نخستین تیزر رسمی بازی شیطنت های علیمردان خان

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
تریلر رو دیدم .. به عنوان کسی که خودم نقش علیمردان خان رو قبلا بازی کردم و به خاطرش 3 تا جایزه بهترین نمایش نامه و گریم و بازیگری رو گرفتم :dباید بگم خوب بود و خوشم اومد :d
در ضمن اگه وارد باشین و اهلش باشین خیلی راحت میتونین با یه شرکت انیمیشن سازی هم همکاری کنید و با صدا و سیما قرار داد ببندین واسه یه سری کارتون به همین شکل و اسم که از تلوزیون پخش بشه ...

BASILISK

کاربر سایت
Dec 7, 2009
143
نام
saeed
جالب بود
استایل شخصیتهاش شبیه یه انیمیشنیه که فک کنم اسمش >> قصه ما مثل شد << باشه است
صدا گذاریشو چیکار میکنین؟؟؟منظورم اینه که چه برنامه ای براش دارین؟

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
جالب بود
استایل شخصیتهاش شبیه یه انیمیشنیه که فک کنم اسمش >> قصه ما مثل شد << باشه است
صدا گذاریشو چیکار میکنین؟؟؟منظورم اینه که چه برنامه ای براش دارین؟
استایل ایرانی رو سعی کردیم در کار داشته باشیم / بله اون انیمیشن قصه ما مثل شد و یا شکرستان هم از نمونه های خوب ایرانی هستند , ضمن اینکه تکنیک اجرای انیمیشن ها بازی ما ( در حدود 5 دقیقه) همون سبک و کات آوت هستش /.
برای صدا گزاری ناشر بازی قول بهترین دوبله توسط استدیو مجهز رو دادن / ضمن اینکه قول مساعد دوبله راوی توسط استاد محبوب ایران , جناب آقای احمدی رو هم دادن به ما, تا ببینیم چه پیش خواهد آمد...

خیلی کار جالبی شده. موفق باشید :D
ممنون دوست عزیز . امیدوارم نسخه نهاییش هم لحظات شیرینی رو برای شما رقم بزنه

تریلر رو دیدم .. به عنوان کسی که خودم نقش علیمردان خان رو قبلا بازی کردم و به خاطرش 3 تا جایزه بهترین نمایش نامه و گریم و بازیگری رو گرفتم :dباید بگم خوب بود و خوشم اومد :d
در ضمن اگه وارد باشین و اهلش باشین خیلی راحت میتونین با یه شرکت انیمیشن سازی هم همکاری کنید و با صدا و سیما قرار داد ببندین واسه یه سری کارتون به همین شکل و اسم که از تلوزیون پخش بشه ...

به شدت دمتون گرم:d امیدوارم انمیت ها به همین خوبی باشه , هر چند همونطور که در سطور فوق عرض کردم , تکنیک مشا به و قدرت اجرای "انشاالله" بهتری رو خواهیم داشت

منم با تکراری بودن آهنگ موافقم!
این اسمشو نمیشد یه چیز دیگه میذاشتین؟ :d
ولی درکل به نظر جالب و خنده دار میاد...

موفق باشید.
در رابطه با تکراری بودن آهنگ این یه سمپل برای تیزر بود . انشاالله نسخه نهایی تنظیم کننده خواهد داشت ( با توجه به تمام ترانه بودن دیالوگ های بازی , از دیالوگ های اشاره ای تا راوی)
اسم شخصیت و بازی , مربوط میشه به یک قصه تاریخی ایرانی که ایرج میرزا اونو به شعر تبدیل کرده و در مورد پسری شیطون از طبقه اشراف هست به اسم علیمردان خان.
در رابطه با اسم ابتدا " شیطنت های ارسلان " بود که در واقع نوه همون علیمردان خان معروف بود که در نهایت با درخواست ناشر بازی به همان شخصیت و شیطنت های علیمردان خان تغییر پیدا کردو

آهنگش رو که نگو:))
:d

صحنه را دیدم :D
خیلی خوشم اومد فقط موزیک بازی 1مقداری رو اعصابه

خوشحالم راضی بودین , همونطور که در سطور فوق گفتم , موزیک سمپل هست و در نسخه نهایی تنظیم موسیقی برای بازی خواهیم داشت...

از سبک هنری و صامت بودنش خوشم اومد.
اسمش خیلی طولانی هست.
اهنگش فاجعه ست. 100 میلیون دفعه شنیده شده. تروخدا یه اهنگساز درست گیر بیارید.

خسته نباشید.

سلام / امیدوارم از نسخه نهایی هم لذت ببرید
آهنگ ساز خواهد داشت
در مورد اسم هم و وجه تسمیه اون توضیح دادم / این یک اسم تاریخی و داستان یک داستان اقتباسی و رفرنس دار هست / اسم , ساختگی نیست:d

یا ابوالفضل. این دیگه چیه؟:))
بازی سبکش ترسناکه.
دمتون گرم با حاله.
اقا هدف FEAR4 بوده ,؛ حالا نمیدونم چقدر به اهدافمون رسیدیم:d
ممنون دوست عزیز , انشاالله نسخه نهاییش هم شما رو راضی کنه

خیلی‌ جالب بود :D
ممنون:x

جالب بود.يه چيزي شبيهه همسايه جهنمي بود:d
به هر صورت با شرايط فعلي از اين بهتر نميتونن بسازن
همسایه جهنمی ؟:d
مقایسه خوبیه , اما ما هم سناریو داریم , هم خط داستانی , هم راوی , هم روانشناسی کودک, هم شیطنت های هدفمند و هم اصلاح شخصیت ( این یک ادونچر کامله)

چقدر قشنگه کی بازی میاد؟چقدر شبیه منه این پسره:d
آقا شما انقد شر نباش , تازه علیمردان هم آخر بازی پسر خوبی میشه :x
انشاالله آخر خرداد ماه عرضه یمشه
(بازی برای نمایشگاه بنیاد ملی بازیهای رایانه ای , هشتم اردیبهشت, کامل هست اما با صلاح دید ناشر , آخر خرداد ماه عرضه خواهد شد

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
درس امروز: برای ایرانی بودن یک بازی حتما لازم نیست عکس کورش و داریوش و کتیبه در آن ها باشد.

پ.ن: استایل گرافیکی خیلی قشنگه. خیلی خیلی جال بود. یه ایده جالب بود. انشاالهه نسخه ی نهایی هم قشنگ باشه.

rahro

کاربر سایت
Aug 17, 2010
43
آخه یادمه که گل آقا هم یه چیزی تو این مایه ها بود!! می خواست بسازه!! گیم پلی رو نمی دونم ها ولی کاراکترها و سبک گرافیکی نزدیک بود!!
خیلی خوبه!! چقدر کار کردید؟ کی تموم میشه کار؟

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
آخه یادمه که گل آقا هم یه چیزی تو این مایه ها بود!! می خواست بسازه!! گیم پلی رو نمی دونم ها ولی کاراکترها و سبک گرافیکی نزدیک بود!!
خیلی خوبه!! چقدر کار کردید؟ کی تموم میشه کار؟

کار تموم شده و به ناشر هم تحویل داده شده و تو تیر ماه منتشر میشه

میشه بگید داستان بازی چیه:d

از اینجا میتونی داستان رو ببینی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر