راهنمایی در بازی The Witcher 2

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
آقا این kayren رو چطوری باید کشت با شمشیر که نمیشه کاری کرد

کایران چهار تا دستش رو باید قطع کنی اونایی که روش قرمز رنگ هست تو مسیری که به زمین میزنن Yeven بزن وقتی میخوره روش دستش گیر میکنه بعد برو بزن اون قرمزی رو قطع میشه همرو بزن بعد میگه چی کار کنی

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
کایران چهار تا دستش رو باید قطع کنی اونایی که روش قرمز رنگ هست تو مسیری که به زمین میزنن Yeven بزن وقتی میخوره روش دستش گیر میکنه بعد برو بزن اون قرمزی رو قطع میشه همرو بزن بعد میگه چی کار کنی
عذر میخوام yeven چیه؟

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
آقا من 4 تا دستش را قطع می کنم و بعد به من میگه راست کلیک را بزن و وقتی آن را می زنم می پره روی یکی از دست هاش و در آنجا به من میگه که پشت سر هم چپ کلیک را بزن
و من هر چقدر تند تند چپ کلیک را می زنم از روی دستش پرت میشه پایین و هیچ اتفاقی نمی افته ...
لطف کنید کمکم کنید .

با تشکر

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
آقا من 4 تا دستش را قطع می کنم و بعد به من میگه راست کلیک را بزن و وقتی آن را می زنم می پره روی یکی از دست هاش و در آنجا به من میگه که پشت سر هم چپ کلیک را بزن
و من هر چقدر تند تند چپ کلیک را می زنم از روی دستش پرت میشه پایین و هیچ اتفاقی نمی افته ...
لطف کنید کمکم کنید .

با تشکر
آقا شما چطوری 4تا دستشو قطع کردی به ما هم یاد بده
مرسی

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
Yarden یکی از جادوهای شخصیت اصلی هست، دکمه CTRL رو نگه دار و از بین جادوهات Yarden رو انتخاب کن بعد قبل از اینکه یکی از دست هاشو روی زمین بزنه دکمه Q رو بزن تا یه نشونه نارنجی رنگ روی زمین ایجاد کنه حالا همونجا وایسا هروقت خواست یکی از اون چهارتا دستش رو بزنه روی زمین جاخالی بده حالا دستش گیرمیکنه توی زمین و با شمشیر اتکش بده تا اون دستش نابود بشه حالا Kayren عصابانی میشه پس باید بری یه گوشه ای که از صدماتش در امان باشی، بترتیب دو دست دیگش رو هم قطع کن و بازم اگه راهنمایی خواستی بگو.
لطف کنید کمکم کنید .
برای من که کاملا درست بود، اول میگه چپ کلیک رو یه مقدار بزن اما اخرش میخواد که دکمه Space رو فشار بدی حالا اگه تو این حین بازم چپ کلیک رو بزنی پرت میشی پایین. اگه تونستی این قسمت رو درست انجام بدی یه قطعه سنگ میفته پشت اون پناه بگیر و بعد جادوی Quenـــت رو بزن و از روی اون تخته سنگی که سمت چپ افتاده پایین بالا برو و سعی کن مدام جاخالی بدی وقتی به لبه اون سنگ برسی خودبخود Kayen رو نابود میکنه.
سلام دوستان ببخشید این ostmark را که برداشتی بعدش باید چیکار کرد کجا رفت؟
بعدش باید باهاش یه محلول درست کنی که قبل از مبارزه با Kayren بخوری تا از سمش دمیج زیادی نخوری! برای درست کردن محلول هم دکمه CTRL رو بگیر و بعد اون گزینه وسطی(Meditation) رو انتخاب کن و بعد گزنیه Alchemy رو بزن و بعد اگه مواد مورد نیاز اون محلول mongoose رو داشتی اونو بساز و اگر نداشتی از فروشگاه های توی شهر بخر. وقتی محلول رو ساختی وارد اتاق بالای مهمونخونه بشو و با اون جادوگره صحبت کن داستان خودش جلو میره.

bahramffx

دو حلقه
کاربر سایت
Nov 11, 2006
540
نام
bahram
دستهاي kayran را چه طوري بايد قطع كرد اخه شمشير روش اثر نداره خواهش ميكنم كمكم كنيد

اول باید شمشیری را کرافت کنین از شمشیر سازی کنار بازارچه شهر بعد هنگام مبارزه با کایران اول به زمین تله بذارید (با نگاه داشتن کنترل و انتخاب جادوی دوم از سمت چپ وزدن Q هنگام مبارزه) بعد دست دشمن گیر کرد از جای قرمز رنگ دستش ظربه بزنید بعد از زدن سه دستش موقع حمله دشمن دکمه چپ موس را نشون میده . بعد از زدن درست دکمه ها از ستونهایی که رو سرش ریخته بالا برین تمام >:d<
(راستی قبل مبارزه محلول mongoose روحتما استفاده کنین (با نگاه داشتن کنترل و زدن چپ کلیک در وسط منو);)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
دوستان من بعد از اینکه تو جنگل cedric v, پیدا کردم بعد از تموم شدن حرفهاشون گزینه انتخاب برام نمیاد سریع بعد از چند ثانیه دمو میشه بعد اون مرحله برام faild میشه مرحله magots disappearance برای کسی اینطوری هست ؟

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
دوستان من بعد از اینکه تو جنگل cedric v, پیدا کردم بعد از تموم شدن حرفهاشون گزینه انتخاب برام نمیاد سریع بعد از چند ثانیه دمو میشه بعد اون مرحله برام faild میشه مرحله magots disappearance برای کسی اینطوری هست ؟

بازی رو unistall کن
سیو هاتو کپی کن و اپدیت 1.1 skidrow نصب کن
ببین چی میشه

pantera4581

کاربر سایت
Oct 28, 2009
64
نام
MoHaMmAd
لطف کنید کمکم کنید .

با تشکر

آقا ما که نتونستیم این مرحله را رد کنیم اگر کسی سیو بعد از این مرحله را داره بزاره رو سایت ثواب داره به خدا ................

mehrdad mm

کاربر سایت
Feb 18, 2010
313
اول باید شمشیری را کرافت کنین از شمشیر سازی کنار بازارچه شهر بعد هنگام مبارزه با کایران اول به زمین تله بذارید (با نگاه داشتن کنترل و انتخاب جادوی دوم از سمت چپ وزدن Q هنگام مبارزه) بعد دست دشمن گیر کرد از جای قرمز رنگ دستش ظربه بزنید بعد از زدن سه دستش موقع حمله دشمن دکمه چپ موس را نشون میده . بعد از زدن درست دکمه ها از ستونهایی که رو سرش ریخته بالا برین تمام >:d<
(راستی قبل مبارزه محلول mongoose روحتما استفاده کنین (با نگاه داشتن کنترل و زدن چپ کلیک در وسط منو);)
حتما شمشیر رو باید ببریم شمشیر سازی برای حمله با kayren؟
چقدر سخت شد بازی:-s

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
حتما شمشیر رو باید ببریم شمشیر سازی برای حمله با kayren؟
چقدر سخت شد بازی:-s
نخیر اصلا لازم نیست برای مبارزه با کایرن شمشیرتون رو Craft کنید، این باس بیشتر حالت اسکریپت شده داره و باید حتما با روش خاصی از بین ببریدش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر