کمک در god of war 2

ashka

کاربر سایت
Sep 5, 2011
5
سلام دوستان من بازی خدای جنگ1و2 راتمام کردم ولی تو خدای جنگ2 یه بار تمام کردن بازی باعث میشه 2 تا لباس ازاد بشه چهند بار باید بازی تموم کرد تا همه ل

---------- نوشته در 02:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:19 PM ارسال شده بود ----------

با سلام . لطفا کمکم کنید هیچکی تا به حال هیج جا جوابمو نداده .
رسیدم به اون غولی که شبیه هشت پا می مونه ، یکی از بازو هاشو قطع کردم (همونی که باید ازش بری بالا) ولی بازو دومی هر کاری می کنم قطع نمیشه وقتی هم که میزنمش دایره میاد ولی سریع ترمیم میشه و میره .[/QUOTE
ببین اولی که قطغ کردی دوباره جنازه را بزار رو دکمه و چند زربه بابالات یا شمشیرات رو هوا به غول بزن بعد دستش را افقی میکنه تو دیواری که پشتت بعد برو اخر دستش بعد 2 بار ضربدر بزن شمشیراش میکنه تو کف دست غوله بعد سریع برو سنگ دستش بشکون بعد دایره را سریع بزن بعد دستاش قطع میشه بهد بزن بی حالش کن بعد میفته پایین بعد برو میله رو بکش دستاش غطع میکنه میکشتش تازه اگه3 مرحله دیگه بری بازی تموم میکنی

12zq

کاربر سایت
Nov 23, 2011
5
سلام خسته نباشید یک سوال از بازی خدای جنگ ۲ دارم.اون مرحله ای که یک مجسمه هست ودهنش باز است واز تو دهنش مواد مذاب پرت میشه بیرون ومن نمی دونم چطوری باید رد کنم انجا رو لطفا راهنماییم کنید

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام خسته نباشید یک سوال از بازی خدای جنگ ۲ دارم.اون مرحله ای که یک مجسمه هست ودهنش باز است واز تو دهنش مواد مذاب پرت میشه بیرون ومن نمی دونم چطوری باید رد کنم انجا رو لطفا راهنماییم کنید
اگه همونجایی هست که سربروس رو کشتی،باید بری روبروی اون مجسمه وایسی و وقتی اتش اومد بیرون و خواست بهت بخوره سریع دفاع بگیر.
اگر اینجا نیست،باید برگردی و یه مجسمه قبل از اینکه بیایی تو این قسمت هست،برش داریو جلوی خودت بگیری و بری.

ahmaad

کاربر سایت
Aug 14, 2012
34
سلام

توی خدای جنگ 2 ،مرحله ای هست که داخل یک سالن باید با چند نفر بجنگم که با استفاده از یک نوشته،غول هایی(فکر کنم مینیاتور)رو از زمین بیرون میارن،غیب میشن و دوباره ظاهر میشن و باز غول های بیشتری رو ظاهر میکنن.
حالا من همه اونها رو کشتم ولی نمیدونم باید چکار کنم؟
دو مجسمه هست که میشه جابه جاشون کرد و یک سکو که میشه به سمت بالا حرکتش داد ولی نمیدونم چطور باید با استفاده از اون مجسمه ها بالا برم

ahmaad

کاربر سایت
Aug 14, 2012
34
الووووووووووووو
اونجا رو رد کردم

من اون مرحله ای هستم که یک نفر کتابو برام ترجمه میکنه و من میکشمش

حالا یکم رفت جلوتر و جایی گیر کردم که دوتا صفحه خاردار دارن از پشت سر و رو به رو آروم آروم بطرفم میان و از بالا هم سربازایی برای جنگیدن با من میان و بعد از کمتر از یک دقیقه اون دو صفحه خاردار به هم میخورن و کریتوس بینشون سوراخ سوراخ میشه

اینجا باید چکار کنم؟

یه سوال دیگه
هر وقت قدرت جدیدی میگیرم دیگه نمیتونم از قدرت های قبلیم استفاده کنم،راهی برای انتخاب دوبارشون هست؟

• Like
Reactions: amir0011

ahmaad

کاربر سایت
Aug 14, 2012
34
دوسته من بازی قدیمی من درست یادم نمیاد یه عکس با گوشیت بگیر تا ببینم دقیقا کجا گیر کردی

ممنون
جاییش گیر نکردم فقط الان نمیدونم برای عوض کردن جادویی که باهاش حمله میکنم باید چه دکمه ای رو بزنم(مثلا تیرو و کمان یا سر هیولایی که سنگ میکنه یا....)،هر دکمه ای میزنم جواب نمیده

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
دوستان من یه جا گیر کردم یه دره که با دو تا دکمه بزرگ که رو زمینه فقط باز میشه
یه اهرم هست میکشم یه نرده میاد پایین یه جنازه هست برمیدارم میزارم رو یکی از دکمه ها
اون یکی دکمه هم جلوش یه نرده نیمه هست خودم میرم روش باز میشه ولی تا بیام برم از در بیرون بسته میشه لطف کنید بگید چیکار کنم

7f7fb873eaf2.jpg

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان من یه جا گیر کردم یه دره که با دو تا دکمه بزرگ که رو زمینه فقط باز میشه
یه اهرم هست میکشم یه نرده میاد پایین یه جنازه هست برمیدارم میزارم رو یکی از دکمه ها
اون یکی دکمه هم جلوش یه نرده نیمه هست خودم میرم روش باز میشه ولی تا بیام برم از در بیرون بسته میشه لطف کنید بگید چیکار کنم

7f7fb873eaf2.jpg

این که کاری نداره شما باید جنازه رو داخله آب بزاری تا اون یکی اهرم بره پایین تا بتوانی بری بیرون
همون آب که کنار هست داره تاپ میخوره متوجه شدی

masoodregister

کاربر سایت
Jan 18, 2011
75
نام
مسعود
سلام دوستان؛من اون قسمتی از بازی که تازه از زیر زمین دراومدم و قدرت زلزله رو بدست اوردم؛میرم جلوتر یه جا که از زیرزمین میخ و سیخ درمیاد،جلوترش هم مجسمه زئوس هس؛اونجا که دسته اهرم رو میچسبونم و زمان رو اهسته میکنم میرم جلوتر که داره از زمین بخار درمیاد و جلوترش یه اهرم هس که میکشی و یه در که مثل نرده هس باز میشه؛من میرم رو بخاره تا پرواز کنم،پرواز هم میکنم ولی نمیتونم از در رد شم؛چون نمیتونم سریع تر برم؛نمیدونم عکس العملم کنده یا باید کار خاصی انجام بدم؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

reza47

کاربر سایت
Jun 17, 2010
14
نام
رضا
داداش من خيلي وقت پيش بازي مي كردم فكر كنم 10 سال پيش
به نظرم بايد تو اون تيكه يه طوري بخارا رو بيشتر كني تو محيد بگرد شايد چيزي پيدا كني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر