هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
یک هارد اکسترنال وسترن دیجیتال یک ترابایت المنتس هست که با نرم افزار مینی تولز پارتیشن به FAT32 فرمت کردم اما متاسفانه PS3 نمیشناسدش در حالی که یکی از اقوام من هم این مدل را داره اما برای اون را کنسولش PS3 میشناسدش.
ممنون میشم بگید باید چکارش کنم با چی فرمتش کنم

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام
یک هارد اکسترنال وسترن دیجیتال یک ترابایت المنتس هست که با نرم افزار مینی تولز پارتیشن به FAT32 فرمت کردم اما متاسفانه PS3 نمیشناسدش در حالی که یکی از اقوام من هم این مدل را داره اما برای اون را کنسولش PS3 میشناسدش.
ممنون میشم بگید باید چکارش کنم با چی فرمتش کنم

سلام
هاردتون USB2.0 هست یا USB3.0 ؟
با ویندوز فرمت کنین

bart

کاربر سایت
Aug 10, 2014
7
نام
Alireza
اقا تورو خدا کمک کنید::((
سلام من هارد 500 گیگ یو اس بی 2 دارم و راحت همه بازی رو از مولتی من لود و بازی میکردم اما دو روزه وقتی از هارد بازی رو لود میکنم بازی گیرمیکنه و هنگ میکنه وقتی از بازی میام بیرون و میرم داخل مولتی من میبینم هارد نیست و دستگاه نشونش نمیده بعد که خواموش روشن میکنم دستگاه رو دوباره هارد و بازی های توش رو نشون میده ولی میزنم لود شه وسط لودینگ های اول بازی ها گیر میکنه و وقتی میرم تو مولتی من هارد و بازی هاش هیچ کدوم نیستن

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
اقا تورو خدا کمک کنید::((
سلام من هارد 500 گیگ یو اس بی 2 دارم و راحت همه بازی رو از مولتی من لود و بازی میکردم اما دو روزه وقتی از هارد بازی رو لود میکنم بازی گیرمیکنه و هنگ میکنه وقتی از بازی میام بیرون و میرم داخل مولتی من میبینم هارد نیست و دستگاه نشونش نمیده بعد که خواموش روشن میکنم دستگاه رو دوباره هارد و بازی های توش رو نشون میده ولی میزنم لود شه وسط لودینگ های اول بازی ها گیر میکنه و وقتی میرم تو مولتی من هارد و بازی هاش هیچ کدوم نیستن

هارد رو به کامپیوتر وصل کنید و یک دور Scandisk کنید ، احتمالا درست میشه

hamham.com

کاربر سایت
Nov 27, 2011
88
نام
حامد
سلام دوستان

آقا من هرکاری می کنم دسگام هارد یا فلشمو نمی شناسه! fat32 هم هست...usb2 هم هست...ورژن دسگام rogero 4.55 هست. multiman 4.65.1...چیکار باید کنم؟ از خود ps3 باید جاییش برم؟ تنظیماتی جایی؟ اعصابمو ریخته بهم!

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
دوستان ۲ تا سوال داشتم .اول اینکه الان راهی هست که بازی رو مستقیم از روی هارد خارجی اجرا کرد؟یعنی دیگه اینطور نباشه به هارد اصلی انتقال بدی.

۲-بهترین هارد ۱ ترا که راحت بشه باهاش به ps3 وصل کرد چیه؟من خودم خواست wd my pass x بگیرم که طبق گفته های بالا پشیمون شدم

LSW

کاربر سایت
Jul 16, 2015
1
سلام دوست عزیز من الان 54 تا بازی دارم که فقط 4 تاش از ری هارد داخلی دستگاه اجرا میشن بقیش از هارد اکسترنالم اجرا میشه.
من خودم western digital elements دارم تا لان که مشکلی نداشتم

Amir Hidden

کاربر سایت
Oct 11, 2014
381
نام
AmiR Mohamad
دوستان من امروز یه هارد یو اس بی ۳ فت ۳۲ داشتم هرکار میکردم مولتی من نمیشناخت .تا اینکه partion id هاردو تغییر دادم :d .الان شناسایی کرده .اگه همچین مشکلی داشتین partion id رو حتما تغییر بدید چون فقط فرمت فت 32 کفایت نمیکنه باید partion هم 0x0bfat32 باشه

Sina 99

کاربر سایت
Jun 8, 2016
6
ســـــــــــــــلام
ببخشید من اصلا نمیتونم هاردم رو فرمت کتم هر کار میکنم fat32 نمیشه با هر شیوه ای رفتم نشد چکار کنم؟ فقط exFAT داره با NTFS و هاردم usb3 و اسمش transcend 1TB من پسر خالم هاردشو برا تسته usb3 روی ps3 بهم داد کاملا بدون هیچ مشکلی خوندو حتی فیفا هم باهاش بازی کردم هاردش sp 1TB بود فرمتشم NTFS ;\ داغون شدم چیکار کتم ؟ هاردو امروز گرفتم :| کنسولم اصلا هاردمو شناسایی هم نمیکنه ولی ماله پسرخالم راحت اومد
اگه راهی به جز هاب هست بهم بگین اگه نیس با همین هاب میشه ؟ اخه میترسم سرعت کم باشه
ببخـــــــــــــــــــشـــــــــــید زیاد شد D: ممنون

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
ســـــــــــــــلام
ببخشید من اصلا نمیتونم هاردم رو فرمت کتم هر کار میکنم fat32 نمیشه با هر شیوه ای رفتم نشد چکار کنم؟ فقط exFAT داره با NTFS و هاردم usb3 و اسمش transcend 1TB من پسر خالم هاردشو برا تسته usb3 روی ps3 بهم داد کاملا بدون هیچ مشکلی خوندو حتی فیفا هم باهاش بازی کردم هاردش sp 1TB بود فرمتشم NTFS ;\ داغون شدم چیکار کتم ؟ هاردو امروز گرفتم :| کنسولم اصلا هاردمو شناسایی هم نمیکنه ولی ماله پسرخالم راحت اومد
اگه راهی به جز هاب هست بهم بگین اگه نیس با همین هاب میشه ؟ اخه میترسم سرعت کم باشه
ببخـــــــــــــــــــشـــــــــــید زیاد شد D: ممنون
هیچ راهی برای اینکه از روی هارد NTFS بتونید بازی اجرا کنید نیست، فقط میتونید از روش فایل و بازی کپی کنید که اونم باید یسری کار روش انجام بدید،اموزشش تو انجمن هست ، در ضمن با ویندوز نمیتونید اونو به FAT32 فرمت کنید ، باید از نرم افزار هایی مثل EASEUS Partition Master استفاده کنید !

Sina 99

کاربر سایت
Jun 8, 2016
6
هیچ راهی برای اینکه از روی هارد NTFS بتونید بازی اجرا کنید نیست، فقط میتونید از روش فایل و بازی کپی کنید که اونم باید یسری کار روش انجام بدید،اموزشش تو انجمن هست ، در ضمن با ویندوز نمیتونید اونو به FAT32 فرمت کنید ، باید از نرم افزار هایی مثل EASEUS Partition Master استفاده کنید !
اخه با اون نرم افزار نمیتون فرمت کنم نمیشه
الان پس چرا مال پسر خالم ک فرمتش ntfs بود اومد ؟
اگه فرمتش رو fat32 کنم حتما میاد ؟
اگه نیومد با ها میاد ؟ =\

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر