سوالات مقدماتی...

benjamin007

کاربر سایت
May 27, 2009
72
سلام خدمت پیش کسوتان...خسته نباشید....چندتا سوال داشتم خواستم یجا جمعش کنم بپرسم...ممنون از کمکتون..
دستگاه من 2000 v3 هست با 6.20 tn b
1: اول اینکه چطوری میشه cheat توی psp زد؟؟؟
2: senseme چیه؟؟؟
3:توی قسمت extras به غیر از digital comics چی هست؟؟؟ و چطوری میشه comic ریخت تو دستگاه؟؟؟
4:چطوری میشه تو دستگاه جای ضربدر با دایره رو عوض کرد؟؟؟ select رو هم زرم تو اون منو چیزی پیدا نکرم.....

ممنون میشم کمکم کنید....بی نهایت سپاس گذار

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
1-نیاز به پلاگین دارید از سایت www.psp-hacks.com می تونید پیدا کنید!(یا سرچ در گوگل)
2-اون برنامه برای آهنگ هاتون هست!دیگه!
3-باید از PSN دانلود کنید یا از سایت های دیگه از طریق پی سی دانلود کنید بعد بریزید روی پی اس پی!
4-باید به 6.35 آپدیت کنید تا بتونیم به منوی ریکاوری دست رسی پیدا کنیم و جاشون رو عوض کنیم!(آموزشش تو سایت هست!)
اگر خواستید آپدیت کنید یادتون نره کپی خور دستگاه رو بپرونید بعد آپدیت کنید!

benjamin007

کاربر سایت
May 27, 2009
72
خیلی ممنون.....اما sense me می خاد وصل شه به اینترنت..... نمیشه بدون اینکه وصل بشه ازش استفاده کرد؟؟؟/ علاوه بر منوی ریکاوری مزیت خاص دیگه ای هم داره 6.35 که از 6.20 آپ کنم به این/؟؟؟؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
خیلی ممنون.....اما sense me می خاد وصل شه به اینترنت..... نمیشه بدون اینکه وصل بشه ازش استفاده کرد؟؟؟/ علاوه بر منوی ریکاوری مزیت خاص دیگه ای هم داره 6.35 که از 6.20 آپ کنم به این/؟؟؟؟
از سایت خود سونی می تونید دانلود کنید بعد طبق اموزشی که داده بریزید روی پی اس پی!
نه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر