THIEF | PC

thief-4-030513.jpg
Thief4Header-600x231.jpg

Developer : Eidos Montreal
Publisher : Eidos , Square Enix
Genre : Fantasy Stealth Action Adventure
پس از مدت ها انتظار، امروز و با رونمایی از کاور ماه آپریل مجله GameInformer، از عنوان جدیدی در سری بازی های Thief پرده برداری شد و طبق اطلاعات، این عنوان یک ریبوت در سری خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده تا به اینجا، در بازی شاهد بازگشت قهرمان این سری بازی ها یعنی Garret به "The City" (نام شهری که اتفاقات بازی در آن به وقوع می پیوندد) خواهیم بود تا بار دیگر، به سرقت از اشراف زادگان و بزرگان شهر پرداخته و روز به روز بر ثروت خود بیافزاید. حال و هوای شهر، ترکیبی از فضای Ghotic و صنعتی و تا حدی پیشرفته خواهد بود. در حالی که شهر در آتش تنش های اجتماعی می سوزد بیماری طاعون نیز در بین مردم شهر شیوع پیدا کرده است. شهر توسط مردی به نام "Baron" که از نظر سیاسی بسیار قدرتمند است، اداره می شود. قهرمان داستان ما نیز برای زنده ماندن، باید به محیط های اطرافش برای عبور از مراحل بازی، بسیار توجه کند.

ریبوت Thief توسط استودی Eidos Montreal ساخته می شود و Square Enix وظیفه نشر آن را به عهده دارد. Thief برای عرضه بر روی PC و کنسول های نسل بعد در سال 2014 برنامه ریزی شده است.

تصاویر بازی را در زیر می توانید مشاهده کنید:

THIEF از آنجا عنوان با اهمیتی است که به نوعی از ابدا کنندگان سبک Stealth Action محسوب می شود و دو تن از بزرگترین بازی سازان تاریخ یعنی Waren Spector و Ken Levine در قالب شرکت های بی نظیر Ion Storm و Looking Glass روی بازی های این سری کار کرده اند .

اما به نظر میرسد در ساخت THI4F خبری از هیچ کدام از این دو تن نیست و شرکت Eidos Montreal که وظیفه ی ساخت ادامه ی سری مشهور Deus EX را نیز بر عهده دارد مسئل ساخت این بازی است که برخی واکنش ها از طرف طرفداران را به همراه داشته است .

اولین نسخه ی از بازی های Thief در سال 1998 با نام Thief: The Dark Project توسط Looking glass ساخته شد و انقلابی در سبک اکشن به پا کرد آخرین نسخه از آن نیز با نام Thief: Deadly Shadows در سال 2004 توسط Ion Storm ساخته شد که با بازخورد مناسبی مواجه شد و البته به خاطر تغییزر زاویه ی دید به Third Person با انتقاداتی نیز مواجه شد .

لازم به ذکر است صاحب IP و ناشر تمام نسخه های این سری شرکت Eidos Interactive بوده است .

thief-4.jpg

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
دوستان رمز گاوصندوق هارو از کجا باید فهمید ؟
الان رو گاو صندوق اول که پشت تابلو هست و یه مرد هم هی این ور اون ور میره گیر کردم

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
دوستان رمز گاوصندوق هارو از کجا باید فهمید ؟
الان رو گاو صندوق اول که پشت تابلو هست و یه مرد هم هی این ور اون ور میره گیر کردم

بیا ببم جان ;)

http://www.primagames.com/games/thief/walkthrough/thief-how-unlock-all-safes-and-vaults

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
تا برج ساعت پیش رفتم، واقعا چیزی جز خمیازه و جک نبوده این بازی :)) واکنش های دشمنا که به شدت طبیعی هستش (!)، استیل شمشیر زدن اونها هم توی حلقم، Focus هم که کل محیط رو لو میده، داستان هم که دیگه قربونش برم از این خشک تر، بی مقدمه تر و سرد تر نمی شد.
به شدت چیز بیخودی هستش. امیدوارم بهتر بشه جلوتر ...

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
تا برج ساعت پیش رفتم، واقعا چیزی جز خمیازه و جک نبوده این بازی :)) واکنش های دشمنا که به شدت طبیعی هستش (!)، استیل شمشیر زدن اونها هم توی حلقم، Focus هم که کل محیط رو لو میده، داستان هم که دیگه قربونش برم از این خشک تر، بی مقدمه تر و سرد تر نمی شد.
به شدت چیز بیخودی هستش. امیدوارم بهتر بشه جلوتر ...
اوایلش واسه منم اوضاع همینگونه بود. جلوتر که بریو تو مراحل از ابزارای مختلفم استفاده کنی یککم جذابترو بهتر میشه. مراحلشم رو به بهبودی میره. ولی داستان همونیکه گفتی هست تا اخر!

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
این بازی تو ژانر خودش خوب نیست
ولی اگه برا ترسناک میساختن بهتر میشد
داستان خشک و محیط خشکتر و تیره و تار
صداگذاری نه چندان دلچسب
هوش مصنوعی در حد جلبک
ولی برخی مراحلش قشنگ بود مثل مرحله 5 که خیلی قشنگتر حس ترسو از a,mnesia و outlast ارائه میکرد
راستتی بازی اوایلش خیلی گیج کننده بود مخصوصا نقشش که مشخص نمیکرد مکانو خوب
در مجموع نمرات داده شده به بازی معقول بود

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
از دوستان یکی بیاد این پایان بازی رو توضیح بده.
فقط میخوام ببینم سازنده اصلا میدونسته داستان یعنی چی یا نه کلا تو یه فاز دیگه بوده؟!!!

MASTER OC 7

کاربر سایت
May 6, 2011
79
نام
Maxwell
چی بود اینا ساختن خیلی افتضاح بود :d من که همیشه با هر بازی حال میکنم دیگه صدام در اومد . خوابم گرفت وسط بازی
بازی تموم کردم از رو هارد پاکش کردم .

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
یعنی ارزش نداره 15هزارتومن بدم 6تا DVD بگیرم؟؟

نه حاجی... خودم دانلودش کردم... معمولا هم به هر زوری شده سعی میکنم هر بازیی رو تا آخرش برم... ولی اینو 6 تا چپتر رفتم پاک کردم...
از لحاظ گیم پلی و صدا گزاری و داستان و مخفی کاری و open world بودن و هر چی دیگه که بگی بوقه! فقط گرافیکش خوبه! در هر حال وقتتو تلف نکن

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
تا آلان دو مرحله از بازی رفتم و نتیجه گرفتم که هیجانش وقتیه که آدم نیت کنه که کسی رو نکشه و نمره Ghost اش رو کامل بگیره. (که من از قبلا میخواستم این کارو کنم)
در کل حال میده. ولی یه چیزی اذیتم کرد......
......اوناییی که ما ازشون دزدی میکنیم.....چه آدمای بیچاره ای هستن اموالشون همینطور بخار میشه میره تو هوا:)):)):))........بیچاره ها:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر