مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
سلام اون ور کسی رو داری ؟
Hyper x cloud II الان یه تخفیف ریز خورده و شده 85 دلار تو rtings بهترین میان رده شناختتش

اگر هم هدفونی داری که باکیفیت و سیمش جدا میشه برو میکروفن v-moda boom pro رو بخر کیفیت این میکروفن ده ها برابر بهتر از میکروفنی هست که روی هدست های بالارده میبینی ، وصلش میکنی به هدفون خودت و یه هدست کاستوم مید عالی داری !
قیمتش هم حدود 50 دلار
نه کسی رو ندارم

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
998
نام
Ali
الان Razer kraken pro v2 دارم اما متأسفانه پوست پوست داره میشه گوشی هاش،اینم اینجوری هست؟

اطلاعی ندارم ولی اگر ear cup ها پوسته پوسته بشن میتونین با ear cup های جدید جایگزینشون کنید
مثلا همین مدلی که الان دارید یک جفت ear cup ش از 7 دلار تا 20 دلار هست

• Like
Reactions: SleepyTurtel

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,751
نام
فرشید
سلام فرشید جان
آقا این مایکروسافت و EA ایران رو تحریم کردن و با این Xbox به مشکل خوردم و DNS هم مشکل رو حل نکرد.
یه مدت کنسول رو با کابل وصل کرده بودم به کیس و اینترنت رو با فیل شکن از تو تنظیمات با کنسول اشتراک گذاشته بودم و همه چیز کار می کرد.
ولی نمیدونم چرا تازگی هر کاری می کنم با کابل اینترنت Share نمیشه و کنسول اینترنت نداره. حتی کابل شبکه و کارت شبکه و ویندوز رو هم عوض کردم. اصلا سر در نیاوردم دلیلش رو چون با لپ تاپ درست کار می کنه.
با Hotspot تونستم اینترنت رو با کنسول اشتراک بذارم ولی یکم پینگ بالا رفته.
خود مادربورد (Asus p8z77-v) وای‌فای داره.
حالا نمی‌دونم وای‌فای مادربورد ضعیف هست و با یه کارت وای‌فای اضافه وضعیت بهتر میشه یا اصلا با اضافه کردن وای‌فای هم وضعیت همین هست.
رفتم tp-link tl-wn722n بگیرم ولی به شک افتادم usb بگیرم یا pci
مدل مودم هم DSL-2750U هست و فکر نمی‌کنم کارت دو باند اصلا بکارم بیاد. البته شاید روزی مجبور شدم مودم جدید بگیرم اینم به کار آمد...
کیس و کنسول تو یه اتاق هستن و مودم در اتاق کناری.

با تمام این تفاسیر چی پیشنهاد میدی؟
بودجه هم حدود ۲۰۰ تومن هست.

یه وای‌فای USB تو رنج 100 تومن هم لطفا معرفی کن برای کارای معمولی برای یه کیس دیگه لازم دارم.

اگر تنظیمات به اشتراک گذاری اینترنت از ویندوز درست باشه باید با همون کابل کار کنه، نیازی به وایرلس نیست.
در مورد مادربردتون، وای فای خوش قطعا کیفیت خیلی بهتری نسبت به دانگل های جدا داره و نیازی به خریدن دانگل جدا نیست. ممکن مشکل از تنظیمات روتر و کانال وایرلس اون باشه.
من پیشنهاد نمی دم هزینه کنید و یه دانگل اضافه هم بخرید، کار اصولی همونه که با کابل اینترنت عبور از تحریم رو به کنسول بدید. مخصوصا این که کیس و کنسول کنار هم نیستن.

برای دانگل سازگار با مودم شما هم TPLINK WN722N رو پیشنهاد میدم که بالای 160 تومنه.

سلام
هدست تا یک میلیون چی پیشنهاد میدید؟

همونطور که دوستمون گفتن LogitechG432 یه مدل مناسب هست با این بودجه.

• Like

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
دوستان من عکس های g432 هم دیدم انگار اونم گوشی هاش از چرم ماننده عین هدست الآنم و میترسم بعد چند وقت باز پوست پوست بشه،تو ایرانم فکر نکنم بشه گوشی هاشو پیدا کرد و اصلا عقلانی هم نمیدونم بخوام چند وقت یک بار هی گوشی روی هدفون عوض کنم
چه کنم بنظرتون؟

سلام
بچه ها شرمنده من باز مزاحم میشم
من بودجه رو تا ۱۸۰۰ افزایش دادم برای هدست
چی میتونم و چی خوبه که بگیرم؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
سلام
بچه ها شرمنده من باز مزاحم میشم
من بودجه رو تا ۱۸۰۰ افزایش دادم برای هدست
چی میتونم و چی خوبه که بگیرم؟

اگه ٢٠٠ دیگه میتونید جور کنید g933 لاجیتک خوبه من خودم استفاده میکنم گوشی هاش هم پارچه ای هست
اگه نه g633 هست اونم پارچه ای هست

• Like

pc.gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2016
46
سلام فرشید عزیز
یه سوال داشتم من cpu سیستمم i3 8100 هستش و بازی ای که میخام نصب کنم سیستم پیشنهادیش i7 3770 هستش میخاستم ببینم کدام cpu قوی تره و از کجا باید فهمید؟؟؟

آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
یک سیستم اداری (کیس و مانیتور) برای کارهای سبک، با بودجه حدود 5 تومن میشه تهیه کرد؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر