Gears of War 3 امسال بیشترین منتظر را دارد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
files_games__3976122[w585h150mresizeByMinSize_cropToSize].jpg

آماری که سازمان تحقیقاتی Ipsos با پرسش از 1000 گیمر در آمریکا و انگلستان به دست آورده نشان می دهد عنوان Gears of War 3 بیشترین تعداد منتظر در هر دو منطقه را دارد.

همانطور که در جدول مشاهده می شود، تفاوت های آشکاری بین آمریکا (US) و انگلستان (UK) وجود دارد، اما این عنوان Gears of War 3 است که در هر دو منطقه مقام اول را کسب کرده و با 521 نفر، ظاهرا بیشترین تعداد منتظر را دارد که نشان می دهد باید لانچ بزرگی در پاییز امسال داشته باشد.

Nick Williams مدیر مسئول این آمار گفت: "بر اساس آماری که به دست آمده، سونی با 3 عنوان در 10 تای اول و 5 عنوان در 25 تای اول وضعیت بسیار خوبی دارد. مایکروسافت با اینکه عنوان اول را در اختیار دارد، اما تنها دو بازی از آنها در 10 تای اول قرار دارند و نینتندو نیز فقط The Legend of Zelda: Skyward Sword را در 25 رده اول در اختیار دارد."

او اضافه کرد: " در حالی که کینکت برتری کمی نسبت به Move در جنگ موشن کنترلرها دارد، سونی لیست وسیعی از نرم افزارهای انحصاری مختلف در سال 2011 را تدارک دیده که ممکن است دوباره بازار UK را بدست آورد. بر اساس آمار، دو بازی اخیرا منتشر شده Gran Turismo 5 و LittleBigPlanet 2 توسط گیمرهای انگلستان خیلی خوب مورد استقبال قرار گرفتند و عرضه Killzone 3 هم احتمالا موفقیت Playstation 3 در سال 2011 را افزایش می دهد."

02_17_2011_10_02_22___.jpg

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
همون مورد اول و سوم به اندازه کوله بار انحصاری های خدای سونی میفروشن :D ...
پ.ن : چرا انقدر inFAMOUS 2 کم چشم انتظار داره ؟ :|
اونم از سرش زیادیه..

i360262034_61242_6.gif

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dexon

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
ایول..

هی گرز رو دسته کم بگیرید من از همین الان پیش بینی 6.5 میلیونی میکنم..:d

پ.ن : چرا انقدر inFAMOUS 2 کم چشم انتظار داره ؟ :|

اونم از سرش زیادیه..

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اینا نمیفهمن.بازی همون gwow 1.3 هست.میتونستن با یه پچ تو لایو بازی رو عرضه کنن نیازی به لانچ نداره که!:))

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
768
نام
حسین
من نیز از منتظران این بازی بزرگ هستم و از همین الان نسخه کپی این بازی را تحریم می کنم.این بازی را فقط اورج باید تجربه کرد.

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
این آمار ها به نظرم می شه ګفت تقریبا هیچ ارزشی نداره.همون جوری که آمار فامیتسو که توی نظر سنجی هاش از مردم ‌ارایه می ده به نظرم زیاد با فروش اون ها منطبق نیست.

آماری که سازمان تحقیقاتی Ipsos با پرسش از 1000 گیمر در آمریکا و انگلستان به دست آورده نشان می دهد عنوان Gears of War 3 بیشترین تعداد منتظر در هر دو منطقه را دارد.
اون تیکه هایی که بولد کردم مشخص می کنه که چقدر می تونه آماری متفاوت با واقعیت به مردم بده!!
احتمالا(نظر شخصی)
بازم سال دیګه cod پرفروش ترین بازی خواهد شد.و احتمال خیلی زیاد gears و f3 هم فروش خیلی خوبی خواهد داشت.kz3 نمی تونه فروش رویایی داشته باشه اما u3 می تونه حتی به پرفروش ترین بازی انحصاری سونی بعد gt5 تبدیل بشه.من حتی به بالای ۶ میلیون هم فکر می کنم.و بازی های زیادی هم توی سال آینده خواهند آمد که خیلی می تونند پرفروش باشند.مثل بازی های 3ds که می تونه خیلی خوب بفروشه!!
زیاد هم خودتون رو سرګرم این جور آمار نکنید.
مګه ما تاپیک مخصوص نداریم؟؟؟
برای آمار رسمی تاپيک من رو ادغام می کنند این که دیګه آمار رسمی هم نیست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ehsan

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اين چه اماريه؟
يادمه توي درس امار يك همچين چيزايي بود
يك نمونه از جامعه ي اماري و نسبت دادنش به كل جامعه !!
مثالشم همش كارخونه لامپ بود =))

اين هيچ اعتباري نداره !

mohammd007

کاربر سایت
Sep 12, 2006
1,470
شما اینجا آمار فروش میبینی؟!

مثلا می شه تاپیک زد و ګفت فلان بازی به خاطر اینکه این مقدار فروخته توی انګلستان محبوبتر هست و ...
در کل این هم یه جورایی مرتبط با اون موضوع می شه!!
شما یه نګاه به پست ها بندازی مشخص می شه.توی همین تاپیک خیلی از دوستان به نظرم این را یه جورایی هم ارز آمار فروش در نظر ګرفتند.

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
ممنون از آقا بابک.

باز اسم گیرز اومد،و یه سری تحرکات از دوستان جان بر کف دارـه صورت میگیرـه.کم کم باید واکسن رو به صورت انبوه عرضه کنیم:d

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اين چه اماريه؟
يادمه توي درس امار يك همچين چيزايي بود
يك نمونه از جامعه ي اماري و نسبت دادنش به كل جامعه !!
مثالشم همش كارخونه لامپ بود =))

اين هيچ اعتباري نداره !

اقا یکی اینو بگیره غش کرد:d
کجاش همچین چیزایی بود
حالا الان مشکل شما با این امار چیه/:)
ولی عجب اماری تاپیکو به فتنه میکشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر