بازیهای 3DS

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

باید ببینیم هک چی میشه وقتی هک درست حسابی اومد دیگه عشقو حاله من از اول از همه ماریو 3د لند با ماریو پیپر بازی میکنم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
Mario Hoops 3-on-3 Mario Slam Basketball نسخه DS رو کسی بازی کرده من هرجا خوندم گفته بودند شخصیت‌های FF تو بازی هستند اینا ولی من بازی کردم همچین چیزی ندیدم؟

تو normal mode تورنمنت rainbow رو تموم کن!
اخرش باید با final fantasy team مسابقه بدی! اینم عکسش:
Square_Characters.jpg

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Donkey Kong Country Returns 3D خیلی مشتیه اگر بازی نکردیم حتما بازی کنید

این بازی همون نسخه wii ه که برای 3ds پورت شده

اینم یه عکس از اسکرین شات بازی

http://assets.sbnation.com/assets/2636493/DKC_returns_screenshot2.jpg

نقد و وبررسی این رو خودم نوشتم اگر خواستید بخونید روی لینک زیر کلیک کنید

لینک

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
عنوان هک اند اسلش و فوق العاده ی Hyrule Warriors Legends که در 1/4 نخست 2016 منتشر خواهد شد:

[video=aparat;uncTh]http://www.aparat.com/v/uncTh[/video]​

INCENT∇

کاربر سایت
Dec 12, 2013
333
نام
مهران
رام Attack on titan هم واسه دانلود اومد، اونایی که Gateway دارند که خوشا به سعادتشون، ما که به نسخه 9.4 آپدیت کردیم بدجور تو کف و حسرتیم:d

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
128
نام
Soshy
بعد از مدت ها درگیری فرصت کردم Fire Emblem Fates/IF اونم روت Hoshido یا در نسخه ژاپنی به نام Byakuya رو تموم کنم.

بازی جمعا خوب بود. گرافیکش تغییری نکرده چون انجین همونه، داستانش جدی تره (تو نسخه های قبلی فایر امبلم نقش داشت ولی اینجا خیلی نه، یعنی نمیری دنبال تیکه های فایرامبلم). مشکل من با پایانش بود که کمی آب بندیش کرده بودن جدا از اون بیشتر از اینکه به جواب سوالاتم برسم برعکس سوالات بیشتری برام ایجاد شد که احتمالا میخوان من 2 تا روت دیگه رو هم برم درکل داستانش پیشرفته تر از قبل بود اما در حد انتظارم نبود بازم به خصوص شخصیت پردازیاشون(یه عده که کلا کپی پیست شده بودن!)، مالتای پلیرشم که تست کردم (فقط نورمال مودش) اصلا بالانس نداشت مثلا حریفات یا به شدت قوین یا به شدت ضعیفن تنها باید یه کاراکتر لول بالا داشته باشی تا شکست نخوری نیازی به فسفر سوزوندن و تاکتیک چینی و اینا نیست.

با وجود اینکه طرفدار این سریم همچنان به شدت از سیاست مسخره پوکه مون گونه ای که برای این شماره ترتیب دیدن عصبیم. تو داستان بازی خودت نقشی نداری فقط کیف پولت نقش داره. ( من قصد دارم نسخه اوریجینال غربی بازیو بخرم پس نه کپی بازی نمیکنم)

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
بعد از مدت ها درگیری فرصت کردم Fire Emblem Fates/IF اونم روت Hoshido یا در نسخه ژاپنی به نام Byakuya رو تموم کنم.

بازی جمعا خوب بود. گرافیکش تغییری نکرده چون انجین همونه، داستانش جدی تره (تو نسخه های قبلی فایر امبلم نقش داشت ولی اینجا خیلی نه، یعنی نمیری دنبال تیکه های فایرامبلم). مشکل من با پایانش بود که کمی آب بندیش کرده بودن جدا از اون بیشتر از اینکه به جواب سوالاتم برسم برعکس سوالات بیشتری برام ایجاد شد که احتمالا میخوان من 2 تا روت دیگه رو هم برم درکل داستانش پیشرفته تر از قبل بود اما در حد انتظارم نبود بازم به خصوص شخصیت پردازیاشون(یه عده که کلا کپی پیست شده بودن!)، مالتای پلیرشم که تست کردم (فقط نورمال مودش) اصلا بالانس نداشت مثلا حریفات یا به شدت قوین یا به شدت ضعیفن تنها باید یه کاراکتر لول بالا داشته باشی تا شکست نخوری نیازی به فسفر سوزوندن و تاکتیک چینی و اینا نیست.

با وجود اینکه طرفدار این سریم همچنان به شدت از سیاست مسخره پوکه مون گونه ای که برای این شماره ترتیب دیدن عصبیم. تو داستان بازی خودت نقشی نداری فقط کیف پولت نقش داره. ( من قصد دارم نسخه اوریجینال غربی بازیو بخرم پس نه کپی بازی نمیکنم)

jeanne d'arc رو رو psp بهت توصیه میکنم.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر