هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
یه سوال اساسی دوستان
من وقتی هارد اکسترنالمو وصل میکنم به کنسول تو فریمور 4.81 REBUG کنسول فضای خالی هاردو اشتباه تشخیص میده
مثلا 40 گیگ خالی دارم میزنه 8گیگ خالیه
چیکار کنم حل بشه...بیچارم کرده~X(
سلام
اینو کاریش نمیشه کرد خوده کنسول برای خودش یه مقدار فضا ور میداره که شامل دستگاه شما هم میشه کلا همه دستگاها این طوری هستن
مرسی

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
درود
عزیزانی که قصد خرید هارد برای پلی 3 اسلیم دارن ، چند تا مورد رو لازم دیدم این جا بگم .
اول این که احتمالا اکثر هاردهای usb3 جوابگو هستند و اگر کنسول نشناخت ، یه هاب a4tech-hub 66 به همراه اداپتور (5ولت - 2آمپر) خریداری کنید که صد در صد جواب میده .
دومین مورد ، به این دلیل گفتم "اکثر هاردهای usb 3 جوابگو هستند" چون به خاطر یه مشکل بی معنی این اتفاق می افته (و احتمالا اکثر کاربرای تاپیک سر این یه مشکل هاردشون رو کنسول نمیشناخت !) .
با کاری که کردم ، کنسول 6 تا هارد usb 3 متفاوت رو راحت شناخت . قضیه هم سر این بود که فرمت fat32 با fat32 متفاوته ! یعنی این که یک بار با ntfs to fat32 format wizard هارد رو فرمت کردم و کنسول نتونست بشناسه ، ولی دفعه بعد که با paragon hard disk manager فرمت کردم کنسول بدون مشکل هاردها رو شناخت .
لیست هارد های تست شده هم اینا بودن :
seagate expansion (دو مدل ، یکی با تبدیل قدیمی و یکی هم با تبدیل جدید)
seagate backup plus (این هم دو مدل ، اسلیم قدیم و اسلیم جدید)
adata hd 710
wd elements

امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم :)

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام دوستان من پلی استیشن ۳ اسلیم ۱۲۰ گیگابایت دارم ورژنشم ۴/۷۸ هستش میخوام یه هارد اکسترنال بگیرم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون
درود
پست قبلی هارد هایی که نوشتم همه تست شده ، ولی خودم بهتون silicon power a80 رو پیشنهاد میکنم :)

• Like
Reactions: se.phi.roth

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
ممنو از راهنماییت تو مدل های وسترن چی کدوم میشه استفاده کرد برای کنسوله من
خواهش میکنم .
خودم elements رو تست کردم از هارد های wd ، ولی احتمالا سری passport هم جوابگو هستند . راه حلش رو توضیح دادم چند پست بالاتر ;)

napelon1991

کاربر سایت
May 1, 2017
11
نام
سجاد
با سلام دوست عزیز بعضی گیم ها حتما باید از هارد داخلی لود بشن بعضی ها هم از خارجی هم لود میشه به گیم بستگی داره ولی من خودم اکثرا از اکسترنال اجرا میکنم در ضمن میتونی هارد اینترنالتو هم ارتقا بدی

patteerr

کاربر سایت
Oct 5, 2018
4
سلام . یه هارد Adata Hd 720 دارم که usb 3 هست . مستقیم وصل میکنم به ps3 نمیشناسه . با هاب هم وصل میکنم بازم نمی شناسه . fat32 هم هست و کنسول هم که کپی خوره . هاردم هیچ مشکلی نداره به کامپیوتر وصل کردم درسته ایرادی نداره ولی تو پی اس هر کار میکنم شناسایی نمی کنه . عک از هاب و دم دستگاه هم گذاشتم دوستان راهنمایی کنند . بار اولمه میخوام از رو هارد بازی کنم . لطفا کمکم کنید @mobile1199

http://up.vbiran.ir/uploads/3336815387509841466_HUB 2.jpg

jjhha

کاربر سایت
Oct 18, 2010
966
سلام . یه هارد Adata Hd 720 دارم که usb 3 هست . مستقیم وصل میکنم به ps3 نمیشناسه . با هاب هم وصل میکنم بازم نمی شناسه . fat32 هم هست و کنسول هم که کپی خوره . هاردم هیچ مشکلی نداره به کامپیوتر وصل کردم درسته ایرادی نداره ولی تو پی اس هر کار میکنم شناسایی نمی کنه . عک از هاب و دم دستگاه هم گذاشتم دوستان راهنمایی کنند . بار اولمه میخوام از رو هارد بازی کنم . لطفا کمکم کنید @mobile1199

با درود
هابتو عوض کن
برای یکی از فامیل یه هارد 1 ترا فکر کنم وسترن خریدم USB3 بود مستقیم نمیشناخت چنتا هاب خریدیم تست کرد با یکیش جواب داد

• Like
Reactions: patteerr

patteerr

کاربر سایت
Oct 5, 2018
4

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199

سلام دوست عزیز
کارهایی که گفته بودم رو انجام دادید ؟ مثل فرمت هارد به fat32 با نرم افزار paragon hard disk manager ؟ ترجیحا با چند تا نرم افزار مختلف این کار رو انجام بدید و هر بار تست کنید ببینید کدوم جواب میده .
امیدوارم اوکی شه

• Like

patteerr

کاربر سایت
Oct 5, 2018
4
سلام دوست عزیز
کارهایی که گفته بودم رو انجام دادید ؟ مثل فرمت هارد به fat32 با نرم افزار paragon hard disk manager ؟ ترجیحا با چند تا نرم افزار مختلف این کار رو انجام بدید و هر بار تست کنید ببینید کدوم جواب میده .
امیدوارم اوکی شه
سلام بله . با همین برنامه که شما گفتید فرمتش کردم به فت 32 باز نشد . دیگه حس فرمت دوباره و کپی کردن بازیا نیست چون حداقل 8 ساعت طول کشید کپی شدنش به هارد . فقط یه راهم مونده اونم اینکه هاب اداپتور دار بگیرم . چند درصد احتمالش هس که با هاب اداپتور دار اوکی بشه ؟ چون الان هاب اداپتور دارم گرونه نمیخوام بخرم بمونه رو دستم .

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام بله . با همین برنامه که شما گفتید فرمتش کردم به فت 32 باز نشد . دیگه حس فرمت دوباره و کپی کردن بازیا نیست چون حداقل 8 ساعت طول کشید کپی شدنش به هارد . فقط یه راهم مونده اونم اینکه هاب اداپتور دار بگیرم . چند درصد احتمالش هس که با هاب اداپتور دار اوکی بشه ؟ چون الان هاب اداپتور دارم گرونه نمیخوام بخرم بمونه رو دستم .
هاب اداپتور دار بگیرید احتمال بسیار زیاد اوکی میشه .
پیشنهاد میکنم a4tech hub-66 بگیرید ، خیلی از کاربرای این تاپیک (من جمله خودم) با خرید این هاب مشکلشون حل شد . اداپتورش هم حتما 5 ولت - 2 امپر باشه ...

• Like

patteerr

کاربر سایت
Oct 5, 2018
4
هاب اداپتور دار بگیرید احتمال بسیار زیاد اوکی میشه .
پیشنهاد میکنم a4tech hub-66 بگیرید ، خیلی از کاربرای این تاپیک (من جمله خودم) با خرید این هاب مشکلشون حل شد . اداپتورش هم حتما 5 ولت - 2 امپر باشه ...
سلام . جایی رو پیدانکردم که از این هاب داشته باشه . سایتهایی هم که هستن جواب نمیدن . شما کسی یا جایی رو سراغ ندارید که واقعا داشته باشه من از ایشون تهیه کنم . گرفتار شدیم به مولا .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر