Forza 2:IGN 8.9--Game Spot 9.2

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
بالاخره این بازی فوق العاده که به شخصه انتظار زیادی براش کشیدم از دو سایت بزرگ امتیاز خودش رو گرفت جالبه Ign سخت گیری کرده نظر شما چیه؟
GAME SPOT 9.2
IGN 8.9
forza-motorsport-2-20070529061550764.jpg

forza-motorsport-2-20070529061550482.jpg

forza-motorsport-2-20070529061548779.jpg

forza-motorsport-2-20070529061548451.jpg

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
آی جی ان قاطی داره برا دارک مسیا چند داده بود؟ بعد اومد دید این یکی رو بدجور سوتی داده عوضش کرد من که همیشه نمرات گیم اسپات رو معتبر تر میدونم.بازی فوق العاده ای هست..

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
جدیدا ign خیلی داره سخت گیری میکنه ولی game spot یه روال ثابت داره واسه همین قابل اطمینان تره
البته 9.2 خیلی امتیاز خوبی هست که این بازی اورده
کسی این بازی رو گرفته ؟ گرافیک از دمو بالاتره یا نه؟

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
جدیدا ign خیلی داره سخت گیری میکنه ولی game spot یه روال ثابت داره واسه همین قابل اطمینان تره
البته 9.2 خیلی امتیاز خوبی هست که این بازی اورده
کسی این بازی رو گرفته ؟ گرافیک از دمو بالاتره یا نه؟

گرافیک بازی واقعا عالی کار شده
در مورد گیم پلی و فیزیک فوق العاده هست
اما نور پردازی بازی کمی مشکل داره
تنوع جاده بالاست اما منطقه ها شبیه هم هستن

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
IGN هیچ اعتباری رو امتیاز دهیش نیست . من همیشه میگفتم Gamespot الانم میگم : Gamespot ;)
گیم اسپات واقعا منطقی و عادلانه به بازیا امتیاز میده (حداقل نسبت به سایتا و مجلات بازی دیگه مخصوصا IGN )
مثلا IGN به بازی MotorStorm داده 8.9 (این دقیقا امتیازیه که به Forza داده) در حالی که Gamespot به این بازی امتیاز 7.9 رو داده .
حالا شما برین میانگین رنکینگ سایتا به این 2 تا بازی رو با هم مقایسه کنید ;)

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
مایکروسافت اعلام کرد بازی Forza Motorsport2 از تاریخ ۱۴ June در استرالیا موجود خواهد بود. همچنین در بسته بندی جدید Xbox360 در استرالیا بازی مذکور در بسته بندی کنسول موجود می باشد. قیمت این بسته بندی Xbox360 در استرالیا 699.96 دلار استرالیا است. گفته می شود در این بسته بندی بازی PGR3 نیز موجود می باشد تا این بسته بندی به یک پک فوق العاده برای کسانی که علاقمند به بازی های ریسینگ هستند تبدیل شود. قیکت تک بازی Forza Motorsport2 در استرالیا 99.95 AU $ اعلام شده است.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
واقعا 8.9 بي انصافيه :mad: اين بازي واقعا توجه من رو جلب كرده
نكته مهم در مورد امتياز گيم اسپات هم اينكه اين امتياز با امتياز كاربرا تقريبا يكيه و اين يعني امتيازي كه داده منصفانه بوده

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
من که هنوز بازی رو نگرفتم ولی جالبه که IGN به طرز فجیعی از Jaggies نالیده و حتی گفته میشه به این بازی گفت LEGO Forza Motorsport 2 !! خودتون میدونین خاصیت LEGO چیه دیگه ! ولی از 60 فریم بر ثانیه بودن بازی هم خیلی تعریف کرده و به Lasting Appeal هم 9.5 داده که من یکی به این Lasting Appeal توی IGN خیلی توجه میکنم و 9.5 عالیه. ولی مثل اینکه صدای بازی زیاد جالب درنیومده و هر دو سایت بهش 8 دادن.( البته 8 خیلی خوبه ولی برای بازی ای مثل این کمه ! )
راستی سایت 1UP هم بهش 8.5 داد.

saed22

کاربر سایت
May 18, 2007
5
IGN هیچ اعتباری رو امتیاز دهیش نیست . من همیشه میگفتم Gamespot الانم میگم : Gamespot
;)
بله چون شما هم تایید کردید دیگه نمیشه بهش اعتباری کرد
IGNگیم اسپات واقعا منطقی و عادلانه به بازیا امتیاز میده (حداقل نسبت به سایتا و مجلات بازی دیگه مخصوصا IGN )
مثلا IGN به بازی MotorStorm داده 8.9 (این دقیقا امتیازیه که به Forza داده) در حالی که Gamespot به این بازی امتیاز 7.9 رو داده .
حالا شما برین میانگین رنکینگ سایتا به این 2 تا بازی رو با هم مقایسه کنید ;)
قضیه رو برعکس هم میشه گفت مثلا میشه گفت ببینید آی جی ان همون امتیازی رو که به بازیه بزرگ موتور استورم داده به فورزا هم داده :evil: و گیم اسپات هم شدیدا بی وژدانی کرده درمورد موتور استورم . امتیاز سایتها هیچ تاثیری در انتخاب یک گیمر خوب نداره چون مهم ترین قاضی چشم های خودته وتویی که بازی رو تموم میکنی نه گیم اسپات من از روزی که دیدم گیم اسپات به بازیه ico امتیاز 8/5 داده دیگه به امتیاز سایتها نگاه نمی کنم بازی که همون اوایل پلی 2 اومد و هنوز به شخصه بازی به گرافیک و داستان و روند اون تو پلی2 ندیدم باز صد رحمت به آی جی ان که داده بود 9/5 .
سلام
الانه که ps fan ها بیان بگن دیدی گفتیم ms سایت گیم اسپات رو خریده:)
ps fan بازی نمیخواد کاملا مشخصه که گیم اسپات عنایت ویژه ای به بازیهای مایکروسافت داره و به بازیهای سونی هم کمتر روی خوش نشون میده . دست پیش گرفتی که پس نیفتی :biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
بازی نمیخواد کاملا مشخصه که گیم اسپات عنایت ویژه ای به بازیهای مایکروسافت داره و به بازیهای سونی هم کمتر روی خوش نشون میده . دست پیش گرفتی که پس نیفتی :biggrin1:

از 6.9 دادن به shadowrun کاملا معلومه عنایت ویژه ای داره:laughing:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
شخصا به نمره های گیم اسپات ارزش زیادی قائلم و به نظرم بهترین امتیازات رو می ده چون در اکثر مواقع من خودمم امتیازاتم که به بازی ها می دم شبیه اونه. ولی در مورد forza 2 فکر می کنم پوله رسیده باشه:) البته این بازی از نظر گیم پلی هیچ ایرادی تقریبا نداره و امتیاز 9 برای این قسمت کاملا درست داده شده ولی گرافیک و tilt بازی یکم زیادی بالا داده شده.

در هر صورت باز برای من فرقی نمی کنه چون همچنان طرفدار سر سخت GS در زمین نمره هستم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر