Driver: San Francisco | X360 Thread

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان به نظر شما طراحی ماشینا عالی نیست ولی چرا همه ماشینا رو تو شهر پیدا نمیشن که سوار شیم

شما کجای بازی هستی ؟! من که تا آخر رفتم تمام ماشین هارو دیدم توی شهر - فقط ماشینهای با کیفیت بالا و شاخ تر کمتر دیده میشن . . . لامبورگینی و آستون مارتین و . . . ولی همرو تقریبا دیدم...

ماشین دوج چلنجر هم از همه ماشین ها بیشتر دیدم تا الان.

بعدش توی نقشه که نگاه کنی اون آیکون آبی ها که ماموریت هستش - تقریبا هرکدومش رو که بری یه ماشین آزاد میکنه واسه خریدن که از اون به بعد اون ماشین رو توی خیابون هم میبینی . . . (برای من اینطور بود)...

oxford

کاربر سایت
May 11, 2009
246
نام
حمید
بازی رو تموم کردم و منظور همون ماشینهای گرون قیمته که میگم تو بازی کمه ولی از ماشین پیاده شدن یه کیف دیگه داره

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
این حالتی که مثل روح میتونه بری تو جلد یه نفر دیگه خیلی کارو آسون کرده
یعنی میتونی واسه رفتن به یه فاصله دور با این حالت بری دیگه نیاز نیست این همه با ماشین مسافت طی کنی
هم از یه نظر خوبه هم اینکه به نظرم یکم جذابیت دیدن مراحل رو میگیره :d

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
هم از یه نظر خوبه هم اینکه به نظرم یکم جذابیت دیدن مراحل رو میگیره :d

مراحل داستانی بازی که خیلی ساده و راحت است و سریع تمام میشه .

مهم activity ها و بقیه Challenge ها است که به تعداد بیشماری توی نقشه پراکنده شده اند .

در کل طراحی ماشین ها خوب کار شده و ماشین های قدیمی اش یه جورایی حال و هوای درایور قدیمی رو داره مخصوصا یه سری challenge ها داره که مخصوص درایور قدیمی است و شهر و ماشین هاش کلا میشن زمان گذشته .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
واقعا بازی فوق العاده ای هستش... با امید کاملا موافقم....

البته به نظرم اگه قابلیت از ماشین پیاده شدن رو هم میزاشتن در کنار شیفت بهتر بود - که هرکسی هرطور راحته بازی کنه...

البته من خودم با قابلیت شیفت هیچ مشکلی نداشتم و کلی هم حال کردم ولی اگه اینکار رو میکردن به نظرم بهتر بود....

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
میخواستم ببینم میشه رو بازی آهنگی رو که دوست داریم گوش بدیم ؟؟
مثلا با فلش روش آهنگ بریزم و وقتی بازی میکنیم گوش بدیم ؟؟
این امکان هست ؟ اگه آره چطور باید انجام داد ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
همیشه دوست داشتم درایوری بازی کنم که ماشیناش کلاسیک نباشه و بجاش ماشینا مدرن و به روز باشن اما همون حال هوایه درایور یک و دو رو برام داشته باشه
یوبی سافت من به ارزوم رسوند. به دوستان توصیه میکنم حتمی این بازی تجربه کنن فو قالعاده سرگرم کنندس منکه ازش لذت بردم
فقط اولایه بازی من با گرافیکش یه جورای حس میکردم برفکیه مشکل داشتم اما بعد از گذشت چند مرحله غرق در گیم پلی بازی شدم تا اینکه دیدم تمام شد عالی بود بازی

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بر خلاف نظر خیلی ها این بازی اصلا حال و هوای شماره اول رو نداشت برای من...
تایید می شه.
منم بر خلاف تعریف فن های بازی زیاد از بازی خوشم نیومد طراحی ماشین ها خیلی خوبه درست ولی این قابلیت شیفت و ...یکم بچه گانش کرده سازنده هاش بهتر بود یکم به فکر باز شدن در ماشین و طراحی بیشتر و راه رفتن شخصیت و دزدیدن ماشین و... تمام اینها رو با این کار خواستن فاکتور بگیرن
الان همین جی تی ای که یک بازی ریسینگ هم نیست از این بازی سر تره از همه این موارد که گفتم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر