اشاره Ed Boon به محتوای انحصاری xbox360 در MK

ahp4

کاربر سایت
Aug 1, 2009
159
نام
امین
در مصاحبه ای با Giant Bomb تهیه کننده بازی Mortal Kombat صحبتهایی درباره این بازی کرد.

Boon گفت:"من آخرین باری رو به یاد نمیارم که این همه از زمان ساخت و معرفی یک بازی گذشته باشد و ما هنوز چیزای بزرگی برای معرفی داشته باشیم.پس همه شخصیتها معرفی نشده اند.ما عمدا میخواستیم چیزای بزرگی در بازی وجود داشته باشه که مردم دربارش نمیدونن;من شخصا همیشه دوست داشتم که یه علامت سوال درباره بازی وجود داشته باشه که چه چیزای مخفی تو بازی هست.در واقع چیزای مخفی زیادی تو بازی وجود داره."

او همچنین اشاره هایی به محتوای انحصاری 360 کرد:
"خب،ما در حال حاضر چیزی برای معرفی نداریم اما ما گیمیرهای هردو پلتفورم PS3 و XBOX360 رو دوست داریم و فکر میکنم همه یه چیزی در بازی خواهند داشت که خوشحالشون کنه."

Boon همچنین تایید کرد هنوز 5 یا 6 شخصیت بازی معرفی نشده اند.
Mortal Kombat در 19 ایپریل برای PS3 وXBOX360 منتشر میشود.

source

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
جالب شد تا حالا 31 32 تا شخصیت معرفی کردند بازم 6 تا معرفی نشده تازهههههههههههه میگه که چیزی های مخفی هم داره :-o

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
مارکوس فینیکس و مستر چیف رو برای 360 معرفی کنه خیلی جالب و همچنین مسخره میشه..

به نظرم اگر میخوان از 360 کارکتری رو معرفی کنن یکی از شخصیت های Fable بهترین گزینه هست..

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
احتمالا میخوان Bo Rai chu رو انحصار 360 کنند..دمشون گرمه

http://images1.wikia.nocookie.net/_...humb/b/be/Bo-rai-cho.jpg/420px-Bo-rai-cho.jpg
چرا باید یک شخصیت که داستانش تو سری بازی نقش داشته رو برای یک کنسول خاص انحصاری کنند؟ به نظر من همچین کاری نمی کنند. یک شخصیت انحصاری رو بعد از اومدن بازی برای 360 به صورت DLC در نظر می گیرند. من فکر می کنم برای فروش بیشتر هم که شده اگه شخصیت مهمی تو بازی بود و در انحصار 360 بود اعلام می کردند نه اینکه بزارن بعد از اومدن بازی همه سورپرایز بشند.

ــــــــــــــــــ
به عقیده من این شخصیت هایی که گفته میشه کمی نامعقول هست مخصوصا مسترچیف. اما اگه نظر من رو بخواید فکر کنم جنرال RAAM(اسمش همین بود دیگه؟:D) به بازی اضافه میشه.

در مورد اون شخصیت هایی هم که هنوز نشون داده نشدن فکر می کنم که Bo Rai Cho و Shinnok و Frost و Motaro و Smoke و Quan Chi و Kintaro شانس زیادی داشته باشند و اونایی که Bold کردم به نظرم حضور خواهند داشتند.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
کلا چه مسخره بازیا در میارن

دیگه این شخصیت انحصاری چه صیغه ای هست خدا میدونه

اخه مارکوس یا مستر چیف یا... رو چه به مورتال ؟:(

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کلا چه مسخره بازیا در میارن

دیگه این شخصیت انحصاری چه صیغه ای هست خدا میدونه

اخه مارکوس یا مستر چیف یا... رو چه به مورتال ؟:(
منظورت شخصیت های مهمان هست یا نحوه معرفی شخصیت ها؟ البته در هر دو صورت من به خاطر هیجانش موافق این کار هستم و به نظرم وجود شخصیت مهمان هم باحال هست:D

مارکوس و مسترچیف که خیلی خیلی بعید هست بیان چون هیچ ربطی به بازی ندارند. کریتوس باز پتانسیلش رو به نظر من داشت. از Xbox هم بخوایم حساب کنیم همون طور که گفتم RAAM شخصیت خوبی هست و Ryu!

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
از Xbox هم بخوایم حساب کنیم همون طور که گفتم RAAM شخصیت خوبی هست و Ryu!
ریو خوبه اما رام رو فکرشم نکن :d

کلاً کریتوس سبک مبارزه و کمبوهای منحصربفردش همراه با Blade of Chaos میطلبید MK رو

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
چرا باید یک شخصیت که داستانش تو سری بازی نقش داشته رو برای یک کنسول خاص انحصاری کنند؟ به نظر من همچین کاری نمی کنند. یک شخصیت انحصاری رو بعد از اومدن بازی برای 360 به صورت DLC در نظر می گیرند. من فکر می کنم برای فروش بیشتر هم که شده اگه شخصیت مهمی تو بازی بود و در انحصار 360 بود اعلام می کردند نه اینکه بزارن بعد از اومدن بازی همه سورپرایز بشند.

ــــــــــــــــــ
به عقیده من این شخصیت هایی که گفته میشه کمی نامعقول هست مخصوصا مسترچیف. اما اگه نظر من رو بخواید فکر کنم جنرال RAAM(اسمش همین بود دیگه؟:D) به بازی اضافه میشه.

در مورد اون شخصیت هایی هم که هنوز نشون داده نشدن فکر می کنم که Bo Rai Cho و Shinnok و Frost و Motaro و Smoke و Quan Chi و Kintaro شانس زیادی داشته باشند و اونایی که Bold کردم به نظرم حضور خواهند داشتند.

QUAN CHI و KINTARO مگه چند بار باید تایید بشن :d حالت خوبه برهان سرحالی :d

در مورد انحصاری 360 هم باید بگم یکی از شخصیتهای انحصاری خود ماکرو هستش ;) ئ حق با برهان هستش :D مثلا ملکه هلوکاستا طرفدارم زیاد داره اون و بذارن یا مرد مسابقه مرغ شوتی FABLE که مهدی دوستش داره :d

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
منظورت شخصیت های مهمان هست یا نحوه معرفی شخصیت ها؟ البته در هر دو صورت من به خاطر هیجانش موافق این کار هستم و به نظرم وجود شخصیت مهمان هم باحال هست:D

مارکوس و مسترچیف که خیلی خیلی بعید هست بیان چون هیچ ربطی به بازی ندارند. کریتوس باز پتانسیلش رو به نظر من داشت. از Xbox هم بخوایم حساب کنیم همون طور که گفتم RAAM شخصیت خوبی هست و Ryu!

منظورم همون شخصیت های مهمانه

نمیدونم شاید واسه شما اینجوری نباشه اما مثلا من با کریتوس mk بازی کنم
اونوقت سال دیگه gow4 بیاد دیگه با بازی حال نمیکنم - یه جوری برام اون ابهت کریتوس از بین میره وقتی ببینم داره توی mk کتک میخوره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر