هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

korosh73

کاربر سایت
Jan 15, 2011
210
نام
کوروش
سلام دوستان عزیز .
میخواستم که هرکس روی ps3 از هارد اکسترنال استفاده میکنه و میدونه که با ps3 مشکل نداره ، اینجا با نوشتم مدل و نام و حجم اون ، کمک کنه که دوستانی که قصد خرید هارد دارن ، مشکلی بعد از خرید از قبیل نخواندن هارد توسط ps3 نداشته باشن .

ممنون .

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
من هارد Pqi رو رو PS3 تست کردم و خیلی راحت جواب میده
هارد از usb2.0 پشتیبانی میکنه و ظرفیت هارد هم 640GB هستش
درکل هیچ مشکلی نداره
هارد هم 5600rpm هستش
مدلش هم H560 هستش
این هم عکسش
hdd78.jpg

H560-EDM-EN_03.jpg

که هارد آنتی شوک داره و یه کابل همراه کوچیک هم داره که برای وصل کردن به PS3 خیلی مناسب هستش
قیمتش هم 90 هزار تومان هستش
در ضمن هارد داخلی مارکش توشیبا میباشه که با برند و اسم Pqi به بازار عرضه شده
هارد هم دارای 3 سال گارانتی تعویض هستش

آخرین ویرایش:

hosein_mic

کاربر سایت
Feb 13, 2011
153
نام
حسین
من دیدم 500 hitachi متصل کردن ارزونم هست 65.000 تومن

ولی میخوای خیلی عالی بخری western digital بگیر حدود83.000 تومان که 500 گیگ هست

bnc

کاربر سایت
Oct 7, 2010
826
نام
کاظم
تمامی هاردهای USB 2.0 7200RPM برای استفاده به عنوان هارد اکسترنال و اینترنال مناسب میباشند .

اکثرا مشکلات روی هاردهای USB 3.0 دیده شده . .لطفا دوستانی که روی مدل اسلیم از هارد اکسترنال USB 3.0 استفاده میکنند اعلام بفرمایند .. ممنون میشم

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
دوستان مدل های USB 2.0 وسترن دیجیتال که صفحه دیجیتال دارن و حجم هارد و اسم رو نشون میدن از جمله مدل
Western Digital My Passport Studio
به هیچ عنوان نگیرید که گرفتم و کار نکرد و راه حلی هم نداره دلیلشم قبلا گفتم چیه...باز هم واسه بار چندم سیگیت بگیرید که تمام مدل هاش کاملا با PS3 هم خوانی داره ارزون ترم هست و از همه مهمتر مدلهای 2.5 اینچ 7200 دور داره(سری PRO) که هم تو شناسایی راحت تر و هم سرعت خواندن اطلاعات مهمه

آخرین ویرایش:

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
من WD Mybook دارم 1 ترا که USB 3.0 هست، فقط با هاب کار میکنه، هابش هم باید کیفیتش مرغوب باشه، یه A4tech گرفتم 11 تومن الان خوب جواب میده... سرعت هارد واسه کپی اطلاعات روی هارد اینترنال دستگاه از سرعت کپی از روی بلو-ری بیشتره... منظورم اینه که با اتصال هاب مناسب کاهش سرعت وجود نداره:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر