THIEF | PC

thief-4-030513.jpg
Thief4Header-600x231.jpg

Developer : Eidos Montreal
Publisher : Eidos , Square Enix
Genre : Fantasy Stealth Action Adventure
پس از مدت ها انتظار، امروز و با رونمایی از کاور ماه آپریل مجله GameInformer، از عنوان جدیدی در سری بازی های Thief پرده برداری شد و طبق اطلاعات، این عنوان یک ریبوت در سری خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده تا به اینجا، در بازی شاهد بازگشت قهرمان این سری بازی ها یعنی Garret به "The City" (نام شهری که اتفاقات بازی در آن به وقوع می پیوندد) خواهیم بود تا بار دیگر، به سرقت از اشراف زادگان و بزرگان شهر پرداخته و روز به روز بر ثروت خود بیافزاید. حال و هوای شهر، ترکیبی از فضای Ghotic و صنعتی و تا حدی پیشرفته خواهد بود. در حالی که شهر در آتش تنش های اجتماعی می سوزد بیماری طاعون نیز در بین مردم شهر شیوع پیدا کرده است. شهر توسط مردی به نام "Baron" که از نظر سیاسی بسیار قدرتمند است، اداره می شود. قهرمان داستان ما نیز برای زنده ماندن، باید به محیط های اطرافش برای عبور از مراحل بازی، بسیار توجه کند.

ریبوت Thief توسط استودی Eidos Montreal ساخته می شود و Square Enix وظیفه نشر آن را به عهده دارد. Thief برای عرضه بر روی PC و کنسول های نسل بعد در سال 2014 برنامه ریزی شده است.

تصاویر بازی را در زیر می توانید مشاهده کنید:

THIEF از آنجا عنوان با اهمیتی است که به نوعی از ابدا کنندگان سبک Stealth Action محسوب می شود و دو تن از بزرگترین بازی سازان تاریخ یعنی Waren Spector و Ken Levine در قالب شرکت های بی نظیر Ion Storm و Looking Glass روی بازی های این سری کار کرده اند .

اما به نظر میرسد در ساخت THI4F خبری از هیچ کدام از این دو تن نیست و شرکت Eidos Montreal که وظیفه ی ساخت ادامه ی سری مشهور Deus EX را نیز بر عهده دارد مسئل ساخت این بازی است که برخی واکنش ها از طرف طرفداران را به همراه داشته است .

اولین نسخه ی از بازی های Thief در سال 1998 با نام Thief: The Dark Project توسط Looking glass ساخته شد و انقلابی در سبک اکشن به پا کرد آخرین نسخه از آن نیز با نام Thief: Deadly Shadows در سال 2004 توسط Ion Storm ساخته شد که با بازخورد مناسبی مواجه شد و البته به خاطر تغییزر زاویه ی دید به Third Person با انتقاداتی نیز مواجه شد .

لازم به ذکر است صاحب IP و ناشر تمام نسخه های این سری شرکت Eidos Interactive بوده است .

thief-4.jpg

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
بازی رو باید مخفی کاری برید جلو تا حال بده .
روند بازی بد نیست حتی داستانش هم خیلی بد جلو نمیره . ولی در آخر جایی که باید جمع بندی کنه داستان رو . کلا یادشون میره داستان اصلا چی هست . میتونست خیلی بهتر باشه

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
بازی رو باید مخفی کاری برید جلو تا حال بده
مسئله اینجاست که همین مخفی کاری به قدری آبکی هستش آدم هیچ وقت حسش نمیکنه و کاملا مصنوعی جلوه میکنه!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
چپتر 5 .... :|
توی نقدها دیده بودم موجودات عجیب غریب وجود داره ولی پسر این مرحله وحشت به معنای واقعی بود! عالی ... عالی. واقعا با لذت رفتم این قسمت رو نسبت به بقیه جاها
سازنده های این بازی بزنند تو سبک Survival Horror این سبک رو زنده می کنند :d
---------
کلا چندتا چپتر هستش؟

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
خوب تموم کردم در یک جمله ی خلاصه می تونم بگم اصلا Thief نبود ، بعد از این همه انتظار گند زدن.
نمرهاشم حقشه با این داستان مضخرف و اضافیش...

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
چپتر 5 .... :|
توی نقدها دیده بودم موجودات عجیب غریب وجود داره ولی پسر این مرحله وحشت به معنای واقعی بود! عالی ... عالی. واقعا با لذت رفتم این قسمت رو نسبت به بقیه جاها
سازنده های این بازی بزنند تو سبک Survival Horror این سبک رو زنده می کنند :d
---------
کلا چندتا چپتر هستش؟
8 قسمتِ

Survivalhorror

کاربر سایت
Nov 17, 2013
116
ترینر برای 1.3 هست ؟؟
چپتر هفت اونجایی که جنرال هست رو نمیتونم رد کنم

منظورت اونجاست که باید رو در رو شرشو بکنی؟

-اگه اونجا باشه که حدس می زنم باید پشت ستونا دائم جا به جا بشی و هر وقت روشو عقب کرد با تیرکمون بزنیش تا به یغما بره!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر