ماهنامه بازی نما

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
این توییت وحید یوسفی هست مال مهر ۹۸ تقریبا یکساله دیگه چاپ نمیشه
View attachment 175098
چاپ که آره، مطلع هستم، دوست داشتم بدونم خودشون کجان الان، چون بعضی هاشون خبری نیست ازشون. این رو دیده بودم. مشکلات که زیاد بود، یکیش همین بخش خبر که الحق به جز اون ستون اعداد، میشد همش رو حذف کرد، چون با این کار فقط خودشون اذیت میشدن... حیف واقعا دوران جالبی داشتیم با نشریات چاپی گیم ایران...

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
چاپ که آره، مطلع هستم، دوست داشتم بدونم خودشون کجان الان، چون بعضی هاشون خبری نیست ازشون. این رو دیده بودم. مشکلات که زیاد بود، یکیش همین بخش خبر که الحق به جز اون ستون اعداد، میشد همش رو حذف کرد، چون با این کار فقط خودشون اذیت میشدن... حیف واقعا دوران جالبی داشتیم با نشریات چاپی گیم ایران...
وحید یوسفی بزنی توییتر هست سردبیر بود همیشه از بقیه هم خبر داره تا همین ۹۸ هم که تونستن دووم بیارن خیلی شاهکار کردن چون واقعا با این اوضاع قیمت کاغذ نمی‌تونستن دیگه خیلی از مجلات معمولی هم دارن تعطیل میشن من خودم از سال ۸۷ می‌گرفتم بازی‌نما رو اون موقع یک روزنامه هم بود برای بازی رایانه..

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
وحید یوسفی بزنی توییتر هست سردبیر بود همیشه از بقیه هم خبر داره تا همین ۹۸ هم که تونستن دووم بیارن خیلی شاهکار کردن چون واقعا با این اوضاع قیمت کاغذ نمی‌تونستن دیگه خیلی از مجلات معمولی هم دارن تعطیل میشن من خودم از سال ۸۷ می‌گرفتم بازی‌نما رو اون موقع یک روزنامه هم بود برای بازی رایانه..
شاهکار که صد البته با این قیمتا، حتی review بازی هایی رو پوشش می دادن که هیچ جا به زبان فارسی پوشش داده نمی شد... حیف واقعا. ولی خب روزهای پایانیش خوب دووم آورد قطعا، ولی کیفیت سابق رو اصلا نداشت ما هم بخاطر عشق میخریدیم میگفتیم یه حمایتی هم بشه.

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
شاهکار که صد البته با این قیمتا، حتی review بازی هایی رو پوشش می دادن که هیچ جا به زبان فارسی پوشش داده نمی شد... حیف واقعا. ولی خب روزهای پایانیش خوب دووم آورد قطعا، ولی کیفیت سابق رو اصلا نداشت ما هم بخاطر عشق میخریدیم میگفتیم یه حمایتی هم بشه.
آره دیگه اون نویسنده های قدیمی همه رفته بودن یا شغل عوض کردن یا رفتن دنبال کار دیگه یا براشون صرف نداشت خیلیا دووم نمیاوردن تو این کار مثلا قدیم من یادمه یک حمید نیکوفر بود شاهکار بود مطالبش نویسنده های خوب زیاد داشت من البته این چند سال آخر نمی‌گرفتم خبر نداشتم از کیفیتش

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
از بچه های تحریریه کمابیش خبر دارم. مشغولاً تقریباً. یه عده هم کلاً گذاشتن کنار نویسندگی گیم رو. ولی هیچی به گیم نمیشه
من خودم بعد از مجله که رفتم سایت طرفداری و روزنامه پیروزی، اعتراف می کنم درسته که حقوقش چندین برابر بود اما شور کاری بازینما و کلاً گیم تکرار شدنی نیست :)

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
از بچه های تحریریه کمابیش خبر دارم. مشغولاً تقریباً. یه عده هم کلاً گذاشتن کنار نویسندگی گیم رو. ولی هیچی به گیم نمیشه
من خودم بعد از مجله که رفتم سایت طرفداری و روزنامه پیروزی، اعتراف می کنم درسته که حقوقش چندین برابر بود اما شور کاری بازینما و کلاً گیم تکرار شدنی نیست :)
آقا اسم و فامیلیت رو میگی؟ فکر کنم شما هم تو بازی نما بودی درسته؟

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
از سید مرتضی موسوی خبری داری تو بازنما بود تو بازی سنتر SMM9 بود یا حمید نیکوفر

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
از سید مرتضی موسوی خبری داری تو بازنما بود تو بازی سنتر SMM9 بود یا حمید نیکوفر
والا حمید نیکوفر رو آخرین بار از یکی از بچه ها شنیدم که بیشتر داره روی کار تولید بازی فعالیت می کنه

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
نزدیک ده ساله دارم راجع به ویدیوگیم مینویسم
با انوع و اقسام رسانه‌ها کار کردم ولی بازیسنتر و بازینما همیشه برام جایگاه ویژه‌ای داشتن
نزدیک 30 سالگی اون بچه 20 ساله بدون دغدغه نیستم ولی...
با همه درگیری‌هام اگر یه روزی بازینما احیا بشه بدون چشم داشت و دریافت یه ریال (حداقل تا وقتی پا بگیره) حاضرم بنویسم براشون

Los Galacticos

⚡️Rebel⚡️
Gold User
Feb 4, 2020
1,044
با انوع و اقسام رسانه‌ها کار کردم ولی بازیسنتر و بازینما همیشه برام جایگاه ویژه‌ای داشتن
با همه درگیری‌هام اگر یه روزی بازینما احیا بشه بدون چشم داشت و دریافت یه ریال (حداقل تا وقتی پا بگیره) حاضرم بنویسم براشون
مگه قراره احیا بشه؟

• Like
Reactions: playstation2

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,592
شما ایدیت تو بازینما چی بود؟

playstation2

کاربر سایت
Jan 3, 2023
145
بله برادر. حسین رضایی. یه یک سالی رو بودم خدمت مجله

ااا نیکوفر همونی که تو بازی کام و دنیای پردازش بود
یادش بخیر
چه سال های بود
چقدر ذوق داشتم تا نسخه جدید بازی کام بیاد فکر کنم سال ۸۴ یا ۸۵ میگرفتم

• Like
Reactions: x23are