Sniper Ghost Warrior 2 | PC

Developer : City Interactive
Publisher :
City Interactive
Genre :First Person Shooter
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 15 January 2013

S:GW 2 ادامه نسخه پیشین این سری است که توسط CI ساخته و در تاریخ 9 اکتبر معادل (18 مهر ماه) عرضه خواهد شد.

بخش داستانی:

هنوز از داستان بازی اطلاعات زیادی در دست نیست اما طبق گفته سازندگان، بازی دارای داستانی حماسی و قابل قبول از نویسندگانی تحسین شده خواهد بود.
طبق گفته سازندگان،بازی در عین پیوستگی به نسخه قبلی،داستانی مستقل خواهد داشت.

====================================================

بخش گرافیک و فنی:

اما اولین چیزی که در نگاه اول در این عنوان،توجه همگان را جلب خواهد کرد،گرافیک بازی است.

بازی به جای استفاده از موتور نسخه قبلی یعنی Chrome Engine 4، که مشکلاتی نیز در پی داشت، از موتور تحسین شده CryEngine 3 بهره خواهد برد که بدین معناست جزئیات و طراحی محیط بازی حرف اول را میزند.
محیط ها بزرگ و فقط محدود به مناطق جنگلی نیستند بلکه مناطق برفی، شهری نیز به مناطق بازی اضافه شده اند.در کل سازندگان قصد بر این داشته اند که بازی را متنوع تر بسازند.
محیط ها همگی از روی محیط های واقعی الگو برداری شده اند.
یکی از مشکلات آزار دهنده نسخه پیشین،وجود باگ های مختلف و مشکلات فنی بوده است که به لطف C3 این مشکلات رفع شده و بازی در عرصه گرافیک و طراحی محیط میتواند عنوان قابل قبول و خوبی باشد.

و اما بخش گیم پلی:

سازندگان قول داده اند که اینبار تمام مانور انجام شده روی بخش Sniper خواهد بود که بدین معناست که همانند نسخه قبلی،اثری از صحنه های اکشن و شلوغ نخواهیم بود.
بیشتر تمرکز سازندگان بر روی مخفی کاری و مخفیانه کشتن بوده است که سعی شده به بازیکن حس یک تک تیرانداز واقعی القا شود.
دوربین همراه گلوله (Bullet Cam) هم نیز اینبار وجود خواهد داشت.
با توجه به اطلاعات پراکنده موجود، وسایل نقلیه نیز به بازی اضافه شده اند ولی هنوز اطلاعات بیشتری در دست نیست که این قابلیت چگونه خواهد بود.
گویا باس فایت نیز به بازی اضافه شده است اما به مرور زمان از این بخش ها پرده برداشته خواهد شد.

با تمامی این اوصاف، به نظر میرسد S:GW 2 عنوانی خوش ساخت خواهد بود.
سازندگاه CI قدم بزرگی در جهت بهبود مشکلات بازی برداشته اند و سعی کرده اند که نظرات و پیشنهادات طرفداران این عنوان را نیز در ساخت این بازی دخیل کنند.

==================================================

اطلاعات جدید:

طبق خبری که در سایت VG24/7 گذاشته شده است، Namco Bandai، ناشر نسخه اروپایی این بازی، عرضه تمام نسخه های آن را تا 9 اکتبر به تعویق انداخته است (معادل با 18 مهر ماه).
هنوز هیچ خبری مبنی بر تعویق در آمریکا گفته نشده است.

==================================================

تاپیک تصاویر بازی

===================================================

تریلر های منتشر شده

Sniper: Ghost Warrior 2 - The Sarajevo Urban Combat Trailer

Hi-Res H.264 MP4 45.0MB Download

Lo-Res IPOD / PSP 11.0MB Download

Sniper: Ghost Warrior 2 Preview

Hi-Res H.264 MP4 188.4MB Download

Lo-Res IPOD / PSP 45.6MB Download

Sniper: Ghost Warrior 2 Announcement Trailer

Hi-Res H.264 MP4 36.5MB Download

Lo-Res IPOD / PSP 10.4MB Download

Sniper: Ghost Warrior 2 - Gameplay Video

Hi-Res H.264 MP4 128.3MB Download

Lo-Res IPOD / PSP 36.7MB Download

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
اگه بازی DX11 باشه می گید یعنی چی پس ما 9 دارا چی اگه 9 باشه می گید اشغاله این چیه دیگه من مطمئنم اگه چهارتا از این افکت ها می ذاشت به قدری سنگین می شد که هیچ کس نتونه بازی کنه نمونه ی این کار ها با CE 2 دیدیم
خوب بازیی واقعا بازیه که همه رو ساپورت کنه
حالت DX11 رو ساپورت کنه و همینطور DX9 رو هم ساپورت کنه و گرافیک عادی خودش رو توی DX9 داشته باشه
بازیی که اینطوری نباشه همیشه حرف پشت سرش هست
نمونش کرایسیس 3 که واقعا شورشو در آورد:|

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
یه پیشنهادی دارم ;

هیچ وقت بازی که اصلا توجهی بهش نداشتید رو زمانی که دو سه بازی خوب و در نظر گرفته شده خودتون دارید بازی نکنید. این تجربه کاملا ثابت شده، پس اون بازی رو یجایی نگه دارید و وقتی بازی های سیستمتون تموم شد، اونو نصب کنید و بازی کنید.
اجبارا تمومش می کنید :d مثلا من Sniper Elite v2 رو اصلا خوشم نیومد، ولی چون بازی ای نداشتم، تا تهش رفتم :d

این Sniper هم همینطوری هست، حداقل بخاطر گرافیکش که شده بازی می کنم، چون خیلی به گرافیک اهمیت میدم.

Persian-Punk

کاربر سایت
Mar 12, 2013
14
نکته جالب در مورد این بازی اینکه گرافیکش در حال حاضر نه آینده ( منظور با عرضه پچ ) نسبت به ورژن 1 کمتره اگرچه با Cry 3 ساخته شده ...
من اینو الان روی high quality اجرا می کنم اما ورژن 1 با Chrome Engine روی High لگ داشت ...
این ورژن رو خیلی بد ساختن میدونم گیم پلی تو Chapter های بعدی بهتر میشه اما من تا ارائه پچ صیر می کنم اگر گرافیک خوب نشه صددرصد پاک میشه :p
بهتره شما هم ادامه ندین چون واقعا حال بهم زن و خیلی تکراریه .

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
کساییکه از بازی انقدر بد میگن،خب کسی مجبورت نکرده که بازیش کنی
انقدر از بازی بد میگن هم اعصاب خودشونو میریزن بهم هم اعصاب مارو.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
نکته جالب در مورد این بازی اینکه گرافیکش در حال حاضر نه آینده ( منظور با عرضه پچ ) نسبت به ورژن 1 کمتره اگرچه با Cry 3 ساخته شده ...
من اینو الان روی high quality اجرا می کنم اما ورژن 1 با Chrome Engine روی High لگ داشت ...
این ورژن رو خیلی بد ساختن میدونم گیم پلی تو Chapter های بعدی بهتر میشه اما من تا ارائه پچ صیر می کنم اگر گرافیک خوب نشه صددرصد پاک میشه :p
بهتره شما هم ادامه ندین چون واقعا حال بهم زن و خیلی تکراریه .
اتفاقا گرافیک بازی خیلی بهتر از نسخه اول هست
اینو به راحتی میشه فهمید

تا موقعی که شما یک بازی رو برای گرافیکش بازی میکنین همین میشه نظرتون
از بازی خوشتون نمیاد نظرات گوهربارتونو واسه خودتون نگه دارید و الکی از بازی ایراد نگیرید. با تشکر:D

---------- نوشته در 01:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:13 PM ارسال شده بود ----------

اینم چند تا عکس برای بعضی از هیترا که میگن این نسخه گرافیکش از نسخه قبل کمتره:
asian-buildings-sniper-ghost-warrior-2-preview.jpg

304879.png
Sniper-Ghost-Warrior-2-08.jpg

Vs

Persian-Punk

کاربر سایت
Mar 12, 2013
14
به ما نمیای .
گرافیک کمتره از نسخه اول چون نه درست حسابی Shading داره و نه Effect ...
بازی هم در حال حاضر رو DX9 هست نه 11 ...
Chrome Engine خیلی سنگین تر بود ولی گرافیکش رو بالاتر درست کرده بودن ...
دلیل نمیشه چون نسخه دوم و Cry Engine 3 هست پس عالی باشه ...
به دلیل فریم و روون اجرا شدن اینکار رو کردن وگرنه کمپانی احمق نیست تو 2013 بازی رو با Dx9 یده بیرون ...

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
به ما نمیای .
گرافیک کمتره از نسخه اول چون نه درست حسابی Shading داره و نه Effect ...
بازی هم در حال حاضر رو DX9 هست نه 11 ...
Chrome Engine خیلی سنگین تر بود ولی گرافیکش رو بالاتر درست کرده بودن ...
دلیل نمیشه چون نسخه دوم و Cry Engine 3 هست پس عالی باشه ...
به دلیل فریم و روون اجرا شدن اینکار رو کردن وگرنه کمپانی احمق نیست تو 2013 بازی رو با Dx9 یده بیرون ...

چه ربطی داره؟ DMC هم با DX9 بود:|
نظرات گوهر بارتون خریدار نداره بذارید واسه خودتون

Persian-Punk

کاربر سایت
Mar 12, 2013
14
چه ربطی داره ؟
ورژن 1 گرافیک بالا بود کسی اگر واقعا بازی کرده باشه نمی تونه بگه پایین بود موتور هم سنگین بود ولی اصلا این حس رو نمیشد داشت که به دلیل مشکل کدنویسی لگ داری و بازی بهینه نیست ...
واقعا گرافیک و سایه زنی خوب بود ...
ورژن 2 گرافیک خوبی داره منم نمی تونم بگم بده ولی اصلا High Detail و High ShaDing و ...نیست ...
خیلی واضحه فهمیدنش ...
واقعا من اگر نمی دونستم با CE3 ساخته شده غیر قابل تشخیص بود ...
روی High افتضاحه چه برسه روی Low ...
پچ میاد بهتر میشه اینو خودشونم میدونن که مشکل داره و در حد بازی 2013 نیست ...
شاید کسی بگه این بازی فرانچایز نیست و انتظار خاصی ندارن اما با این حال 7 ماه تاخیر خورده August کجا March کجا ....
روش کار می کردن مسلما ...
یا واقعا اونا مشکل دارن یا چشمای شما درست نمی بینه ...
برو دوباره بازی کن و ببین که آشغاله البته فعلا ...

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
چه ربطی داره ؟
ورژن 1 گرافیک بالا بود کسی اگر واقعا بازی کرده باشه نمی تونه بگه پایین بود موتور هم سنگین بود ولی اصلا این حس رو نمیشد داشت که به دلیل مشکل کدنویسی لگ داری و بازی بهینه نیست ...
واقعا گرافیک و سایه زنی خوب بود ...
ورژن 2 گرافیک خوبی داره منم نمی تونم بگم بده ولی اصلا High Detail و High ShaDing و ...نیست ...
خیلی واضحه فهمیدنش ...
واقعا من اگر نمی دونستم با CE3 ساخته شده غیر قابل تشخیص بود ...
روی High افتضاحه چه برسه روی Low ...
پچ میاد بهتر میشه اینو خودشونم میدونن که مشکل داره و در حد بازی 2013 نیست ...
شاید کسی بگه این بازی فرانچایز نیست و انتظار خاصی ندارن اما با این حال 7 ماه تاخیر خورده August کجا March کجا ....
روش کار می کردن مسلما ...
یا واقعا اونا مشکل دارن یا چشمای شما درست نمی بینه ...
برو دوباره بازی کن و ببین که آشغاله البته فعلا ...
والا من مشکلی تو بازی نمیبینم
بنظر من گرافیکش خیلی هم خوب کار شده
و همینطور Detail بازی هم خیلی خوب کار شده
اگه با بازی های دیگه مقایسه نکنی گرافیک خوبی داره

وقتی آدم Crysis 3 رو که با CE3 درست شده بازی میکنه بعد میاد اینو بازی میکنه مسلمه که فکر کنه خیلی بی گرافیکه:D

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
میدونید بحث کردن آداب داره، یعنی با حفظ ادب و احترام همدیگه بیایم به نظرات هم ایراد صحیح وارد کنیم.
این که به هم توهین کنیم معنی نداره، بازی روی هر DX دوست داره اجرا بشه، با هر موتوری هم می خواد ساخته بشه، توهین این وسط چه معنی داره؟

لطف کنید هر مورد شامل توهین رو فقط گزارش کنید و نقل قول هم نکیند تا در اسرع وقت رسیدگی بشه.

ممنون.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
دوستان شما رو نمیدونم ولی واسه من تنظیمات یه چیزه فرمالیتست ! تفاوت پایینترین حد تنظیمات با بالاترین فقط 3-2 فریمه !

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
خوب دوستان در عرض 4:41 دقیقه تموم شد . داستان نداشت . هوش مصنوعی بهتر از نسخه 1 بود ولی بازم بد بود . مالتیش بده . فقط گرافیک بصریه زیبایی داشت ( دقت کنید نمیگم گرافیک بالایی داشت میگم گرافیک بصریه زیبایی داشت ) :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر