THIEF | PC

thief-4-030513.jpg
Thief4Header-600x231.jpg

Developer : Eidos Montreal
Publisher : Eidos , Square Enix
Genre : Fantasy Stealth Action Adventure
پس از مدت ها انتظار، امروز و با رونمایی از کاور ماه آپریل مجله GameInformer، از عنوان جدیدی در سری بازی های Thief پرده برداری شد و طبق اطلاعات، این عنوان یک ریبوت در سری خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده تا به اینجا، در بازی شاهد بازگشت قهرمان این سری بازی ها یعنی Garret به "The City" (نام شهری که اتفاقات بازی در آن به وقوع می پیوندد) خواهیم بود تا بار دیگر، به سرقت از اشراف زادگان و بزرگان شهر پرداخته و روز به روز بر ثروت خود بیافزاید. حال و هوای شهر، ترکیبی از فضای Ghotic و صنعتی و تا حدی پیشرفته خواهد بود. در حالی که شهر در آتش تنش های اجتماعی می سوزد بیماری طاعون نیز در بین مردم شهر شیوع پیدا کرده است. شهر توسط مردی به نام "Baron" که از نظر سیاسی بسیار قدرتمند است، اداره می شود. قهرمان داستان ما نیز برای زنده ماندن، باید به محیط های اطرافش برای عبور از مراحل بازی، بسیار توجه کند.

ریبوت Thief توسط استودی Eidos Montreal ساخته می شود و Square Enix وظیفه نشر آن را به عهده دارد. Thief برای عرضه بر روی PC و کنسول های نسل بعد در سال 2014 برنامه ریزی شده است.

تصاویر بازی را در زیر می توانید مشاهده کنید:

THIEF از آنجا عنوان با اهمیتی است که به نوعی از ابدا کنندگان سبک Stealth Action محسوب می شود و دو تن از بزرگترین بازی سازان تاریخ یعنی Waren Spector و Ken Levine در قالب شرکت های بی نظیر Ion Storm و Looking Glass روی بازی های این سری کار کرده اند .

اما به نظر میرسد در ساخت THI4F خبری از هیچ کدام از این دو تن نیست و شرکت Eidos Montreal که وظیفه ی ساخت ادامه ی سری مشهور Deus EX را نیز بر عهده دارد مسئل ساخت این بازی است که برخی واکنش ها از طرف طرفداران را به همراه داشته است .

اولین نسخه ی از بازی های Thief در سال 1998 با نام Thief: The Dark Project توسط Looking glass ساخته شد و انقلابی در سبک اکشن به پا کرد آخرین نسخه از آن نیز با نام Thief: Deadly Shadows در سال 2004 توسط Ion Storm ساخته شد که با بازخورد مناسبی مواجه شد و البته به خاطر تغییزر زاویه ی دید به Third Person با انتقاداتی نیز مواجه شد .

لازم به ذکر است صاحب IP و ناشر تمام نسخه های این سری شرکت Eidos Interactive بوده است .

thief-4.jpg

آخرین ویرایش:

sajad021

کاربر سایت
Nov 29, 2012
524
نام
❤Sajad♛B!zar❤
واقعا حق با دوستانه به نمره اصلا نمیشه توجه کرد.وبا نمره ها نباید کاری داشت.
خوده گیمر اگه از بازی لذت ببره بازی براش میشه فوق العاده و میره تولیسته بازیای فوق العادش
ولی حرفم با بعضی از دوستانی هست که چند مدت پیش یه بازی اومد نمره هاش پایین بود ویکسری از همین دوستانی که الان اومدن و میگن: به نمره چیکار دارید و ... .اونموقع واقعا بازیو بخاطر نمره های که این سایتا داده بودن کوبیدن و بازی به یکی از منفورترین بازیای بازیسنتر تبدیل شد.
سعی کنید همیشه تعادل داشته باشد.
(مخاطب خاص)

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
حدود نیم ساعت بازی تجربه کردم
بازی بسیار عالی بود و به نظرم حتمما این بازی تجربه کنید و اصلا هم به نمره ها توجه نکنید
گرافیک بازی خیلی خوب بود یکسری مشکلات ریز داشت برخلاف دوستان من اصلا افت فریم نداشتم تا این جای کار
گیم پلی بازی هم خوب و لذت بخش بود و اصلا خسته کننده نبود.
بازی فوق العاده ای بود تا چند روز دیگه یک توضیح کامل از بازی میزارم اینجا

hitman99

کاربر سایت
Jan 14, 2014
67
نام
ali
داستان بازیش چوری بود؟ میشه روش حساب کرد یا نه؟
اگه خوبه تا بگیرمش اگه هم داستان جذابی نداره فقط گیم پلی و گرافیک خوبی داره تا نگیرم

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
دوستان برای اپگریت کردن کاراش یاید برم پیشه اون پیرزنه تو قبرستون؟ با این گل ها نمیشه؟ چطوری باس اپگریدشون کنم؟ راستی این قست تراول نداره؟ :)

ninja2010

کاربر سایت
Oct 3, 2009
80
نام
امین
من هم دیروز بازی رو تجربه کردم بسیار گرافیک خوبی داره و به خاطر تسلیشن بازی بسیار سنگینه و احتیاج به سیستم بالایی داره گیم پلی خیلی خوبی داره تا اینجا همه چیز عالی بوده

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
این قسمت کتابخونه اش منو یاد فیلم " راز گل سرخ " میندازه،واقعا جالبه یا اونجایی که سیستم گرمایشی رو خراب کردم کله ملتو به فنا داد

Sent from my HTC One X using Tapatalk

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
دوستان
دومین جائی که از طناب برای بالا رفتن استفاده میکنه ، خشاب من خالیست

هر جا هم میگردم چیزی پیدا نکردم ، صندوقچه ای بود فقط مهماتی برای خاموش کردن اتش داشت

لطفا راهنمائی کنید

P.A.T.R.I.O.T

کاربر سایت
Jul 22, 2012
380
نام
Taha
قیافه من بعد از نمره های Theft :-o و بعد از نمره های LOS 2 :((.

انتظار داشتم جفتشون شاهکار باشن ! ( مخصوصا بعد از دیدن تریلرهاشون ! )

mamad_sh

کاربر سایت
Jan 14, 2007
105
یه یاروی در کافه ایستاده که از اون میتونید مهمات بخرید یا بفروشید و وسایلتون و لباستون رو اپگرید کنید.
من یه جایش گیر کردم اگه کسی از دوستان میدونه راهنمایی کنه
یه جاش هست که قاب عکس هست روی دیوار و یه در مخفی هست پشت همین دیواره و به صورت چرخشی باز میشه و منتهی میشه به یه راهرو که از سوراخ توی دیوارا میشه داخل اتاقارو دید
و f که میزنید وقتی دارین توی اتاقارو نگاه میکنید یه شکلی معلوم میشه تو بعضی از اتاقا !! کلا باید اینجا چیکار کرد؟!! اگه کسی میدونه ممنون میشم راهنمایی کنه:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر