حل مشکلات در بازی های X360

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام لطفا یکی به این بنده حقیر کمک کنه ثواب داره به خدا
من تو بازیه dmc 4 مرحله 7 گیر کردم اونجایی که یه سنگه که روش سر سه تا مار هستش و رنگاشم قرمز و بنفش و سبزه و 4 راه هم داره که می تونی بری باید اونجا چی کار کنم هر مرحله رو میرم بعد بازم برمیگردم سر جای اول لطفا کمک کنید بازی خیلی توپیه ولی 1 2 روزه که تو اینجا گیر کردم
اونجارو اون قدر اين ور اون ور برو كه راهتو پيدا كني من دقيق يادم نيست اگه بار اولته يعني مرحله the forest هستي فكر ميكنم دوبار جلو بايد بري(دقيق يادم نيست).اما وقتي رفتي جلوتر باز هم به اين منطقه ميرسي اسم مرحله شم back to forest هست دقيق يادمه بايد چي كار ميكردي اونجا بايد ميرفتي جلو.عقب.راست.راست اين هم يك راهنمايي براي مراحل جلوتر.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
اولین راه که راه مستقیم بود بعد واسه پیدا کردن راه های بعدی یه راه ساده هست اونم اینه که همیشه به سمت راه سمت راست برید...

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
من بازي Double Agent (بخوانيد امين ) رو رايت كردم ولي وقتي تو Solo Missions ميرم، قبل از اينكه دموي اولش رو نشون بده اين پيغام رو ميده:
This disc is unreadable
1-Clean the disc with a soft cloth

2- restart the console

مشكل از كجاست؟ بازي Full Stealth هست و Free Region.

با تشكر.

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
bebakhshid ke fontamkharab shode man ye 360 pal daram taze gereftam ama too bazy hay brount paradise va pgr4zabanesh fransavy ya almany ast dar zemn too baghyeh bazyha 11 ta bazy dige intor nist mamnoon misham rahnamayym konid bazam bebakhshid

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام
من بازي Double Agent (بخوانيد امين ) رو رايت كردم ولي وقتي تو Solo Missions ميرم، قبل از اينكه دموي اولش رو نشون بده اين پيغام رو ميده:
This disc is unreadable

2- restart the console

با تشكر.

كسي تاحالا به اين ايراد بر نخورده؟ ميگن تو بازي Gears of War هم قديما اين مشكل بوده.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
كسي تاحالا به اين ايراد بر نخورده؟ ميگن تو بازي Gears of War هم قديما اين مشكل بوده.

این مشکل به 2 دلیل هست...

1. دیسک کثیف هست و باید تمیزش کنی

2. دیسک یا بد رایت شده یا فایل iso. اون مشکل داشته...

من مورد دوم رو به مشکلت نسبت میدم.چون خودم همچین مشکلی رو وسط بازی Army Of Two,Medal Of Honor:AirBorne و Bioshock داشتم... ;)

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
سلام
This disc is unreadable

2- restart the console

با تشكر.

مطمئنا این مشکل از رایت دیسکه چون منم بعد از رایت mass efect همین مشکلو داشتم .

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مطمئنا این مشکل از رایت دیسکه چون منم بعد از رایت mass efect همین مشکلو داشتم .

مرسي پدرام و مهدي عزيز،
من با همون روشي كه 3تا بازي ديگه رو رايت كردم، اين بازي (Double Agent ) رو هم رايت كردم، كجاي كار رو شما ميگين عوض كنم؟ (طبق آموزش اشكان جان جلو رفتم و با Clone CD رايت كردم)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
مرسي پدرام و مهدي عزيز،
من با همون روشي كه 3تا بازي ديگه رو رايت كردم، اين بازي (Double Agent ) رو هم رايت كردم، كجاي كار رو شما ميگين عوض كنم؟ (طبق آموزش اشكان جان جلو رفتم و با Clone CD رايت كردم)

امکان داره فایل Iso مشکل داشته باشه به همین دلیل به این مشکل برخورد کرده باشی.من با دانلود دوباره یکی از بازیهام این مشکل رو حل کردم. ;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
bebakhshid ke fontamkharab shode man ye 360 pal daram taze gereftam ama too bazy hay brount paradise va pgr4zabanesh fransavy ya almany ast dar zemn too baghyeh bazyha 11 ta bazy dige intor nist mamnoon misham rahnamayym konid bazam bebakhshid

شما شايد نسخه فرانسوي بازي رو داري!
از مطمئن هستي كه بازي هايي كه مشكل زبان دارن واقعا انگليسي هستن؟ چون كنسولت PAL هست ميتونه بازيهايي اروپايي رو به هر زبان اروپا اجرا كنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر