مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام
2 تاش یکیه هیچ فرقی نمیکنن با هم هم قیمتی و هم مشخصات فنی ،
اگر قصد تعویض داشتید باید بدون سر دادن تعویض کنید ، و اِلا ارزش نداره اصلا

خب تا مرز 3 تومن مانیتوری پیشنهاد می‌دید که از مانیتور خودم بهتر باشه و ارزش تعویض داشته باشه؟

mostafa X360

کاربر سایت
Nov 20, 2007
27
سلام
کیس با مشخصات زیر چند می ارزه ممنون میشم کمک کنید قیمتش دستم بیاد

سی پی یو amd x6 سری فنوم ۲ قدرت ۳گیگاهرتز
گرافیک 360 msi r7 دو گیگddr5
pci Express 3و directx 12
هارد 500گیگ
رم کورسیر ۴ گیگ دو چنل باس ۱۶۰۰
مادربرد ایسوس m4a87t usb3
رایتر teac
پاور کول مستر ۵۰۰ وات

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
287
خب تا مرز 3 تومن مانیتوری پیشنهاد می‌دید که از مانیتور خودم بهتر باشه و ارزش تعویض داشته باشه؟
ببینید تو این رنج قیمتی و با توجه به بازار چیز خوبی نمیتونی پیدا کنی ،
اگر پیشنهاد من رو بخوای صبر کن و پول بیشتری جمع کن تا یک مانیتور بهتری و با مدت زمان عمر بهتری بتونی گیر بیاری ،

اگر که نه بهترین انتخاب به نظرم اگر بتونی توی بازار گیر بیاری مانیتو Acer Nitro VG240Ybmiix 23.8 Inch طبق دو سه سایت خارجی بهترین مانیتور گیمینگ توی رنج قیمتی خودش هست.

• Like
Reactions: LBJ4Ever

pc.gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2016
46
سلام
اره وصل میشه با دانگل بلوتوث(کیفیت و تاخیرش بستگی به دانگل بلوتوث داره)
بهترین دسته که بدون هیچ مشکلی کار کنه همین دسته one یا دسته xbox 360 هست، کلا هر دسته ای که با xinput کار کنه مشکلی نداره
خوب اگه بخای حداقل قیمتیه دانگل بلوتوث رو معرفی کنی که دسته ها رو با سرعت بالا ساپورت کنه چیه پیشنهاد میدی؟

اگر یه زمانی بخام یه دسته ی ارزونتر از دسته one بخرم چی بهم توصیه کنی (البته360 دارم ولی کیفیت خوبی نداره) که دقت آنالوگ هاش بالا باشه و راحت بشه باهاش بازی های شوتر بازی کرد دقیقا مثل ps4 و one

آخرین ویرایش:

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خوب اگه بخای حداقل قیمتیه دانگل بلوتوث رو معرفی کنی که دسته ها رو با سرعت بالا ساپورت کنه چیه پیشنهاد میدی؟

اگر یه زمانی بخام یه دسته ی ارزونتر از دسته one بخرم چی بهم توصیه کنی (البته360 دارم ولی کیفیت خوبی نداره) که دقت آنالوگ هاش بالا باشه و راحت بشه باهاش بازی های شوتر بازی کرد دقیقا مثل ps4 و one
از دانگل ها اطلاعی ندارم،خودم چند وقت پیش یه 15 هزار تومنی خریدم ولی تعریفی نداشت! یکم دور میشدی زمان پاسخدهی میرفت بالا. از فرشید بپرسید بهتر بلدن. دانگل خود دسته one که خیلی گرونه.چرا با کابل وصل نمیکنی؟
دسته دیگه ای که ارزون تر و بهتر باشه نیست، همین دسته one بهترین گزینه برای کامپیوتره

• Like
Reactions: pc.gamer

pc.gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2016
46
@Farshidstar2012
فرشید جان دوستان لطف کردن و منو راهنمایی کردن در زمینه انتخاب دسته ولی میخاستم نظر شمام بدونم برام مهمه :

بنظرت بغیر از دسته xbox one برای اتصال به pc چه دسته ی دیگری که ارزونتر باشه و با کیفیت طوری که مثه کنسولا بشه با دقت بالا بازی های شوتر رو باهاش انجام داد

و اینکه لطف کن یه دانگل بلوتوث حداقل قیمتی که کیفیت خوبی داشته باشه و اگر یه زمانی خاستم دسته one بخرم و بهش متصل کنم تاخیر و مشکل نداشته باشه بهم معرفی کنی مرررسی

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
Intel core i7 4770k 8mb cache
ASUS Sabertooth z87
corsair xms3 DDR3 16gb
GTX 770SLI

آقا فرشید این سیستم رو با راهنمایی شما حدود 7 8سال پیش بستم
حالا میخوام گرافیک رو عوض کنم حدود 4 5تا میتونم هزینه کنم. پیشنهاد خاصی داری برام؟^:)^ یا کلا باید ارتقا داده شه.. فقط برا گیم هست

می تونی GTX 1660Ti یا GTX 1070Ti رو انتخاب کنی.
هنوز پردازنده تا 80 درصد جوابگو هست.

سلام فرشید جان 2 تا سوال داشتم

1- دسته XBOX ONE S وایرلس به PC میخوره و با همون کیفیت و بدون تاخیر و مشکلی اجرا میشه؟؟؟؟؟؟ (خوب ساپورت میشه رو PC؟؟)

2- اگر بخوای بهترین دسته رو برا PC که همه بازیها رو به بهترین نحو ساپورت کنه چی پیشنهاد میدی؟؟؟؟

1- خیر، با وایرلس کاری نداره، باید با دانگل مخصوص خودش به PC وصل بشه.
2- گیم پد XBOX 360 for Windows یا Logitch F710 بهترین گزینه ها هستن.

• Like
Reactions: Mr.boss

pc.gamer

کاربر سایت
Sep 20, 2016
46
1- خیر، با وایرلس کاری نداره، باید با دانگل مخصوص خودش به PC وصل بشه.
2- گیم پد XBOX 360 for Windows یا Logitch F710 بهترین گزینه ها هستن.
@Farshidstar2012
1- اونوقت این دسته های xbox one s و Logitch F710 مثه کنسولا بازیهای شوتر رو بدون تاخیر و نشانه گیری دقیق با همون کیفیت اجرا میکنند روی PC ؟؟؟
2- خب چه دانگلی رو پیشنهاد میدی برای دسته xbox one ؟ اصن دسته one رو برای pc توصیه میکنی؟؟

آخرین ویرایش:

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,761
نام
فرشید
سلام
کیس با مشخصات زیر چند می ارزه ممنون میشم کمک کنید قیمتش دستم بیاد

سی پی یو amd x6 سری فنوم ۲ قدرت ۳گیگاهرتز
گرافیک 360 msi r7 دو گیگddr5
pci Express 3و directx 12
هارد 500گیگ
رم کورسیر ۴ گیگ دو چنل باس ۱۶۰۰
مادربرد ایسوس m4a87t usb3
رایتر teac
پاور کول مستر ۵۰۰ وات
حدود 1750 میشه قیمت گذاشت.

برند خاصی از گرافیک باید تهیه کنم برای مچ بودن با سیستم یا فرق نمیکنه؟

نه، فرقی نمی کنه، ولی ترجیحا از مدلهای با کیفیت ساخت بهتر مثل ایسوس، گیگا و MSI باشه.

• Like
Reactions: Mr.boss

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
قیمت کنسول ها که ۴۰۰ تا ۵۰۰ اومد پایین تا نزدیک ۴ تومن رفته بود از اون نظر میگم وگرنه قیمتای ۵ سال ۶ سال پیش دیگه تموم شده دورش
الان اینجا تاپیک کنسوله؟ فقط خواستی یه اسپمی داده باشی مثل همیشه
میخوای وضعیت قیمتا رو بدونی برو قیمت مانیتور ها رو ببین با دلار 30 هزار تومنی حساب میشه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
الان اینجا تاپیک کنسوله؟ فقط خواستی یه اسپمی داده باشی مثل همیشه
میخوای وضعیت قیمتا رو بدونی برو قیمت مانیتور ها رو ببین با دلار 30 هزار تومنی حساب میشه
اسپم چیه اقا مجبور نیستی نقل قول کنی سوال کردم از اهل فن گفتم شاید چون کنسول اومده اینم اومده چون کنسول از کره مریخ که نیومده قطعاتش الکتریکیه دیگه حتما بازار pc یک بازار کلا جداس از نطر شما همشون با ارز هستن دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر