بهترین بازی ps1 از نظر شما چیه؟

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
یه بازی هست در سبک سرباز کوچک به اسم special force برای پلی استیشن وان این جزو یکی از بهترین بازی های دو بعدی بود که تا به حال کردم اصلا لذتش چند برابر سربازان کوچک بود. ولی نمیدونم این بازی چرا بعد از چند مرحله کرش میکرد و جلو نمیرفت یهو الان یادم افتاد باید برم سراغش یادش به خیر کلی خاطرات زنده شد. نمیدونم مشکل از ایزوش بود یا نه دو سه نسخه هم ازش داشتم همشون کرش میکرد باید ببینم فایل ایزو سالم گیرم بیاد دوباره تا آخر برم. اگه شما هم تجربه ش نکردید حتما ارزش تجربه رو داره.
110562895.jpg

گیم پلی:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یه بازی هست در سبک سرباز کوچک به اسم special force برای پلی استیشن وان این جزو یکی از بهترین بازی های دو بعدی بود که تا به حال کردم اصلا لذتش چند برابر سربازان کوچک بود. ولی نمیدونم این بازی چرا بعد از چند مرحله کرش میکرد و جلو نمیرفت یهو الان یادم افتاد باید برم سراغش یادش به خیر کلی خاطرات زنده شد. نمیدونم مشکل از ایزوش بود یا نه دو سه نسخه هم ازش داشتم همشون کرش میکرد باید ببینم فایل ایزو سالم گیرم بیاد دوباره تا آخر برم. اگه شما هم تجربه ش نکردید حتما ارزش تجربه رو داره.
View attachment 307947

گیم پلی:
اوه یادش بخیر
آره خیلی باحاله. راستی نسخه گیم بوی ادونس هم داره. اون رو هم امتحان کن.

jj191

کاربر سایت
Aug 22, 2021
450
اوه یادش بخیر
آره خیلی باحاله. راستی نسخه گیم بوی ادونس هم داره. اون رو هم امتحان کن.
حتما دادا. اصلا یهو بعد مثلا بیست سال یادم افتاد. این دوستان میان عکسای قدیم میزارن آدم اصلا میره به اون دوران. حتما میرم سراغش ببینم شاید نسخه های بعدشم تولید کرده باشن البته استدیوش زیاد معروف نبود. شاید تعطیل شده.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
حتما دادا. اصلا یهو بعد مثلا بیست سال یادم افتاد. این دوستان میان عکسای قدیم میزارن آدم اصلا میره به اون دوران. حتما میرم سراغش ببینم شاید نسخه های بعدشم تولید کرده باشن البته استدیوش زیاد معروف نبود. شاید تعطیل شده.
هی روزگار
عمری گذشت. هنوز فقط شبیه سازها و بازی‌های رترو یه دلخوشی باقی مونده تو این روزگار برای ماست.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,240
نام
Mansour
واقعا نمیشه یه بازی به عنوان بهترین بازی PS1 نام برد همه شون شاهکار بودن
این لیست بازی های مورد علاقه من هست
GEKIDO
FIGTHING FORCE
CRYSIS BEAT
JACKIE CHAN
CAPTAIN TSUBASA J
RAMPAGE
ULTIMATE DEER HUNTER
DINO CRYSIS
RESIDENT EVIL
آقا گه خوردم هر چی مینویسم چندتا شاهکار دیگه یادم میاد اینطور باشه باید تا فردا بنویسم :D :))
فعلا اینا رو به عنوان پارت 1 در نظر بگیرید من برم سر کار بعد پارت 2 میذارم

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
بازی captain commando
عرضه کننده capcom
سبک Beat 'em up

captain-commando-ps1-japan-ver-playstation-1-ps-one-beat-em-all-up-capcom-1998.webp

images

• Like
Reactions: highlight

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر