راهنمایی در بازی crysis2

sajad253

کاربر سایت
Jul 29, 2011
1
سلام دوستان
من تو همون ساختمونی هستم که باید همرو بکشی بعد یه هواپیما میاد که باید b رو روش بزنی
فکر کنم اخراش هست
بعد از اینکه هواپیما افتاد باید چیکار کنیم
لطفا کمک کنید .کچل شدم :(

dr.hamidreza

کاربر سایت
Feb 21, 2011
238
نام
حميدرضا
سلام دوستان
من تو همون ساختمونی هستم که باید همرو بکشی بعد یه هواپیما میاد که باید b رو روش بزنی
فکر کنم اخراش هست
بعد از اینکه هواپیما افتاد باید چیکار کنیم
لطفا کمک کنید .کچل شدم :(

روبروى اون پنجره كه ايستادى سمت چپ يه پنجره ى ديگه هست فكر كنم يه دونه از اون تفنگهاى بزرگ هم روش هست پنجره رو كه واردش شدى مستقيم برو تا از يه سوراخ به پشت بوم ساختمون بغلى برسى.
راستى به بازى سنتر خوش اومدى.

Amir-Hossein7

کاربر سایت
Aug 8, 2011
1
من در مرحله
94 OUT OF THE ASHES
گیر کردم لطفا راهنماییم کنید که باید چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
ادرس این مرحله از طریق زیر میشه پیدا کرد
در منو اصلی بازی CAMPAIGN / LOAD / 94 OUT OF THE ASHES

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

warhead34

کاربر سایت
Sep 9, 2011
1
کمک در بازی

من در مرحله ی 9 بازی مشکل دارم همون جایی که باید از گروه دلتا محافظت کنی و یک صفینه ی فضایی میاد و چند بیگانه حمله می کنند وقتی اونارو می کشم و به سمت محل آبی میرمهمه ی آدما خشک می شن وگلوله شلیک می شه اما کسی که اونو شلیک می کنه دیده نمی شه لطفا کمک کنین samper fi or die:assist delta company:defeat alien resistance and secure evac area

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
دقیقا یادم نیست کجا رو میگین اما هر جا دشمناتون غیب شدن عینک مخصوص تون(توی PC با b هست)رو بزنید بعد دشمناتون رو مارک کنین. بقیشم دیگه سخت نیست.یه گلوله کافیه که ظاهر شن.(من بازی رو روی دیجه ی متوسط رفتم و تقریبا هیچ جا با دشمن هایی که غیب میشدن درگیری نداشتم.کافیه امکانات Cloak تون رو ارتقا بدین بعد غیب شین و برین دنبال یه مخفیگاه.بعد صبر کنین تا انرژی تون پرشه و ادامه بدین.)

mohammad12708

کاربر سایت
Mar 6, 2006
35
سلام خواهشا کمک کنید من توی کرایسیس2 مرحله ی Out of the Ashes
که میشه یکی مونده به آخر گیر کردم اونجا که سوار یه تانک میشی و با بقیه راه میوفتی و باید رباطا رو بزنی میرسی به یه جایی که یه رباط بزرگ هست و پایینش یه کامیون وقتی میرسم اونجا کامیونه میوفته روی من و میمیره هرکاری میکنم بازم میمیره هرچی تیر روی کامیونه خالی میکنم بازم میوفته روم چه کار کنم خواهشا کمک کنید

sharare

کاربر سایت
Sep 21, 2011
1
سلام به دوستان من تو مرحله یه the walking dead گیر کردم تو بالاترین طبقه یه یک ساختمون هست معلوم نیست باید چی کار کنم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
سلام.
دقیق بگو کجاشی؟
من خیلی وقته بازیو تموم کردم یادم رفته.
تو مرحله ی the walking dead همونجایی که بالای ساختمون یه هیلیکوپتر جلوته هی میره و میاد؟؟؟؟

دیاکو1

کاربر سایت
Sep 30, 2011
7
سلام سوال سوال سوال سوال
یه سوال داشتم لطفا منو راهنمایی کنید
من تو یه مرحله از بازی کریسیس 2 که میره یه بندر گاه و آخر یه بندرگاه یه ساختمونه؛ توی اون ساختمون گیر کردمو نمی تونم بیرون بیام لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم
سلام شرمنده من تو این مرحله اسانسوری پیدا نکردم:(

آخرین ویرایش:

دیاکو1

کاربر سایت
Sep 30, 2011
7
آخرین ویرایش:

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621