MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
با سلام به همه.
من میخوام گرفتن پوینت از ساپورت ماکروسافت رو بصورت مجانی یاد بدم.(یه تاپیک هم زدم نمیدونم چرا پاک شد)
برای این کار شما باید یه چیزی بخرین.مثلا یه دی ال سی که 1200 پوینت می ارزه.بعد به ساپورت ماکروسافت بگین چون در ایران زندگی میکنین هیچ دسرسی به اون دی ال سی ندارین و این ارور و میگیرینSome xbox live content is not available now بعد بگین من میخوام پوینت رو پس بگیرم در بهترین شرایط همون موقع پوینت رو میگیرین.بعضی از ایجنت ها یا کلن پوینت نمیدن یا نیگن باید به اسپشالیست تیم بگم که در این صورت پوینت رو بعد از 3 4 روز دریافت میکنین.این هم بگم که اگه با یه ای پی برین چت هاتون تو سرور مایکروسافت ثبت میشه و هم امکان داره بن شین که خودمم یکی از پروفالام سر همین ماجرا بن شد.اگه با یه ای پی میرین بیشتر از 2 3 بار این کارو نکین چون بن میشین.
(من خودم از این راه حدود 7900 پوینت گرفتم)
Contact Us - Xbox.com

ساپورت اصلا جواب نمیده
من هر چه قدر وایسادم اصلا کسی نیومد با من حرف بزنه

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
با سلام به همه.
من میخوام گرفتن پوینت از ساپورت ماکروسافت رو بصورت مجانی یاد بدم.(یه تاپیک هم زدم نمیدونم چرا پاک شد)
برای این کار شما باید یه چیزی بخرین.مثلا یه دی ال سی که 1200 پوینت می ارزه.بعد به ساپورت ماکروسافت بگین چون در ایران زندگی میکنین هیچ دسرسی به اون دی ال سی ندارین و این ارور و میگیرینSome xbox live content is not available now بعد بگین من میخوام پوینت رو پس بگیرم در بهترین شرایط همون موقع پوینت رو میگیرین.بعضی از ایجنت ها یا کلن پوینت نمیدن یا نیگن باید به اسپشالیست تیم بگم که در این صورت پوینت رو بعد از 3 4 روز دریافت میکنین.این هم بگم که اگه با یه ای پی برین چت هاتون تو سرور مایکروسافت ثبت میشه و هم امکان داره بن شین که خودمم یکی از پروفالام سر همین ماجرا بن شد.اگه با یه ای پی میرین بیشتر از 2 3 بار این کارو نکین چون بن میشین.
(من خودم از این راه حدود 7900 پوینت گرفتم)
Contact Us - Xbox.com
با ساپورت ماکرو چتیتم گفتم یه dlc خریدم اینجوری شده و اهل ایرانمو از این حرفا بهم یه شماره تلفن داد گفت از این ساعت تا اون ساعت زنگ بزن مشکلت حل میشه!

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
با ساپورت ماکرو چتیتم گفتم یه dlc خریدم اینجوری شده و اهل ایرانمو از این حرفا بهم یه شماره تلفن داد گفت از این ساعت تا اون ساعت زنگ بزن مشکلت حل میشه!
شما باید با چندتا ایجت حرف بزنی بعضی هاشون پوینت رو همون موقع میدن(البته بستگی به این داره که مقدارش چقدر باشه من 1200 پوینت رو میگم)

poria-m

کاربر سایت
Jul 12, 2013
4
نام
pouriya
سلام من زدم ای پی رو امریکا و کحالا می خوام 100 پوینت بگیرم .کسی نام state و city وzip code و phone number را داره واسم بده تا بگیرم؟

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
اقا من با ip امریکا هم میرم به امتیازام اضافه میشه ولی میخوام چیزی بگیرم ازش میزنه جوین کن منم هرچی جوین میکنم جوین نمیشه مشکل از کجاست؟

poria-m

کاربر سایت
Jul 12, 2013
4
نام
pouriya
اقا من با ip امریکا هم میرم به امتیازام اضافه میشه ولی میخوام چیزی بگیرم ازش میزنه جوین کن منم هرچی جوین میکنم جوین نمیشه مشکل از کجاست؟

شاید توsing in پسورد یا ایمیلت رو اشتباه میدی.

- - -ویرایش - - -

مشخصات بدید لطفا.

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
من هم با فیسبوک هم با اکانت لایوم وصلم بهش موقع امتیاز جم کردنشم مثل سرچ کردناش درسته ولی موقع خرید میگه بازیم جوین کن که میزنم نمیشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر