حسن کچل و راز سیب سرخ

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خوب نتایج مسابقه اومد و حسن کچل نامزد بهترین بازی مستقل (indie) شد ولی جایزه رو متاسفانه نبرد. اهل حاشیه نیستم که بحث کنیم چرا بازی یکی از داورا برنده شد و این حرفا. تو مجله نمایشگاه هم یه نقد کوچیک از بازی شده که براتون عکس گرفتم و اینجا آپلودش کردم.

چون نتایج مسابقه اومد، احتمالا به زودی بازی رو آپلود میکنم برای همه.

لینک صفحه "کتاب صورت" بازی اگه مایل بودین عضو بشین.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
داش آیدین دمت گرم !!!
بازی بسیار زیبا و لذت بخشی هست ! :D یه جورایی دلنشینه ! :D
هنوز زیاد بازی نکردم ولی توی این 3،4 مرحله ای که رفتم گیم پلی خیلی خوبی داشته و چینش آیتم ها رو خیلی خوب رعایت کردی. موسیقی هم خیلی خوب و مناسب هست. راستی توی مرحله اول هم یه تیکه هست که آدم یاد Super Mario Bros و اون مرحله ای می افته که میشه یه قسمت رو از بالای مرحله رد شد ! :D

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
دارم دان میکنم بازی کنم .
برنامه ای برا عرضه رو استیم ندارین ؟
از رو اسکرین شات هاش که خیلی خوشم اومد.

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
359
نام
محسن
تبریک می گم بازی جالبی هست و خسته نباشید می دونم درست کردن بازی خیلی سخت و خسته کننده هست و اراده قوی می خواد امیدوارم به کارتون ادامه بدید.ممنون بخاطر بازی

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
محشر بود. خیلی خوشم اومد.
نسخه ی اصلی کی منتشر می شه؟
ممنون دوست عزیز که بازی کردید. احتمالا 2-3 ماه دیگه. چون بازی ای که الان روش کار میکنم اولویت داره و یه سری کار دیگه موازی واسه حسن کچل داره انجام میشه که تا اون وقت تموم میشه.
دمتون گرم...حتما موفق ميشيدl-)
ممنون دوست عزیز.
داش آیدین دمت گرم !!!
بازی بسیار زیبا و لذت بخشی هست ! :D یه جورایی دلنشینه ! :D
هنوز زیاد بازی نکردم ولی توی این 3،4 مرحله ای که رفتم گیم پلی خیلی خوبی داشته و چینش آیتم ها رو خیلی خوب رعایت کردی. موسیقی هم خیلی خوب و مناسب هست. راستی توی مرحله اول هم یه تیکه هست که آدم یاد Super Mario Bros و اون مرحله ای می افته که میشه یه قسمت رو از بالای مرحله رد شد ! :D
ایول! اون آخر مرحله دقیقا homage هستش به SMB!
ممنون که بازی کردی آریا جان.
دارم دان میکنم بازی کنم .
برنامه ای برا عرضه رو استیم ندارین ؟
از رو اسکرین شات هاش که خیلی خوشم اومد.
ممنون دوست عزیز. بازی ساختن واسه استیم پول میخواد، من حتی پول آرتیست ندارم بدم. اگه پول داشتم و میتونستم 2تومن به آرتیست ها بدم، آره اون وقت میشه به استیم فکر کرد.
چند تا عکس از بازی میزارید ببینیم چجوریه .....
ویدئوی مرحله اول بازی رو با لینک مستقیم رو میتونید از اینجا بگیرید.
بازي سيو نمي شه؟
نسخه ي اصلي كي مي ياد
به رسم بازی های قدیمی پلتفرمر، نه سیو نداره. مدت بازی کوتاهه. در عوض continue بی نهایت داره.
تبریک می گم بازی جالبی هست و خسته نباشید می دونم درست کردن بازی خیلی سخت و خسته کننده هست و اراده قوی می خواد امیدوارم به کارتون ادامه بدید.ممنون بخاطر بازی
ممنون دوست عزیز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر