کمک در بازی call of duty black ops

Red dot

کاربر سایت
Sep 12, 2011
3
نام
Grim Reaper
بله
باگ هست
چند جای دیگه ی بازی هم این طور میشه . باید ریست کنی . اگر درست شد که هیچ اگر نشد دوباره سعی کن . من خودم توی مرحله ای که میسن کشتی راسالکا یادش میاد خیلی گیر کردم . از چند تا از دوستام هم پرسیدم اون ها هم همین مشکل رو داشتن .

fmns66

کاربر سایت
Oct 17, 2011
1
marhaleye kur shodan

agha un marhaleye kur shodan man rah ro peyda kardam miresam be ye jayi ke radio ro bayad bezanam
jaryanesh chie?
man chetori bayad radio ro roshan konam?
khabidam zamin va mige ke press 6
man hey 6 ro mizanam vali kar nemikone akheeeeeeee
divune shodam
komak konin

naraku

کاربر سایت
Jan 25, 2012
30
سلام دوستان
من یه مشکلی با مرحله ی اخر دارم وقتی داخل ساختمون دارم تلو تلو می خورم و به در اخر می رسم همینکه از پشت میزنه پسه کله ی میسن دیگه بازی جلو نمیره ... یارو یه اسلحه بالا سرش نگه داشته و دیگه هیچی :(
ممنون می شم راهنمایی کنید تا حالا چند بارم مرحله رو از اول انجام دادم ولی هیچ تاثیری نداشت

naraku

کاربر سایت
Jan 25, 2012
30
سلام دوستان
من یه مشکلی با مرحله ی اخر دارم وقتی داخل ساختمون دارم تلو تلو می خورم و به در اخر می رسم همینکه از پشت میزنه پسه کله ی میسن دیگه بازی جلو نمیره ... یارو یه اسلحه بالا سرش نگه داشته و دیگه هیچی :(
ممنون می شم راهنمایی کنید تا حالا چند بارم مرحله رو از اول انجام دادم ولی هیچ تاثیری نداشت

چند سال بعد ....
کسی نیست جواب بده ؟
حداقل لینک یه crack معتبر رو بهم بدین , هر چی گشتم نبود :(

mehrain

کاربر سایت
Jul 7, 2017
1
سلام یک سوال داشتم یک جایی هست دربازی ادم های عجیب که با 3تاتیر میمیرند وما تنها هستیم وانها درهارا می خورند ووارد اتاق می شوند کسی اگر میداند لطفا جواب بدهد

Darck wings

کاربر سایت
Jan 18, 2019
1
سلام ببخشید من اون مرحله بعد اینکه پل خراب میشه باید فرار کنی .فرار کردم بعد میری تو ساختمون در قفل میشه بعد یه صدایی میاد دوباره در باز میشه بعد یه تایمر میاد 3 دقیقه بهت زمان میده باید چیکار کنم؟؟

abpmo

کاربر سایت
Feb 6, 2019
1
سلام دوستان یه جای بازی گیر کردم در بازی بلک اپس 2. اون مرحله ای که سوار اسبی با آرپیجی تانک ها رو می زنی ولی یه قسمت هست که یک تانک دولول رو از دور با یارها می بینی با اسب ها به طرف تانک می ری ولی اسب جلو تانک زمین می خوره و روت میفته و علامت کلیک راست و چپ میاد هرچی میزنم نمیتونم از زیر اسب بیام بیرون. لطفا زودتری کمک کنید.

آخرین ویرایش:

qwertyasdfghzxcv

عضو جدید
Aug 31, 2019
1
سلام دوستان یه جای بازی گیر کردم در بازی بلک اپس 2. اون مرحله ای که سوار اسبی با آرپیجی تانک ها رو می زنی ولی یه قسمت هست که یک تانک دولول رو از دور با یارها می بینی با اسب ها به طرف تانک می ری ولی اسب جلو تانک زمین می خوره و روت میفته و علامت کلیک راست و چپ میاد هرچی میزنم نمیتونم از زیر اسب بیام بیرون. لطفا زودتری کمک کنید.
منم این سوالو دارم کسی هست جواب بده؟؟؟
تانک دولول چجوری رد کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر