عنوان جدید از سری فیلم های Resident Evil در حال ساخت است.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ali-larter-in-resident-evil-afterlife-wallpaper-5_1920x1080_82468.jpg

بر اساس گزارشی از Box Office Mojo عنوانی جدید از سری فیلم های Resident Evil در حال ساخت است و تاریخ اکران آن 14 سپتامبر 2012 خواهد بود.

این فیلم که هنوز عنوانی برای آن انتخاب نشده,پنجمین قسمت از سری فیلم های RE است و همانند قسمت چهارم به صورت 3D اکران خواهد شد.RE: Afterlife با اختلاف زیاد پرفروش ترین قسمت از این سری فیلم ها تا به حال بود که حدود 234 میلیون دلار برای سازنده درآمد داشت که حدودا برابر فروش هر سه قسمت قبلی با هم است.بیشتر موفقیت Afterlife به خاطر پشتیبانی از حالت سه بعدی بود.

این عنوان توسط Sony Pictures ساخته خواهد شد و دو سال بعد از آخرین قسمت اکران می شود که کوتاهترین فاصله بین دو شماره در کل این سری فیلم هاست.در کنار RE, کمپانی Capcom چندی پیش تائید کرد که فیلمی از روی سری بازی های Devil May Cry نیز در دست ساخت است.

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خب این بابا که میلا یوویچ رو گرفت دیگه؛ بشینن تو خونه فیلم‌های Homemade خصوصی بسازند فروشش هم بیشتره. والا به مـــولا

• Like
Reactions: Mr.Death

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خدا کنه تو این قسمت LEON باشه امید وارم نقشش رو هم بدن به JENSEN ACKLES واقعا بهش میخوره این شخصیت هم به قیافش میاد هم بازیگر عالی هستش .:d.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خدا کنه تو این قسمت LEON باشه امید وارم نقشش رو هم بدن به JENSEN ACKLES واقعا بهش میخوره این شخصیت هم به قیافش میاد هم بازیگر عالی هستش .:d.
اره جنسن به این نقش میاد، البته اون جذبه ی لیان رو نداره :d.

امیدوارم پائول اندرسون رو زودتر تیمارستانی، جایی بگیره ببره بابا این مرتیکه دست از سر کچل این صنعت نمیخواد برداره!؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
امیدوارم که شاهد یه شاهکار دیگه از اندرسون باشم. >:d<:x
از همین الان این فیلم خودش را در چندین بخش اسکار نامزد کرده;):-*

بله احد جان من از همین الان دارم ثانیه ها رو میشمرم چون این فیلم خیلی بهتر از بازی هاش :D
اصلا باید بیان از اندرسون یاد بگیرن چه جوری دور هم با زن و بچه فیلم بسازن:D
خاک تو سر میکامی که نتونست این ip رو به اسم خودش نگه داره حالا کپکام داره نهایت استفاده رو از ش میبره اگه میکامی یکم قد کوجیما می فهمید همون موقع که بازی تو اوج بود بازی رو برای خودش می کرد ولی مثل احمق ها واستاد 7 یا 8 سال کپکام نذاشت میکامی بازی بسازه و فقط شده بود مترسک که نقش تهیه کننده رو بازی می کرد من نمی دونم ولی تو دنیا انقد قانون واسه کپی رایت هست ولی هیچ وقت هنرمندها نمی تونن حقشون رو از publisher ها بگیرن!!!!!!!!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید

دقیقا .البته شایعه هم شده که قرار بوده تو After Life هم بازی کنه نمیدونم چرا این اتفاق نیفتاد.بهر حال امیدوارم تو این شماره حتما باشه.تو ولنتاین خونی و سوپرنچرال که بازیش فوق العادiه هست.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اي بابا من هنوز افترلايف رو هم نديدم :d
امشب ميذارمش براي داونلود !!
يه سري قبلي خيلي خوب بودن ! جز شماره سه كه ديگه يه مدلي شده بود فيلمش

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
Afterlife واقعا ارزش 3D دیدن داشت من شخصا با Afterlife 3D بیشتر ازAvatar 3D حال کردم. . .:d
ساخت قسمت جدید Resident Evil خبر جدیدی نیست ولی اینکه تاریخ انتشارش فیلمش مشخص شده جدیده . . .

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اي بابا من هنوز افترلايف رو هم نديدم :d
امشب ميذارمش براي داونلود !!
يه سري قبلي خيلي خوب بودن ! جز شماره سه كه ديگه يه مدلي شده بود فيلمش

ندیدی هنوز ! یه جورایی شبیه بازی Resident Evil 5 درست کردن.واسه یک بار دیدن خوبه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,196
نام
محمد
داداش من که سنش پایینه فیلم زیاد حالیش نیست بعد از دیدن 10 دقیقه از فیلم after life بهم گفت ممد این که خیلی در پیته که ... بدشم پا شد رفت :d بیشتر این فیلم خنده دار بود .. من که صحنه اخر فیلم که وسکر مرد از خنده اشکم در اومد :d

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
داداش من که سنش پایینه فیلم زیاد حالیش نیست بعد از دیدن 10 دقیقه از فیلم after life بهم گفت ممد این که خیلی در پیته که ... بدشم پا شد رفت :d بیشتر این فیلم خنده دار بود .. من که صحنه اخر فیلم که وسکر مرد از خنده اشکم در اومد :d

من که توش موندم :d گفتم همین چه سریع :d اگه لیان و ادا ونگ پا به فیلم بذارن بازیگراشم درست انتخاب کنن امپراطور میشه :d:d:d
به نظر من این شماره آخر فیلم افت داشت میتونست بهتر بشه :d

من که میگم خود وسکر نبود :)) ! !!! نظر شخصی بیخودی دادم نریزین سرم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر