کمک در god of war 2

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
ببین رفیق یه اون سپری که می گی کار نداشته باش
سپر رو از مبارزه با یکی بدست میاری که یادم نیست بقیشو ...!

hossein-hk

کاربر سایت
Jul 4, 2010
1
در مورد خدای جنگ 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باسلام :
دوستان تورو خدا در این زمینه کمکم کنید . ممنون میشم
در قسمتی که از ستون هایی که با R1 عبور می کنی در نهایت با خراب کردن دیوار وارد غار می شم با به انتها رسیدن غار با یک پل مواجه می شم اما متاسفانه پل نصف شده و تا اونور فاصله زیاده و هیچ راهی هم نیست و من نمیدونم چجور میشه به اون سمت رفت؟؟؟؟؟؟:(:((
در نظر داشته باشید که اون مرد نامرئی رو رد کردم و مجسمه رو هم شکوندم و بعد از اونا از ستونای معلق اویزون شدم تا پل ......

کمکم کنید............... HOSSEINK73@GMAIL.COM

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
در مورد خدای جنگ 2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

باسلام :
دوستان تورو خدا در این زمینه کمکم کنید . ممنون میشم
در قسمتی که از ستون هایی که با R1 عبور می کنی در نهایت با خراب کردن دیوار وارد غار می شم با به انتها رسیدن غار با یک پل مواجه می شم اما متاسفانه پل نصف شده و تا اونور فاصله زیاده و هیچ راهی هم نیست و من نمیدونم چجور میشه به اون سمت رفت؟؟؟؟؟؟:(:((
در نظر داشته باشید که اون مرد نامرئی رو رد کردم و مجسمه رو هم شکوندم و بعد از اونا از ستونای معلق اویزون شدم تا پل ......

کمکم کنید............... HOSSEINK73@GMAIL.COM

سلام دوست عزیز به محض اینکه به پل برسی یه صحنه از یه مرد که 2 تا بال داره باید مثل فیلم نشون بده اگر نشون نده این صحنه رو متاسفانه دی وی دی شما نسخه اول خدای جنگ2 هستش که کامل نیستش باید نسخه کامل رو بگیری این نسخه مشکل داره

omidbarca

کاربر سایت
Jan 8, 2011
1
سلام . من یه سرباز که نامرئی بود رو شکست دادم بعد از بدن یه پرنده نیزه بدست اوردم از روی ستون ها رفتم توی غار بعد از کشت و کشتار روی یه پل که دو نیم شده رفتم نمی دونم چیکار کنم لطفا راهنمایم کنید

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
باید از خاصیت کند شدن زمان برای رد شدن از پ استفاده کنی بقل پرنده یکی ازشون{مجسمه} رو میبینی باید بچرخونیش وبزاریش جلوی دید بعد بری رو پل زمان رو کند کنی رد شی

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,173
نام
امیر
سلام به همه
تو بازي Gow Collection قسمت God Of War 2 يه جايي هست 2 تا صفحه ي تيغ دار بت نزديك ميشن و لهت مي كنن اونجا رو بايد چي كار كرد؟؟

rezagunner

کاربر سایت
Mar 6, 2011
3
کمک

با سلام
من تازه بازی god of war 2 رو نصب کردم
بازی رو به اونجا رسوندم که بعد از زیر زمین میام بالا و سوار اسب با بال آتشین میشم
وقتی چندتا از اسب های پرنده رو میکشم یکی میاد که سوار اسب پرندست و چندتا تیر میندازه
سه تاشو جا خالی میدم ولی چهارمی میخورم بهم و اسب تعادل خودشو از دست میده
ازم میخواد که آنالوگ گیمپد رو چپ و راست کنم ولی هر کاری میکنم از اسب میفتم
کلافه شدم
کمکم کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر