MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

Joneid

کاربر سایت
Oct 21, 2011
88
نام
جنید
سلام :-)

من میخوام با اکانت جدیدم (( 3 روز پیش ساختم )) برم Xbox RewaRDs

Join Xbox Live Rewards رو که میزنم Yes و No میاد

Yes رو که میزنم این ارورو میده

Unfortunately, you can't join Xbox LIVE Rewards right now. It's strictly because You need an Xbox LIVE account to join Xbox LIVE Rewards. Just follow these simple steps:

Step 1: Connect to your Xbox 360
Step 2: Join Xbox LIVE*
Step 3: Come back and sign up for Xbox LIVE Rewards

If you have already taken the steps listed, please try again soon.

*After you create an Xbox LIVE account, it can take up to 96 hours for you to be able to join Xbox LIVE Rewards. If it has been over 96 hours and you still see this message, please contact Xbox LIVE Rewards support using one of the methods here.

Please Help Me

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
حالا چرا ریواردز؟ تو بینگ که این گزینه نیست! ایکس باکس ریواردز خب فقط واسه اکانی هست که به لایو جوینه و با انجامم برخی کارها در لایو پوینت میده که گفته . (هزینش بیشتر از پوینتی هست که پس میده!)

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
اقا مال منو 1 ساله که نبسته و من دارم ازش استفاده مکینم........اما تنها مشکلام اینه که وقتی ردیم میکنم جایزه رو بهم نمیده و کریدیت ها رو بهم برمیگردونه:d به پشتیبانیش میگم این جواب رو داده.اگر میشه یکی ترجمه کنه
My name is Ryan from Bing Rewards Customer Support and I will be assisting you with Service Request .....
We understand your concern that your requested reward has been declined. We are very sorry for the inconvenience this has caused you.

In order for us to assist you, we would like more time to thoroughly review the details of the account. We will be working with our research department to investigate this further. Be assured that we are diligently working on this issue for you.

We understand how important this is for you and we appreciate your continued patience as we endeavor to resolve this matter.

We'll provide you with updates as they become available.

Thank you for your participation in Bing Rewards.

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
اقا مال منو 1 ساله که نبسته و من دارم ازش استفاده مکینم........اما تنها مشکلام اینه که وقتی ردیم میکنم جایزه رو بهم نمیده و کریدیت ها رو بهم برمیگردونه:d به پشتیبانیش میگم این جواب رو داده.اگر میشه یکی ترجمه کنه
My name is Ryan from Bing Rewards Customer Support and I will be assisting you with Service Request .....
We understand your concern that your requested reward has been declined. We are very sorry for the inconvenience this has caused you.

In order for us to assist you, we would like more time to thoroughly review the details of the account. We will be working with our research department to investigate this further. Be assured that we are diligently working on this issue for you.

We understand how important this is for you and we appreciate your continued patience as we endeavor to resolve this matter.

We'll provide you with updates as they become available.

Thank you for your participation in Bing Rewards.

یک دفعه هم برای من اینطوری شد که میرن اکانت را با جزئیات بررسی می کنند بعد اگر مشکلی نداشته باشه redeem میشه.ماله من redeem شد اما بعدش اکانت را بست.

sinasinsin13

کاربر سایت
Dec 23, 2012
15
نام
sina
آقا من الان 125 تا point رو دارم و وقتی reedem میکنم point ها رو میگیره ولی چند دقه بعد خودش cancel میکنه یه email دری وری بهم میده:d
باید چیکار کنم یکی کمک کنه !!!help meeee

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
با سلام به همه.
من میخوام گرفتن پوینت از ساپورت ماکروسافت رو بصورت مجانی یاد بدم.(یه تاپیک هم زدم نمیدونم چرا پاک شد)
برای این کار شما باید یه چیزی بخرین.مثلا یه دی ال سی که 1200 پوینت می ارزه.بعد به ساپورت ماکروسافت بگین چون در ایران زندگی میکنین هیچ دسرسی به اون دی ال سی ندارین و این ارور و میگیرینSome xbox live content is not available now بعد بگین من میخوام پوینت رو پس بگیرم در بهترین شرایط همون موقع پوینت رو میگیرین.بعضی از ایجنت ها یا کلن پوینت نمیدن یا نیگن باید به اسپشالیست تیم بگم که در این صورت پوینت رو بعد از 3 4 روز دریافت میکنین.این هم بگم که اگه با یه ای پی برین چت هاتون تو سرور مایکروسافت ثبت میشه و هم امکان داره بن شین که خودمم یکی از پروفالام سر همین ماجرا بن شد.اگه با یه ای پی میرین بیشتر از 2 3 بار این کارو نکین چون بن میشین.
(من خودم از این راه حدود 7900 پوینت گرفتم)
http://support.xbox.com/en-US/contact-us#0:7

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
با سلام به همه.
من میخوام گرفتن پوینت از ساپورت ماکروسافت رو بصورت مجانی یاد بدم.(یه تاپیک هم زدم نمیدونم چرا پاک شد)
برای این کار شما باید یه چیزی بخرین.مثلا یه دی ال سی که 1200 پوینت می ارزه.بعد به ساپورت ماکروسافت بگین چون در ایران زندگی میکنین هیچ دسرسی به اون دی ال سی ندارین و این ارور و میگیرینSome xbox live content is not available now بعد بگین من میخوام پوینت رو پس بگیرم در بهترین شرایط همون موقع پوینت رو میگیرین.بعضی از ایجنت ها یا کلن پوینت نمیدن یا نیگن باید به اسپشالیست تیم بگم که در این صورت پوینت رو بعد از 3 4 روز دریافت میکنین.این هم بگم که اگه با یه ای پی برین چت هاتون تو سرور مایکروسافت ثبت میشه و هم امکان داره بن شین که خودمم یکی از پروفالام سر همین ماجرا بن شد.اگه با یه ای پی میرین بیشتر از 2 3 بار این کارو نکین چون بن میشین.
(من خودم از این راه حدود 7900 پوینت گرفتم)
کسی تونست از این روش استفاده کنه؟تونست پوینت بگیره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر