Risen 2: Dark Waters | PC

risen2.jpg

بخش 1) اطلاعات بازی:

Developer: Piranha Bytes
Publisher: Deep Silver
Genre: RolePlaying
Platform: PC/PS3/Xbox 360
Release Date: TBA

بخش 2) لینک ها:

بخش 3) توضیحات:

استودیوی آلمانی Pihrana Bytes اعلام کرد بازی نقش آفرینی Risen 2 علاوه بر پلتفرم های PC و Xbox 360 برای PS3 هم عرضه خواهد شد.
هنوز مشخص نیست بازی امسال عرضه خواهد یا سال آینده.

نسخه‌ی دوم بازی چندین سال پس از نسخه‌ی اول را روایت خواهد کرد. تایتان‌ها جهان را تسخیر کرده و عرصه را برای زندگی بشریت تنگ تر و تنگ تر کرده‌اند. موجوداتی از دریاها پدیدار گشته‌اند و در کار کشتی ‌نشستگان بیچاره اختلال ایجاد کرده‌اند.
دزدان دریایی در بازی نقش خواهند داشت. شما، به عنوان قهرمانی بی نام و نشان، باید از وقوع هرج و مرج جلوگیری کنید. می‌بایست در جزایری جنوبی به دنبال شایعه‌ای مبنی بر اینکه دریانوردان محلی کلید شکست موجودات هیولایی را می‌دانند، سیاحت کنید.

ناشر بازی گفته است که این نسخه "اساس تکنیکی کاملاً جدیدی" خواهد داشت که بر پایه‌ی موتور بهبود یافته عمل خواهد نمود. علاوه بر پیشرفت‌های بصری چشمگیر، با "دنیایی تاریک" روبه ‌رو خواهیم بود.

درباره‌ی بازی این موارد یاد شده است که بازی‌کننده راه خود را پیش می‌گیرد تا "مسیر‌های مختلف، ویژگی‌های گوناگون و توانایی‌های جدیدی برای کاراکتر فراهم شود. دنیایی با روابط بسیار متقابل در کنار چرخه‌ی شب و روز تاثیرات قابل توجهی بر روی جنبه‌های بیشمار روند گیم‌پلی می‌گذارند؛ موجب می‌شوند تا Risen 2‌ به یکی از واقع‌گرایانه ترین بازی‌های نقش آفرینی جهان تاکنون تبدیل گردد."

===================

(متن بالا از خبری که SHJafari در قسمت اخبار قرار داده بود در اینجا استفاده شده، هر وقت سایت بازی و لینک های مربوط به تصاویر و تریلر بازی منتشر شد، پست اول رو ویرایش می کنم).​

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein me and raya2

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من یه جا خوندم گفتش با تمام RPG هایی که بازی کردین فرق داره :d نه مثل اسکایریم هست نه مثل ویچر ! حول و حوش دزدان دریایی و اصول و فوت و فن اونا میچرخه ( یه لحظه جک اسپارو اومد جلو چشمم :d ) درگیری های دریایی و و غارت گری و ... ! کلا رفتم تو کف دارم دانلود میکنم :d

آخرین ویرایش:

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
من یه جا خوندم گفتش با تمام RPG هایی که بازی کردین فرق داره :d نه مثل اسکایریم هست نه مثل ویچر ! حول و حوش دزدان دریایی و اصول و فوت و فن اونا میچرخه ( یه لحظه جک اسپارو اومد جلو چشمم :d ) درگیری های دریایی و و غرت گری و ... ! کلا رفتم تو کف دارم دانلود میکنم :d

بازیش امده مگه حمید ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
باید حتما بگیرمش ...
من بازی های توی این محدوده زمانی رو خیلی دوست دارم...
تو کدوم محدوده زمانی‌؟Second era مثلا؟ :D.

من از شماره قبلیش خوشم میومد بر خلاف خیلی‌ ها، تنها مشکلی‌ که داشت خیلی‌ محدود بود بازی واسه یه بازیrpg. امیدوارم یکم آزادی عمل بدن

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تو کدوم محدوده زمانی‌؟Second era مثلا؟ .

من از شماره قبلیش خوشم میومد بر خلاف خیلی‌ ها، تنها مشکلی‌ که داشت خیلی‌ محدود بود بازی واسه یه بازیrpg. امیدوارم یکم آزادی عمل بدن
منم که هر وقت از تو لینک دانلود میخوام،یه تورنت پکیده 1000000000000 گیگابایتی میدی!!!:|:D
خجالت بکش! بیا به این طفل کمک کن!:biggrin1:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

باورت میشه من 3 بار دلم کشید بخرم کاور بازی رو که میدیدم پشیمون میشدم :| نمیدونم کاور اصلیش بود یا این فروشنده ابله یه کاور الکی روش زده بود :d ! ولی این طور که میگن شماره 1 همچین هم بدک نبوده ! ولی دیگه گذشته :d !

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
باورت میشه من 3 بار دلم کشید بخرم کاور بازی رو که میدیدم پشیمون میشدم :| نمیدونم کاور اصلیش بود یا این فروشنده ابله یه کاور الکی روش زده بود :d ! ولی این طور که میگن شماره 1 همچین هم بدک نبوده ! ولی دیگه گذشته :d !
شماره ی 1 بازی رو PC موفق بود. آزادی عمل خیلی زیادی داشتی و نقشه اش خیلی بزرگ بود. یه دنیای وسیع داشت و هر جاش که میرفتی چیزهای عجیب و غریب میدیدی.
البته تو این نسخه برای اینکه بیشتر به گیم پلی بها بدن محیط بازی رو یه مقدار کوچیکتر و جمع و جور تر ساختن.

کجاش محدود بود؟ :-/
اتفاقا یکی از نکات مثبت بازی محیط باز و آزادی عمل خوبش بود.
فکر کنم تو با یه بازی دیگه اشتباه گرقتی. :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
شماره ی 1 بازی رو PC موفق بود. آزادی عمل خیلی زیادی داشتی و نقشه اش خیلی بزرگ بود. یه دنیای وسیع داشت و هر جاش که میرفتی چیزهای عجیب و غریب میدیدی.
البته تو این نسخه برای اینکه بیشتر به گیم پلی بها بدن محیط بازی رو یه مقدار کوچیکتر و جمع و جور تر ساختن.

کجاش محدود بود؟ :-/
اتفاقا یکی از نکات مثبت بازی محیط باز و آزادی عمل خوبش بود.
فکر کنم تو با یه بازی دیگه اشتباه گرقتی. :D
محدود بود بابا :D یه جزیره کوچیک داشت با چند تا به اصطلاح روستا. :D جلو بازی‌هایی‌ مثل Oblivion عدد هم نبود :D. شایدم من اشتباه گرفتم :D

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
یه 1 ساعتی بازی کردم بیشتر از همه قسمتها بازی حرکت بدن و دهان کاراکترا موقع صحبت کردن تو ذوغ میزنه یعنی یه افتضاح کامل.
حرف دوست بالایی هم تصدیق میشه بازی با این گرافیک معمولی کمتر از اون ویچر 2 با اون عظمت فریم میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر