Game & Console Collection

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ایول کالکشن های خوبی دارین با اجاره ما هم سری اول کالکشنمون رو (چون یک نموره زیاده ) رو می گداریم تا سری بعد

شماره یک پک فیلم بلید رانر با بازی هریسون فورد است که یک پک لیمیتد هستش توی آمازون باید قیمتش نزدیک 100 دلار اینا شایدم بیشتر باشه ولی از آمارونم قابل خرید نیست چون تموم شده ارزشش کتر ار 500 600 تومن نیست که شامل نسخه ی کامل فیلم و نسخ مختلف فیلم و یک اوریگامی و ماکت ماشی پلیس پرنده ی فیلم و پوستر های فیلم و یک عدد منشور 3 بعدی فیلم است

j7kev7iqwhwvz8oakppb.jpg

2. پک بازی گیرز اف وار 3 که شامل بازی با یک باکس زیبا و 2 نامه از بابای مارکوس جون و یک نقشه از موشک و 2 عکس یادگاری از بابای مارکوس و برچسب لوگوی بازی و یک چرخ دنده ی فلزی و یک عدد پرچم گروه مارکوس که پرچشمشون همیشه بالاست به همراه یک عدد رمان مصور سری و 2 فیگور از مارکوس و دام که جدا خریدم کنار هم گذاشتم
p8hwr3o8htkkch0sa8o1.jpg

پک بعدی مجموعه فیلم های بلوری که جعبه ی بزرگ ندارن است که شامل فیلم های : راکن رولا-آواتار (همون جعبه ی تیره که مشخص نیست)-هری پاتر 7 (بلوری و dvd کومبو به همراه باکس 3d)-اینسپشن(نسخه ی مخصوص)-مردان ایکس 5-هنگوور-مقصد نهایی 5 (بلوری و سه بعدی به همراه باکس 3d)-باشگاه مشت زنی -فارست گامپ-واچمن نسخه ی کارگردان و فیلم محبوبم عوضی های بی آبرو داش که کارگردانش داش تارانتینو ی خودمه
uuzx4quc4v3x1lp6mu21.jpg

پک بعدی یکی از بهترین پک های من است که عین بلید رانر جزو پک های لیمیتد و پدر مادر داره اینم زیر 90 دلار پیدا نمیشه آمازون هم تموم کرده پک فیلم فهرست شیندلر فیلم اسکار برده ی اسپیلبرگ که شامل جعبه ی شیشه ای خوشگل که فهرست مذکور روی آن هک شده و درسمت راستعکس قرار دارد و نسخه ی مخصوص فیلم روی دیسک دو لبه و موسیقی فیلم و نامه ای که به اسپیلبرگ از طرف نوادگان شیندلر فرستاده شده و کتابچه ی تصاویر فیلم و یک نگاتیو از بهترین صحنه ی فیلم است و ارزش این پک هم بیش از 600 تومنه
1z1g2zxj78wfc4l1kv14.jpg

و آخرین پک سری اول پکی است که خودش زیاد چتگی به دل نمی زنه ولی اضافاتی که خودم جدا خریدم و روش گذاشتم پک فیلم کابوس الم استریت که شامل 7 فیلم قدیمی در یک کالکشن فیلم جدید با حعبه ی دارای خون مایع و یک عدد چنگک کاراکتر مشهور فیلم فردی کروگر که اخیرا در بازی مورتال کامبت حضور داشت
1rhn1o075dxmwzui8.jpg

خب این از سری اول همانطور که می بینید بیشترشون فیلمن ولی در سری های بعدی پک هایی از بازی ها رو هم می گذارم

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
دوستان لطف كنيد حجم عكساتون را پايين بياريد يا بصورت بند انگشتي و يا لينك قرار بدين. پست چندتا از دوستان كه چندتا عكس با حجم هاي بسيار بالا گذاشته بودن پاك شد.

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
دوستان كسيم ميدونه چطور ميشه فيلم كالكشن بلوري گير آورد؟:-/ يعني تنها راهش خريد از دوبي و كشور هاي ديگس؟(تو ايران پيدا نميشه؟)

*Psycho*

کاربر سایت
Feb 26, 2009
263
یه بزرگی سالها پیش گفته: :D
"کالکشن باید خاص باشد، کالکشنی که خاص نباشد، کالکشن نمی باشد." :D

1361383504921.jpg

برا بقیه عکسها تشریف ببرید، داخل پروفایل. :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Dark Souls II Collector's Edition
PC VERSION

The Elder Scrolls Online Imperial Edition
PC VERSION

Call Of Duty Ghosts Limited Edition
PS4

Tomb Raider Art Book Packaging
PS4

آخرین ویرایش:

HIGH VOLTAGE

کاربر سایت
Dec 2, 2011
1,522
نام
علی
تاپیک چرا خاک میخوره ؟

زشته

این آرشیو PS3 و PS4 و Xbox من هست.

تو عکس دوم طبقه اول بازی های PC هستن.

من پلت فرم اولم PC هست و عکس سوم هم بازی های کرکی PC.

تو عالم پایرسی هم کلکسیونرم.

البته این عناوین پایرت رو هم شروع کردم به خریدنشون از استیم. منتظرم تخفیف بخورن تا من شکارشون بکنم. البته عناوین تاپ مد نظرم هستن.

اینم مجموع تمام کالکتور هام که به علت ضیق جا مجبور شدم اینجوری رو همدیگه بچینم.

انشالله میخوام شروع کنم و دونه دونه دربیارم هم خودم تماشاشون کنم هم اینجا عکس بزارم .

[URL=http://8pic.ir/viewer.php?file=ii4uqluht2u1c9b9vj7h.jpg] [/URL]

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
تاپیک چرا خاک میخوره ؟

زشته

این آرشیو PS3 و PS4 و Xbox من هست.

تو عکس دوم طبقه اول بازی های PC هستن.

من پلت فرم اولم PC هست و عکس سوم هم بازی های کرکی PC.

تو عالم پایرسی هم کلکسیونرم.

البته این عناوین پایرت رو هم شروع کردم به خریدنشون از استیم. منتظرم تخفیف بخورن تا من شکارشون بکنم. البته عناوین تاپ مد نظرم هستن.

اینم مجموع تمام کالکتور هام که به علت ضیق جا مجبور شدم اینجوری رو همدیگه بچینم.

انشالله میخوام شروع کنم و دونه دونه دربیارم هم خودم تماشاشون کنم هم اینجا عکس بزارم .

ارشیو فوق العاده زیبایی دارید اگر شما و بقیه دوستان هم علت جمع اوری ارشیو و اینکه دلیل اصلی برای انتخاب و خرید کالکتور های خاص براتون چی هست هم توضیح بدید ممنون میشم. مثلا من خودم دو تا بازی خاص جمع میکنم و سعی میکنم از این دایره خارج نشم ولی بازهم کالکتور بازی هایی که دوست داشته باشم هم تهیه میکنم اما کم.

دوستان دیگه هم اگر ارشیو دارن خوشحال میشیم عکس بگیرن و ما هم از ارشیوشون لذت ببریم. من هم به مرور عکس میزارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر