3DM یک سال از کرک بازی های تک نفره کناره گیری می کند

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
74906485234822632568.jpg

گروه کرک چینی 3DM اعلام کرده که با شروع سال جدید چینی از تاریخ 8 فبریه به مدت حداقل یک سال هیچ بازی تک نفره ای کرک نخواهد کرد.
این خبر را Bird Sister مدیر این تیم که چندی پیش با غیر قابل کرک خواندن بازی ها در 2 سال آینده و ناامید شدن اعضای تیمش از کرک Just Cause 3 جنجالی به پا کرده بود، اعلام کرد.
Bird Sister اعلام کرده که که این تصمیم را در جلسه داخلی ای که با اعضای تیم داشتند اتخاذ کردند و هدف از این تصمیم را مشاهده تاثیر بر روی فروش قانونی بازی ها عنوان کرد.
3DM کماکان به بومی سازی و ترجمه بازی ها به زبان چینی ادامه خواهد داد اما فعالیت های مربوط به Piracy بازی حتی پست کردن کرک های انتشار یافته توسط گروه های دیگر درون انجمن این گروه متوقف می شود.

این اقدام با توجه به وجود گروه های کرک متعدد کمی عجیب به نظر می رسد چرا که تنها برتری 3DM نسبت به سایر گروه ها کرک Denuvo بود و چه بسا سایر گروه ها در بقیه موارد در سطح 3DM و یا بهتر از آن عمل می کنند اما با اعلام این خبر، در حال حاضر تنها گروهی که به طور علنی بر روی کرک نسخه های جدید Denuvo کار می کرد به صورت موقت دست از Piracy کشیده است.

fani67

کاربر سایت
Apr 18, 2015
578
خوب از اول بگو که دیگه نمی تونی کرک کنی چرا هی میای میگی بازی اخرای کرک،یک هفته دیگه عرضه میشه چه می دونم از این حرفا بگو خودتو به قیمت تح خیار فروختی به دنوو.دوستان من به شخصه بازی ها تحریم می کنم تا زمان عرضه کرک بازی حالا میخواد یک هفته باشه یا یکماه یا یکسال یا 100سال.
یا علی....

bazibaz

کاربر سایت
Aug 8, 2006
407
خوب از اول بگو که دیگه نمی تونی کرک کنی چرا هی میای میگی بازی اخرای کرک،یک هفته دیگه عرضه میشه چه می دونم از این حرفا بگو خودتو به قیمت تح خیار فروختی به دنوو.دوستان من به شخصه بازی ها تحریم می کنم تا زمان عرضه کرک بازی حالا میخواد یک هفته باشه یا یکماه یا یکسال یا 100سال.
یا علی....
تحریم چه فایده داره الان؟اصلا کسی این تحریم رو احساس میکنه که بخواد تاثیر بزاره؟تحریم جایی خوبه که تاثیرش احساس شه و منجر به تغییر در رفتار بشه مثلا ما بیایم امریکا رو تحریم کنیم 100 سال که هیچی تا اخر دنیا جایی کمبودی احساس نمیشه پس کاره بیهوده چرا؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
تحریم چه فایده داره الان؟اصلا کسی این تحریم رو احساس میکنه که بخواد تاثیر بزاره؟تحریم جایی خوبه که تاثیرش احساس شه و منجر به تغییر در رفتار بشه مثلا ما بیایم امریکا رو تحریم کنیم 100 سال که هیچی تا اخر دنیا جایی کمبودی احساس نمیشه پس کاره بیهوده چرا؟

یا اینکه تهدیدشون کردن دست از فعالیت بردارن یا اینکه سیبیلشون رو چرب کردن وگرنه مشاهده تاثیر بر روی فروش قانونی بازی ها چه ربطی به اینا داره

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اگه بازی های pc کرک نشه به نظرم خیلی ها رو میارن به سمت کنسول ها

نظر شما کاملا اشتباهه. اگر [این PC گیمرها] بخوان به چیزی رو بیارن اون استیمه نه کنسول. وقتی میتونن بازی ها رو با قیمتی بسیار بسیار پایین تر از نسخه های فیزیکی کنسولی بخرن و از تخفیف های کیلویی استیم بهره مند بشن، چرا باید برن سراغ کنسول؟ مگر بحث انحصاری ها و شرایطی که یه فرد دوست داره بازی کنه و سلیقه-ش مطرح باشه.
شما قیمت Pcهم حساب کن
باز بحث کلیشه ای قیمت PC...
اونی که میتونه و توانش رو داره، میخره. شما لازم نکرده نگران اونا باشی. راستی قیمت نسخه های فیزیکی بازی های کنسولی چنده؟

آخرین ویرایش:

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
مگه دو نفره رو کرک میکرد؟

- - -ویرایش - - -

نظر شما کاملا اشتباهه. اگر [این PC گیمرها] بخوان به چیزی رو بیارن اون استیمه نه کنسول. وقتی میتونن بازی ها رو با قیمتی بسیار بسیار پایین تر از نسخه های فیزیکی کنسولی بخرن و از تخفیف های کیلویی استیم بهره مند بشن، چرا باید برن سراغ کنسول؟ مگر بحث انحصاری ها و شرایط و که یه فرد دوست داره بازی کنه و سلیقه-ش مطرح باشه.
شما قیمت Pcهم حساب کن

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نظر شما کاملا اشتباهه. اگر [این PC گیمرها] بخوان به چیزی رو بیارن اون استیمه نه کنسول. وقتی میتونن بازی ها رو با قیمتی بسیار بسیار پایین تر از نسخه های فیزیکی کنسولی بخرن و از تخفیف های کیلویی استیم بهره مند بشن، چرا باید برن سراغ کنسول؟ مگر بحث انحصاری ها و شرایطی که یه فرد دوست داره بازی کنه و سلیقه-ش مطرح باشه.

اونی که میتونه و توانش رو داره، میخره. شما لازم نکرده نگران اونا باشی. راستی قیمت نسخه های فیزیکی بازی های کنسولی چنده؟

من pc بازم خودم چرا که لذت بازی ها در pc چند برابر کنسول هست اما این حرفت غلطه بازی کنسول فیزیکی می خری بازی می کنی بعدم همون قیمت یا یکم پایین تر ردش می کنی اما استیم پولت پریده مگر اینکه هی اکانت بسازی الان xbox one دارن با 2 تا بازی tomb raider می دن 350 دلار قیمت 1 عدد 970 می شه با tomb raider مجانی که روش می دن 330 دلار تقریبا هزینه ی بقیه سیستم با خود شخص(البته که با970 می شه 1 نسل گرافیک بهتر گرفت.) اما اگر بحث مایه وسط باشه قطعا با این شرایط کنسول به صرفه تر می شه.

البته بازم می گم تمامی بازی های افلاین قابل کرک شدن هستن شاید زمان زادی ببره اما بالاخره الگوریتمش کشف می شه کرک می شه ea با denuvo هم به تاریخ می پیوندن اما عین rgh xbox360 یا ps3 نیاز به زمان داره.

من حس می کنم 3dm هم شرکتی عین ea خریده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

دوست عزیز نسخه های فیزیکی اخرین گزینه خرید بازی برای کنسول نیست.

دیجیتالی هم میشه خرید کرد و اتفاقا از همین تخفیف های خرکی هم روی کنسول بدون انقطاع یافت میشه

تو دو ماه گذشته جدا از تخفیف های سال نو ... هر هفته یکی از ناشر های بزرگ مثل نامکو و اسکوار انیکس .. وارنر برادرز یوبی سافت و .... انیش زدن به مالشون

قیمت ها هم خواستی میزارم که گاهی تا ۸۰ درصد off هم میرسن

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,711
نام
مراد حلیمی
دوست عزیز نسخه های فیزیکی اخرین گزینه خرید بازی برای کنسول نیست.

دیجیتالی هم میشه خرید کرد و اتفاقا از همین تخفیف های خرکی هم روی کنسول بدون انقطاع یافت میشه

تو دو ماه گذشته جدا از تخفیف های سال نو ... هر هفته یکی از ناشر های بزرگ مثل نامکو و اسکوار انیکس .. وارنر برادرز یوبی سافت و .... انیش زدن به مالشون

قیمت ها هم خواستی میزارم که گاهی تا ۸۰ درصد off هم میرسن

من خودم کنسولی هستم ولی مقایسه شرایط و تخفیفای استیم با استورهای کنسول نتیجش از قبل مشخص.
الان یه pc باز بازی رو اوریج هم بخواد بخر براش اروزنتر از نمونه مشابهش تو کنسول درمیاد از بس که استیم تخفیفای عالی‌داره و جالبتر از اون از خیلی جاها میشه cd key های بازی ها رو به قیمتی خرید که شاید یه بازی کنسول چند ماه دیگه به اون قیمت برسه(برا همیشه هم بازی رو پیشت داری و لازم نیس بفروشی و با هر کی هم بخواهی میتونی شر کنی)

در کل تو قیمت و گستردگی نرم افزار بازی pc خیلی جلوتر

.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

حرفت اشتباهه کاملا ، تاثیر داره حالا نامحسوس و این که میگی فقط بخاطر انحصاری میرن رو کنسولم اشتباه هست ، هزینه های بستن pc برای بازی با کیفیت بالاتر از کنسول بسیار بیشتره و چه بسا بعضی بازی ها یا ناشر ها مشکلاتی هم دارن مثل نسخه اخر بتمن روی pc

من دیدم دور ور خودم بعضی ها خریدن کنسول بخاطر همون دردسر های کمتر ..
فقط استیم نیست حالا من به مزایای فراوانش کاری ندارم ولی رو خود همون کنسول ها سیستم لایو و psn هم مزایای خوبی برای خرید دیجیتالی بازی ها میدن و تخفیفات یا مجانی کردن یا بازی های f2p
فقط بحث خرید فیزیکی مطرح نیست رو کنسول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر