ماهنامه بازی نما

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
بازینما شماره ی اخرش 134 بود و گویا دیگه تولید نمیشه. دفترشون هم برای همیشه تعطیل شده. با توجه به وضعیت کاغذ هم پیش بینی میشد که روند تولیدش متوقف بشه. کاغذ اصلا گیر نمیاد و اگر هم گیر بیاد معمولا نشریات بزرگ و روزنامه ها با قیمت های خیلی کلان همه رو میخرن و دیگه چیزی گیر بازینما نمیاد.

victorman

کاربر سایت
Oct 26, 2006
423
نام
فرزاد
من نسخه های خیلی قدیمی رو یادگاری نگه داشتم ، فکر کنم با دفتر مجله تماس بگیری کارتو راه میندازن

سلام دوست عزیز. متاسفانه دفتر مجله دچار یک سری توهمات هستن. شما می تونی چند نسخه رو برای من اسکن کنی؟ هزینه ش رو پرداخت می کنم خدمتتون.

reza3533

کاربر سایت
Jun 14, 2006
193
نام
Mreza
یادش بخیر بازی نما و بازی رایانه برای من از نوستالژی ترین مجله های گیم هستن.. دوست عزیزی هم که توی صفحه قبل گفتن چند وقت پیش شیراز برگه A4 گیر نمیومد واقعا درسته...یکی از اشناهامون چند بسته برگه لازم داشت وهرجا میرفت میگفتن نیست اصلا... نهایتا از برنامه دیوار پیدا کرد اونم توی شهرستانای اطراف شیراز و مجبور شد حضوری بره بگیره. با این وضعیت امیدوارم کلا کنسل نکنن و با نسخه اینترنتی برگردن. فکر کنم از طرف خیلیا که براشون مجله نوستالژی هست حمایت بشن...

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستان حالا که امکان انتشار بازینما به صورت یه رسانه مکتوب وجود نداره، با این نظر من موافقید یانه؟
رسانه بازی کلا چاپی ش یه حس بهتری داره و آدم حوصله می کنه طولانی ترین نقدها و مقالات رو بخونه، اما دیجیتالی چطور؟ تو رسانه دیجیتالی شما حوصله می کنید یه مطلب شدیدا طولانی رو بخونید؟ من که شخصا رسانه چاپی رو ترجیح میدم، چون میتونید طولانی ترین مطالب رو راحت بخونید و به بیخودی به چشم هاتون فشار نیارید، البته رسانه چاپی با کیفیت منظورم هست مثلا در حد بازی رایانه های قدیمی (و نه شماره های آخرش) و دنیای بازی. بازی نما که دو شماره آخرش رو نخریدم، اما آخرین شماره هایی که خریدم به خاطر کیفیت پایین مطالب شون، آزرده خاطرم کردن. کلا رسانه چاپی رو ترجیح میدم و نبودش دیوانم میکنه، دیوانه م میکنه که کلی رسانه دیجیتال بازی تو کشور شکل گرفته از جمله زومجی و گیمفا و غیره و غیره، اما امان از وجود چیزی به نام تخصص و درک درست نویسندگان از تاریخچه گیم. نه اینکه بخوام به نویسنده های فعال تو رسانه های دیجیتال گیم ایران توهین کنم، نه اصلا اینطور نیست، بلکه منظورم این هست که چطور میشه که مثلا از یه سایت با 10 نویسنده فقط 2 یا شاید 3 تاشون واقعا فهمیدن گیم چی هست و باهاش چه کارها میشه کرد. افرادی هم مثل طه رسولی، یاشار ذوالفقاریان، سهیل منصوری، نیما شاه صاحبی و غیره و غیره که نویسنده های خوب بودن هم کلا ول کردن نوشتن رو و میدون بازی نویسی تو ایران دست افرادی افتاد که نباید میفتاد (باز هم میگم منظورم همه افراد فعال تو سایت های گیم ایران نیست، بلکه منظورم 70 یا شاید 80 درصد شون هست که به درک درستی از گیم نرسیدن). والا من این چند وقت اینقدر مقاله خوب کم دیدم که با خودم گفتم بابا یادش بخیر تو بازی رایانه یاشار بنده خدا چه چیزهای جذابی می نوشت یا دنیای بازی چقدر پرونده هاش یا بخش فلش بک ش مفید بود به معنای واقعی و به دانسته های مخاطب اضافه می کرد.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
واقعا این مجله رو نابود کردن با تصمیمات اشتباه هنوز بروز نشدن دیگه مثل هفت سال هشت سال قبل کسی حتی حوصله ندارم بره دم دکه یک مدتی بود مجله رو تو سایت های اینترنتی مثل دیجی کالا عرضه میکردم که به نظرم حرکت عالی بود برای ترغیب مخاطب یا اینکه نسخه دیجیتالی مجله رو بزنن باید روش های جدید رو بیارن دیگه الان روش های ده سال پیش جواب نمی‌دهد مطابق روز حرکت نمیکنن قدیم اکثرا حال و حوصله داشتن اینترنتم آنقدر فراگیر نبود..

• Like
Reactions: EVIL4baz

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
مجله رو کسی نابود نکرده گرونی کاغذ و چاپ و....... مسائل نابود کرده

یه نگاه به افت کیفیت کاغذ انواع اقسام مجله ها و ماه نامه ها بندازید نابود شدن از اون ورم 4برابر گرونتر! خیلی هاشون که کلا نابود شدن

من تو این 3-4سال اخیر تمایلی برای خرید مجله الکی گرون با کاغذ فاجعه که پرشده از تبلیغات و شماره تماس اکبر آقا دی وی دی خام فروش رو ندارم

• Like
Reactions: Z-fan and A7A

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بحث گرانی و تورم درسته ولی کلا تو این سه چهار سال اخیر دیگه تیراژ روزنامه و مجله آنقدر پایین اومده کسی مثل قدیم نمیخره الان فقط میرن دم دکه برای سیگار.
. اتفاقا بازی‌نما باید مسیرش جدا کنه بازاریابی تغییر بدن تو شهرهای بزرگ شیراز و تهران و تبریز.. اینترنتی سایت درست درمون هم که ندارن از اولم درست حسابی نبود سایتش بازی نما بدن مجلات به سایت های بازی فروشگاه های اینترنتی بزرگ و معروف..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر