانندش رو پیدا نمیکردم.ولی خب بالاخره درست شد:dهمرو 5 ستاره کردم.تقصیر IGN هم بود که منو به شک انداخت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر