مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
یه مطلب دیگه در مورد PCI-Express
یکی دیگر از مزیت های PCI این است که مثلا در چند وقت پیش کارت گرافیک های خیلی قوی مثل 6800 یا x800 و ... یه برق جداگانه از power به درون کارت گرافیک قرار می گرفت تا برقشو تامین کنه در AGP. ولی در مورد PCI چنین چیزی نیست.یعنی دیگه یه برق جداگانه از power برای تامین برق کارت گرافیک لازم نیست.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

مزیت های بسیاری هست.که فقط چند تاشو دوستان اشاره کردن.ولی یه عیب بزرگ این کارتها وجود main های گران اون هست که سر و هم کردن سیستم رو فعلا منتفی می کنه.من که هنوز نتونستم حتی بهش فکر کنم.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
درسته که هنوز گرونه ولی نسبت به اون اولا خیلی خیلی ارزون شده الان فکر کنم بشه با 100-120 تومن یه mainboard خوب که pci-express باشه خرید.ارزونتر هم فکر میکنم شده.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
سلام

من با برد گيگا قيمت دارم.البته فكر كنم انصافا كيفيت قابل قبولي رو هم داره.راستي آگه خواستيد چند تا عكس هم از اين بردها موجوده.براتون بذارم

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
نوشته شده توسط Death Knight:
یه مطلب دیگه در مورد PCI-Express
یکی دیگر از مزیت های PCI این است که مثلا در چند وقت پیش کارت گرافیک های خیلی قوی مثل 6800 یا x800 و ... یه برق جداگانه از power به درون کارت گرافیک قرار می گرفت تا برقشو تامین کنه در AGP. ولی در مورد PCI چنین چیزی نیست.یعنی دیگه یه برق جداگانه از power برای تامین برق کارت گرافیک لازم نیست.

البته به این نمیشه گفت مزیت
:arrow: :arrow:
ضمن اینکه مطمعنا با افزایش تعداد ترانزیستور های GPU کارت گرافیک دوباره این قسمت به کارت های گرافیکی PCI EXpress اضافه میشه غیر از اینکه دوباره یک نوع جدید از اسلات بیاد

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
افزایش تعداد ترانزیستور های GPU کارت گرافیک دوباره این قسمت به کارت های گرافیکی PCI EXpress اضافه میشه غیر از اینکه دوباره یک نوع جدید از اسلات بیاد

خوب بازم نمي تونه دليل برتريش نباشه...اگه ارزون بود انتخاب برتر 100% همين بود

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
خوب بازم نمي تونه دليل برتريش نباشه...اگه ارزون بود انتخاب برتر 100% همين بود
خوب قیمت کارت های گرافیکش که ارزون تره فقط مونده Main که اونم مطمعن باش خیلی زود ارزون میشه
به نظر من حتی با وجود قیمت فعلیشم باید انتخاب اول کسانی که سیستم میخرند همین باشه

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
خوب قیمت کارت های گرافیکش که ارزون تره فقط مونده Main که اونم مطمعن باش خیلی زود ارزون میشه
به نظر من حتی با وجود قیمت فعلیشم باید انتخاب اول کسانی که سیستم میخرند همین باشه

هنوز اين گيگا كه از خر شيطان پايين نيومده!!!! حالا حالاها مي خواد مردم رو تركه كنه!

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
به نظر من بهترين گزينه براي خريد مين برد Msi هست.چون هم كيفيتش خوبه و هم قيمتش عاليه.در حال حاضر تو بازار فكر ميكنم بيشترين فروش رو هم همين Msi داره.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
به نظر من بهترين گزينه براي خريد مين برد Msi هست.چون هم كيفيتش خوبه و هم قيمتش عاليه.در حال حاضر تو بازار فكر ميكنم بيشترين فروش رو هم همين Msi داره.

كاملا باهات موافقم.من با اين مين خيلي كار كردم و واقعا حرف نداره.ولي شخصا سرسخت طرفدار گيگا هستم.واقعا امكانات معركه اي روي مين هاش مي ذاره.از لحاظ قدرت هم خيلي حرف ها براي گفتن داره.هميشه.....

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
ببخشيد بهزاد جان هيچ جا راحتت نمي زارم!
بچه ها سيستم من اينه به نظر شما چه چيز هاييش رو ارتقا بدم ار همه چيز مهمتر هست؟
Main Board : MSI P4 Neo 7
Ram : 512 DDr
VGA : G-Fourse fx 128
Hadr : 80 GB Maxtor Plus
هر چي باشه داره پرنس 3 مي آد هر چيزي که نيست بايد سيستمم بتونه عالي اجراش کنه منتظر پيشنهادادتون هستم!
در ضمن دمو هاي بين بازي پرنس 2 رو فرم فرم مي آره برام اما گاهي وقت ها که خيلي بازي کنم درست مي شه!
مشکل ار چي هست به نظر شما؟
با همه ي Direct X ها و Windows ها هم امتحان کردم!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
ببين roham جان اولين گزينه بايد كارت گرافيك رو ارتقا بدي كه از همه مهمتر هست.اگه هم مي توني ژول براي رم بدي برو يه 512 ديگه بخر سيستمت براي بازي توپ ميشه.

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
در مورد mianborad من به شخصه ASUS رو ترجيح ميدم چون كيفيت و .امكاناتش از تمام main ها بهتر هست تو اين چند ساله هم هميشه بهترين mainboard ها براي ASUS بوده.البته MSI هم از كيفيت و امكانات خيلي خوبي برخوردار است.گيگا به نظر من يه مشكل داره فقط اونايي كه خيلي قوي و گرون هستن كارايي عالي داره ولي ارزوناش كيفيت و كارايي مطلوبي به نظره من نداره.

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
نوشته شده توسط qx_roham_xp:
ببخشيد بهزاد جان هيچ جا راحتت نمي زارم!
بچه ها سيستم من اينه به نظر شما چه چيز هاييش رو ارتقا بدم ار همه چيز مهمتر هست؟
Main Board : MSI P4 Neo 7
Ram : 512 DDr
VGA : G-Fourse fx 128
Hadr : 80 GB Maxtor Plus
هر چي باشه داره پرنس 3 مي آد هر چيزي که نيست بايد سيستمم بتونه عالي اجراش کنه منتظر پيشنهادادتون هستم!
در ضمن دمو هاي بين بازي پرنس 2 رو فرم فرم مي آره برام اما گاهي وقت ها که خيلي بازي کنم درست مي شه!
مشکل ار چي هست به نظر شما؟
با همه ي Direct X ها و Windows ها هم امتحان کردم!

دوست من.CPU رو نگفتي.در ضمن Geforce FX خودش چند نوع مدل داره.مال تو كدومش هست؟ 5200 يا 5500 يا ...

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
WoW
کاملا يادم رفت شرمنده مي گفتم يک چيزي رو ننوشتم :p
CPU : Intel 24000 Cel
VGA : G-Fource fx 5200 128
به نظر من هم الان بهترين مين برد ASUSE P5P 800 هست مغازه خودمون به هر کي فروخته راضي بوده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر