همه چیز درباره Windows 8

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
دوستان چند تا سوال داشتم تو ویندوز 8.1 :

1 - چطوری میشه نوع فونت tooltip ها رو عوض کرد ؟ تو این ویندوز فقط میشه سایز و bold بودن رو عوض کرد
2 - چطور میشه سایز ایکون های داخل explorer رو عوض کرد ؟ منظورم Drive ها و folder هان
3 - اون قسمت adress bar بالای پنجره که با وارد شدن به هر فولدر یک بار کل پوشه رو سرچ میکنه و باعث کند شدن کار میشه رو میشه disable کرد ؟

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
سلام
من رو سیستمم یه ویندوز سون 32 بیتی داشتم بعد رفتم یه ویندوز 8.1 اینترپرایز گرفتم (روی پک زده 32 بیت و 64 بیت )
بعد موقع نصب از تو ویندوز میخواد 8.1 32 بیتی رو نصب کنه و جایی برای انتخاب نسخه 64 بیتی نداره و در ضمن درایوی که میخواد ویندوز رو نصب کنه رو هم نشون نمیده

الان این طبیعی هستش ؟؟؟

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
سلام
من رو سیستمم یه ویندوز سون 32 بیتی داشتم بعد رفتم یه ویندوز 8.1 اینترپرایز گرفتم (روی پک زده 32 بیت و 64 بیت )
بعد موقع نصب از تو ویندوز میخواد 8.1 32 بیتی رو نصب کنه و جایی برای انتخاب نسخه 64 بیتی نداره و در ضمن درایوی که میخواد ویندوز رو نصب کنه رو هم نشون نمیده

الان این طبیعی هستش ؟؟؟
شما حجم رمتون چقدره؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
سلام

الان این طبیعی هستش ؟؟؟

هیچ وقت از داخل ویندوز 32 بیتی نمیشه نسخه ی 64 بیتی نصب کرد یا به اون ارتقا داد، باید حتما سیستم رو از روی دیسک ویندوز بوت کنید( موقع روشن کردن سیستم مرتب کلید F8 رو بزنید تا منوی بوت بالا بیاد و بعد اسم DVD-RW رو انتخاب کنید) و ویندوز رو از اول روی پارتیشن مورد نظر نصب کنید.

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
سلام من می خوام این ویندوز8.1 رو دوباره نصب کنم چون یجورایی احساس می کنم سیستم کند شده حالا چطور میشه بدونه dvd دوباره اینیستال کرد ویندوز رو؟؟. چطور می تونم اپدیتهام رو ذخیره کنم یا فقط اپدیتهام بمونه چون نزدیکه 3گیگ قکر کنم اپدیت کردم ویندوز رو

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
سلام من می خوام این ویندوز8.1 رو دوباره نصب کنم چون یجورایی احساس می کنم سیستم کند شده حالا چطور میشه بدونه dvd دوباره اینیستال کرد ویندوز رو؟؟. چطور می تونم اپدیتهام رو ذخیره کنم یا فقط اپدیتهام بمونه چون نزدیکه 3گیگ قکر کنم اپدیت کردم ویندوز رو
کسی نیست یه جوابی به این سوالم بده؟؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
جواب سوالتون رو نمیدونم . ولی میتونید از برنامه مثل Tuneup Utilities یا برنامه های مشابه (اگه تا حالا استفاده نکردین)برای بهبود سرعت ویندوز ، پاک کردن کش ، مرتب سازی رجیستری ، بستن برنامه های startup و ... استفاده کنید. تا مقداری به سرعت سیستم شما کمک میکنه !!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY

شرمنده روششو یادم رفته بود گفتم بقیه میان میگن!!:D
موسو ببر سمت راست تا منوه بیاد بعد سرچو بزن و بنویس reset و بعدش اونی که نوشته رفرش یور پی سی... رو انتخاب کن! این بدون حذف تنظیمات سیستمو درس میکنه! اگه فایده نداشت از اول همین کارو بکن فقط قسمت آخرش اونی که نوشته ریموو اوری تینگو بزن!

miladwwe

کاربر سایت
Jan 29, 2013
254
نام
Milad
دوستان تا الان 5گیگ دارم ترافیک میخرم .این ویندوز 8 لعنتی تمام ترافیکم رو گرفته!
راهی است تو صفحه استارت ویندوز8 تمام ایکن هاش به نت وصل نشن مثل بینگ واب وهوا و...
اپدیتش رو غیرفعال کردم ولی این استارت خیلی ترافیک میخوره

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
دوستان تا الان 5گیگ دارم ترافیک میخرم .اسه لین ویندوز 8 لعنتی تمام ترافیکم رو گرفته!
راهی است تو صفحه استارت ویندوز8 تمام ایکن هاش به نت وصل نشن مثل بینگ واب وهوا و...

از توی فایروال ویندوز هر کدوم رو که نمی خوای تیکش رو بردار، خودمم همینجوری تمام سرویس هارو غیر فعال کردم راحت شدم! :D

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان تا الان 5گیگ دارم ترافیک میخرم .اسه لین ویندوز 8 لعنتی تمام ترافیکم رو گرفته!

از توی فایروال ویندوز هر کدوم رو که نمی خوای تیکش رو بردار، خودمم همینجوری تمام سرویس هارو غیر فعال کردم راحت شدم! :biggrin1:

:|:wallbash: راه راستو ول کردی رفتی فایروال کردی!!؟
میری تو محیط مترو و بعد رو هم کدوم که میخای کلیک راست میکنی و turn live title offـو میزنی! البته فک نکنم خیلی حجم بخورن اینا! قطعن مشکل از جای دیگست!!

Meysam Raz

کاربر سایت
Jun 3, 2012
379
ببینم شما هم این مشکل منو دارید؟
من موقعی که میخوام یک فایل رو بریزم توی درایو C هی پیغام میده و نمیزاره و حتما باید یک yes بزنم
برای برنامه های معمولی ( که باید دستی پچ رو کپی کنی ) خیلی مشکل ایجاد نمیکنه اما برای برنامه هایی که پچ به صورت خودکار نصب میشه ( شما چیزی کپی نمیکنی و فقط کرک رو اجرا میکنی و دکمه پچ رو میزنی ) مشکل میشه و برنامه پچ نمیشه
نمیشه کلا یک کاری کرد این اجازه ادمین رو نخواد ؟ مثل وین 7 بشه

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
ببینم شما هم این مشکل منو دارید؟
من موقعی که میخوام یک فایل رو بریزم توی درایو C هی پیغام میده و نمیزاره و حتما باید یک yes بزنم
برای برنامه های معمولی ( که باید دستی پچ رو کپی کنی ) خیلی مشکل ایجاد نمیکنه اما برای برنامه هایی که پچ به صورت خودکار نصب میشه ( شما چیزی کپی نمیکنی و فقط کرک رو اجرا میکنی و دکمه پچ رو میزنی ) مشکل میشه و برنامه پچ نمیشه
نمیشه کلا یک کاری کرد این اجازه ادمین رو نخواد ؟ مثل وین 7 بشه

یه جا خوندم امنیت وین 7 بین ویندوزا کمترینه!! به فکرته بدبخت که نمیزاره هر فایلی دلش میخاد بره تو درایو ویندوز!:D
تو تنظیمات اکشن سنتر بگردی شاید باشه ولی اصن توصیه نمیکنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر