بازیهای 3DS

game-boys

کاربر سایت
Sep 6, 2015
446
cover_large.jpg

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
این تازه اومده:

cover_medium.jpg

آره بازی کپیتان تود کنسول wii u بود :love: یه بازی شاهکار :hug:
که پورت شده برای هم 3ds هم سوییچ

البته من یه مدت خیلی کمی wii u داشتم نتونستم این بازی رو تجربه کنم
متاسفانه الان 3ds ندارم , یه 3ds صورتی داشتم که چند ماه پیش فروختم برای سفر خارج از کشور به پول نیاز داشتم
الان برگشتم دنبال خرید 3ds old سایز استانداردم اونم آکبند , که رفتم پشت شهرداری اصلا نبود
دست دومشم قیمت رفته بالا

اگر سراغ داری هم 3ds سری لانچی میخوام یا nintendo 2ds آکبند و پلمپ میخوام

آخرین بازی که رو 3ds بازی کردم yoshi woolly world بود که انقدر دوسش داشتم روزی فقط یک تا 2 مرحله میرفتم تا زود تموم نشه :Cheesygrin:
بنظرم بازی yoshi woolly world رو wii u بازی کردم هم رو 3ds , نسخه 3ds خیلی بهتر بود بخاطر اون سگ ها پوچی ها :Lovestruck:
تو سایت nintendolife نوشته بود لویجی مونشن نسخه گیم کیوب قراره پورت شه امسال روی 3ds :clap:

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: raya2 and ClaP TraP

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دنبال خرید 3ds old سایز استانداردم اونم آکبند , که رفتم پشت شهرداری اصلا نبود
دست دومشم قیمت رفته بالا

اگر سراغ داری هم 3ds سری لانچی میخوام یا nintendo 2ds آکبند و پلمپ میخوام

سراغ ندارم و بعیده پلمپ پیدا کنی.

شکی نیست که سایز استاندارد بهتره. ولی چرا دنبال old هستی؟ new که بهتره.

• Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
سراغ ندارم و بعیده پلمپ پیدا کنی.

شکی نیست که سایز استاندارد بهتره. ولی چرا دنبال old هستی؟ new که بهتره.

پیدا کردم یه مورد nintendo 2ds آکبند و پلمپ , میگفت 700 که برا 2ds زیاد بود هم نسخه ژاپنی بود کلا همه چی جعبه و ..... ژاپنی بود

چون سایز استاندارد راحتره به نظرم , نه xl که در حد مینی لپتابه
اسمش روشه کنسول پرتابل یعنی دستی یعنی راحت تو جیب جا شه و راحت تو دست قرار بگیره بتونی بیرون بازی کنی
خود من زمانی که ds lite داشتم همیشه تو مترو و ........ بازی میکردم , مثل بعضی ها نیستم کنسول دستی بخرم فقط تو خونه بازی کنم

سری old که گفتی چنتا دلیل دارم :
1- ارزونترین مدله و به صرفه اس

2- زیباترین بدنه داره هم طراحیش شیکه هم رنگ بندیش و ..........
خود من 3ds صورتی داشتم خیلی نازو یک بود و حتی روی بدنه یه لایه pvc مانند بود کریستالی

3- عمر کنسول در اصل تموم شده الان جوری شده ps vita که خیلی وقته سال هاست شکست خورده و سونی تو 2013 و 2014 گفته دیگه ساپورت نمیکنه الان بازیایی که در سال براش میاد از بازیا 3ds بیشتره که اون بازیا 3ds ام همش بازیایی هستن که قبلا بودن قراره فقط پورت بشن
پس کنسول جدیدی نیست که آدم دلش بیاد هزینه زیادی کنه براش
Nintendo Says 3DS Will Keep Being Sold Unless Switch Becomes A "One-Per-Person System"

4- خودم از زمان لانچ که 380 هزار تومن بود 3ds خریدم و داشتم تا چند ماه پیش
اولیش آی آکوا - بعدی مشکی - صورتی
بخاطر همین علاقه ام رو old هست

اگر new میخواستم بخرم الان new 2ds xl پرسیدم 1.300 تا 1.350 میدن
ولی nintendo 2ds عکساشو دیدم بنفشش - سفیدش و .......... خیلی نازو عروسکیه :love:

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
4kqB9k.jpeg

مواردی که گفتی در مورد انتخاب old (به غیر از قیمت), سلیقه ای هستش. در حالیکه میدونی new قابلیتهای بیشتری داره. مثل circle pad , دکمه های بیشتر, قابلیت 3d بهتر و ...

به به چه محافظ و کاور زیبایی برای new 3ds xl سفید :love:
خود قیمت مهمه یه 3ds old آکبند و پلمپ واقعی پک امارات حدود 550 تا 580 هزار تومن , یه new 3ds xl مثلا طرح galaxy حدود 1.300 بود
الان همون 3ds تو این وضع بازار 1.800 میدن آکبندشو ( پول خیلی زیادیه برا 3ds و بخصوص کسی که rpg باز نیست )
فکر کنم آیدی vahid taker بشناسی امروز قیمت 3ds گرفتم فقط new 2ds xl داشت قیمت 1.900 داد
این همه فرق قیمت باید ارزش داشته باشه تا آدم انقدر بیشتر بده

بله امکاناتش بیشتره مثلا سخت افزار مثلا کم قویتر کردن - از 2 هسته ای کردن 4 هسته ای و .......... که فقط یه بازی انحصاری داره اونم زنوبیل کنسول wii هست که برا new پورت شده
circle pad خیلی خوبه - مثلا رزیدن اویل بازی کنی - بتمن آرخام بازی کنی و ........ برا بازیا hey pikmin - yoshi woolly world و ....... فرقی نداره
بعد منی که دنبال nintendo 2ds ام هستم بخاطر سبک و رنگش و طراحیش هست خیلی نازه واقعا

خدا وکیلی اون 3ds صورتیم خوشگل نبود؟ :Cheesygrin: دوربین اون رنگ واقعی ننداخته واقعا با چشم خودت ببینی کف میکنی
بعد هر کی کنسولی داره مبارکش باشه :Lovestruck: اید از بازی مورد نظرت لذت ببری کنسول کنسوله , درباره کنسول 2 نسل متفاوت صحبت که نمیکنیم درباره یه کنسول واحد تو یه نسل صحبت میکنیم
مثل این میمونه بگیم ps vita بدرد نمیخوره فقط ps vita slim عالیه در صورتی که هر دوتاشون ps vita هستن

سری old با new چه فرق واقعا اساسی داره؟ مثلا سری new رزولشن کنسول hd شده؟ نه
سخت افزار کنسول قویی شده در حدی که بازیا مثل ps vita براش بیاد؟ نه
و ..............

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خدا وکیلی اون 3ds صورتیم خوشگل نبود؟

کاملا قبول دارم که خوشگله مخصوصا بخاطر اون لایه ی کریستالیش. ولی من بشخصه کاربرد برام ارجحیت داره به زیبایی.

سری old با new چه فرق واقعا اساسی داره؟

پست اول این تاپیک نوشته بودم بعضی هاشو, البته شاید هیچکدومشون اساسی نباشن:

Nintendo 3DS
============
Dragon_Fang_JPN_eShop_N3DS

IMG_20171206_162758.jpg

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر