Nintendo 3DS

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
دوستان یه 2ds ریجن ژاپن خریدم
زحمت میکشید آموزش تغییر فرمور و کپی خور بدید ممنون میشم

حتما همون مشکی شیشه ایه :D
پول یه new 2ds براش دادی

درباره wii u و 3ds ریجن j باید بگم هک میشه
و میتونی راحت استفاده کنی
اما ریجن کنسول عوض نمیشه زبانشم انگلیسی نمیشه
چه تو 3ds چه wii u

یه مدتی یه راهی برا 3ds اومد بشه انگلیسی کرد و جواب میده
اما ریسک بریکش خیلی خیلی بالاست

باید با همون ژاپنی عادت کنی
تا جایی که میدونم به سرور ها ژاپن وصل میشه برا آنلاین

Caliban

کاربر سایت
Aug 22, 2019
64
پول یه new 2ds براش دادی

چه تو 3ds چه wii u

نمیفهمم چرا میزنی تو ذوق کسی که تازه کنسول خریده.اطلاعات اشتباهم میدی.
با نصب cfw زبان رو میشه انگلیسی کرد و راحت بازی کرد. ریسک خاصی هم نداره.یه گوگل کردن ساده کلی سایت و ویدیو آموزشی میاره.

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
نمیفهمم چرا میزنی تو ذوق کسی که تازه کنسول خریده.اطلاعات اشتباهم میدی.
با نصب cfw زبان رو میشه انگلیسی کرد و راحت بازی کرد. ریسک خاصی هم نداره.یه گوگل کردن ساده کلی سایت و ویدیو آموزشی میاره.

پس شما تضمین بده بریک نشه اگر بریک شد باید پول کامل کنسول خسارت بدی
شماره تلفنتو و آدرستو بزار برا پیگیری

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
پول یه new 2ds براش دادی

چه تو 3ds چه wii u

شما اطلاعات نداری مردم و گمراه نکن اون 2DS مشکی شیشه ای رو هم من وارد کردم بالای 20 تا 3DS ژاپن فقط من اوردم بقیه بماند همشونم راضی و خوشحالن.همه انگلیسی شده بدون بریک
یه دونه بریک شده تو انجمن ها نشون بده شکمی حرف نزن
از دفعه دیگه با شما هماهنگ میکنیم چی بیاریم اون اقام اشتباه کرد حتما بی اجازه شما 2DS خریده
هر چیزی قیمت خودش و داره الان باندل متالگیر 4 اکبند 1000 دلاره خرید فروشم میشه
منتهی خریداراش نمیان بگن با این پول میشه 3 تا PS4 خرید (به جز شلوارک پوشای پشت سیستم و دلالای بزخر دیوار و کفتارای انجمن ها)
اینا اعتقاد دارن مال خودشون ماله مال مردم بیت المال
2DS معمولی چه تو ژاپن چه اروپا امریکا از NEW پر طرفدارتره (نشون به اون نشون که هنوزم تولید داره)
منتهی همیشه شلوارک پوشایی پشت سیستم هستن که دوزارم اطلاعات ندارن میفتن تو فروم ها چیزایی که ندارن و تخریب میکنن
به سلیقه مردم احترام بزار تو NEW 2DS دوس داری اعتقادتم اینه میشه با اسپری رنگ کنسول معمولی و رنگ لیمیتد کرد
الان کاور نیو 3DS داریم 200 دلار اونم دست دوم BOO COVERPLATE خرید فروشم میشه از قیمت کنسول تو هم بیشتره.ناراحتی هم نداره
هر چیزی بازاری داره و مخاطب خودش و همون NEW که خودت میگی باندل داره 260 دلار تو خوشت نمیاد بقیه دوس دارن اما نمیگن واااای هم قیمت PS4

3DS ژاپن هم انگلیسی میشه
ریسک همیشه وجود داره
تا جایی که میدونی هم غلطه چون بعد تغییر ریجن نمیتونه به ESHOP وصل بشه اما کاملا انگلیسی میشه خیلی کم کسی با 3DS انلاین بزنه
پس اجازه بده اونایی که بیشتر از تو میدونن راهنمایی کنن

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
پس شما تضمین بده بریک نشه اگر بریک شد باید پول کامل کنسول خسارت بدی
شماره تلفنتو و آدرستو بزار برا پیگیری
نیازی به ضمانت کسی نیست هستند ادمایی که انجام میدن 70.80.90 پول میگیرن
جا و مکانم دارن تو پارک هک نمیکنن
خیلی نگرانی هک نکن
اتفاقا خریدار همون دستگاه مشکیه که ما بی اجازه شما وارد کردیم خودش تونست هک کنه انگلیسی.خیلی هم وارد نبود الان وارد شده کلا هک انجام میده
ما منتظریم اینجا دو تا مورد دستگاه ژاپنی بریک شده ایرانی به ما جماعت نااگاه معرفی کنی
البته تا اونجایی که میدونی.....
چه اصراریه وقتی چیزی رو نمیدونی راهنمایی غلط بدی به مردم؟

آخرین ویرایش:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
سلام دوستان
تاپیک زیر خاکیه ولی خب میارم بالا :D
من یه New 2DS خریدم، این شارژرش ۱۱۰ ولته، برای تبدیلش باید چی بگیرم ؟ فقط نمیدونم چند وات هستش چون هنوز به دستم نرسیده.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
سلام دوستان
من یه New 2DS خریدم، این شارژرش ۱۱۰ ولته، برای تبدیلش باید چی بگیرم ؟ فقط نمیدونم چند وات هستش چون هنوز به دستم نرسیده.
سلام مبارکت باشه کنسول مورد علاقه منو گرفتی
من با اینکه کنسولی از نینتندو ندارم ولی به خاطر سری فایر امبلم عاشق کنسولا هستم که خوشبختانه میتونم با شبیه ساز روی کامپیوتر انجام بدم باری های فایر امبلم رو
سوالی که دارم اینه از کجا گیر آوردی این کنسول 2ds New XL رو چون هیچ جایی ندیدم بفروشه توصیه میکنم حتما بازی Fire Emblem Shadow of Valentia Echoes رو بخری و بازی کنی
من اگر قسمت بشه یه مسافرت ترکیه برم شاید منم گیرم بیاد یه 2ds جدید بخرم چون واقعا دیوانه قشنگی این کنسول هستم بخصوص رنگ نارنجی-سفید

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
من با اینکه کنسولی از نینتندو ندارم ولی به خاطر سری فایر امبلم عاشق کنسولا هستم که خوشبختانه میتونم با شبیه ساز روی کامپیوتر انجام بدم باری های فایر امبلم رو
سوالی که دارم اینه از کجا گیر آوردی این کنسول 2ds New XL رو چون هیچ جایی ندیدم بفروشه توصیه میکنم حتما بازی Fire Emblem Shadow of Valentia Echoes رو بخری و بازی کنی
من اگر قسمت بشه یه مسافرت ترکیه برم شاید منم گیرم بیاد یه 2ds جدید بخرم چون واقعا دیوانه قشنگی این کنسول هستم بخصوص رنگ نارنجی-سفید
فدات، مخلصم
کنسولای نینتندو مشتین خداییش :D
والا منم خیلی گشتم، اینی که خریدم دست دو هست، از نظر سخت افزاری کاملا سالمه فقط ظاهرش یه خرده فرسوده شده :D ولی خب دیگه چون خیلی سخت پیدا میشه دیگه همینو گرفتم.
آره، باید کلی بازی کنم روش :D بازی خوب زیاد هستش، تازه خود دی اس و گیم بوی هم هستش بازیاش که بتونم روی این بازی کنم.
اتفاقا منم روی شبیه ساز یه سری بازیاشو بازی کردم و خیلیم خوبه شبیه ساز واقعا ولی خب بیشتر اینو به خاطر Luigi Mansion خریدم چون رو شبیه ساز نمیشه بازی کردش و البته کلا هم من دوست داشتم روی خود کنسول اصلی بازی کنم.
منم سفید نارنجیشو الان دارم واقعا خوشگله. البته اگه آبی مشکیش بود بیشتر دوست داشتم :D
ولی در کل توی ایسام و دیوار چک کن، میذارن به ندرت. یه سری کانال های تلگرامم هست که کنسول های قدیمی و جدید میارن، توی اونام میشه پرسید و گشت.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
داداش اگر ایرانی تنها راهی که میتونی یدونه 3ds یا 2ds نو گیرت بیاد خرید از سایت ebay هست اونم توسط یه فامیل یا اشنا خارج از کشور تو کشورایی مثل المان و انگلیس و ژاپن و امریکا کنسول نوش همه مدلاش تو همین ebay به شدت کمیاب و گرون هست و کلا خرید از سایت ebay برای خرید همچین چیزه کمیاب و گرونی که خودتم مستقیم روش نظارت نداری خیلی پر ریسکه ممکنه دست دوم یا رفرش بهت بدن بجای نو و یا اصلا دزد باشن مثل سایت دیوار خودمون خوده من یه xbox one همین چند وقت پیش از ebay گفتم فامیل تو امریکا بخرن هم خیلی گرون برام در اومد و هم خیلی پر ریسک بود تا از امریکا اوردنش ایران ده بار مردم و زنده شدم ولی خب درست بود خدا رو شکر البته اینو بگم 3ds مدل اولیه اش اکبندش تو ژاپن ریخته اکثرا رنگ سفیدش و از ebay میشه خرید ولی هم هزینه پست زیادی داره هم این که یه ذره فیک میزنه چون فروشندش گفته بالای 1000 تا فروخته مگه چند تا 3ds نو تو ژاپن هست که این بالای 1000 تا فروخته هک کردن 3ds ژاپنی هم کمی دردسر داره راحت هک میشه ولی عوض کردن زبانش از ژاپنی به انگلیسی کمی داستان داره به نظر من بری سایت دیوار یدونه تمیز و خوش قیمتش رو بخری سنگین تری خوده من مدل اولیاش رو خیلی دوست دارم به خاطر اندازه و قیافشون ولی در کل سری 2ds و new 3ds حداقل از نظر کارایی بهترن هم یه انالوگ سمت راست دارن هم این که حدود 7 تا بازی هست که فقط روی 2ds و new 3ds قابل اجران

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام دوستان
دوست عزیز تا جایی که من میدونم سیستم برقی کنسولای نینتندو گلوبال نیست یعنی مثلا دستگاهی که برای فروش تو امریکاست یا به عبارتی ریجن 1 هست کابلش حتما باید وصل بشه به برق 110 و در صورتی که به برق با ولتاژ دیگری با تبدیل وصل بشه سیم شارژر میسوزه و حتی ممکنه اسیب بزنه به دستگاه البته اینو بگم که من از این بابت 100 درصد مطمین نیستم ولی 99 درصد همینه شما دو تا راه داری یا کنسولو با کابل برق 110 ولتش بزنین به ترانس 220 به 110 که مدلای مختلف با قیمتای مختلفی هم تو بازار داره این ترانس به وات و جنسش (پلاستیک یا فلز) مربوطه تفاوت قیمتش شما باید ببینی با توجه به مشخصات کابل شارژ دستگاهت کدوم مدل بهتره براش همون فروشنده ها بهت میگن و سعی کن جنسش فلز باشه پلاستیکیا اب میشن پلاستیکشون و راه دیگه و اسون ترت اینه که یه کابل 220 ولت بخری کابلای فیک dsi تو بازار گیر میاد که 220 هستن و اگر اشتباه نکنم سوکتشون با 2ds یکیه (با 3ds مدل اولیه که مطمینم یکیه ولی متاسفانه 2ds رو مطمین نیستم) با این کابلا شارژ کنی دستگاهتو

Faruk

کاربر سایت
Jun 25, 2021
160
نام
فاروق
داداش اگر ایرانی تنها راهی که میتونی یدونه 3ds یا 2ds نو گیرت بیاد خرید از سایت ebay هست اونم توسط یه فامیل یا اشنا خارج از کشور تو کشورایی مثل المان و انگلیس و ژاپن و امریکا کنسول نوش همه مدلاش تو همین ebay به شدت کمیاب و گرون هست و کلا خرید از سایت ebay برای خرید همچین چیزه کمیاب و گرونی که خودتم مستقیم روش نظارت نداری خیلی پر ریسکه ممکنه دست دوم یا رفرش بهت بدن بجای نو و یا اصلا دزد باشن مثل سایت دیوار خودمون خوده من یه xbox one همین چند وقت پیش از ebay گفتم فامیل تو امریکا بخرن هم خیلی گرون برام در اومد و هم خیلی پر ریسک بود تا از امریکا اوردنش ایران ده بار مردم و زنده شدم ولی خب درست بود خدا رو شکر البته اینو بگم 3ds مدل اولیه اش اکبندش تو ژاپن ریخته اکثرا رنگ سفیدش و از ebay میشه خرید ولی هم هزینه پست زیادی داره هم این که یه ذره فیک میزنه چون فروشندش گفته بالای 1000 تا فروخته مگه چند تا 3ds نو تو ژاپن هست که این بالای 1000 تا فروخته هک کردن 3ds ژاپنی هم کمی دردسر داره راحت هک میشه ولی عوض کردن زبانش از ژاپنی به انگلیسی کمی داستان داره به نظر من بری سایت دیوار یدونه تمیز و خوش قیمتش رو بخری سنگین تری خوده من مدل اولیاش رو خیلی دوست دارم به خاطر اندازه و قیافشون ولی در کل سری 2ds و new 3ds حداقل از نظر کارایی بهترن هم یه انالوگ سمت راست دارن هم این که حدود 7 تا بازی هست که فقط روی 2ds و new 3ds قابل اجران
سلام مرسی بابت راهنمایی و توضیحات خوبت
والا من نمیدونم توی ترکیه جایی مثل استانبول یا آدانا میشه از یه فروشگاه معتبر این دستگاه رو خرید یا نه البته منظورم 2ds new xl هست که خیلی دوستش دارم
من صرفا برای این می خوام بخرم که همیشه کامپیوتر در دسترس نیست لپ تاپم به اندازه کامپیوترم قوی نیس که بتونم هر جا خواستم بازی کنم
منم خیلی اهل بازی های مختلف نیستم تمام علاقه ام به کنسولای نینتندو بخاطر عنوان فایر امبلم هست که یه دل نه صد دل عاشق این سری هستم. بهترین بازیش هم عنوان شادو والنتیا هست که آخرین عنوان 3DS هست
متاسفانه چند تا عامل برام حسابی بازدارنده اس :
1- کمیاب بودن دستگاه
2- گرون بودن دستگاه نسبت سایر کنسول ها
3- امکان اجرای تمامی بازی های نینتندو با شبیه ساز روی PC

یه سوال دارم من
اگر من مسافرت خارج از ایران (ترکیه) برم و بتونم مدل 2ds new xl رو گیر بیارم و از اونجا بازی (کارتریج اورجینال) نگیرم یه راه امن و قطعی وجود داره که کنسول رو جیلبریک کرد و کپی خور کرد یا نه؟ با توجه به اینکه این کنسول آخرین فرزند خانواده 3DS هست میگم شاید این مدل آخر قابل ه.ک نباشه

آخرین ویرایش:
  • Like

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
قربان متاسفانه بنده در مورد امکان خرید و قیمت کنسول new 2ds xl تو ترکیه اطلاعی ندارم ولی اگرم گیر بیاد به احتمال زیاد دست دوم گیرتون بیاد تا جایی هم که میدونم همه ی مدلای 3ds و 2ds تا اخرین فریمور که 11.15.0 هست قابل هک شدن هستن اینم سایت اموزشش Get Started که انگار برای این که بتونی سایتو باز کنی باید قند شکن استفاده کنی اینم بگم 3ds خودم رو خودم هک کردم که اونم اخرین فریمور بود هک کردنش تقریبا اسون بود ولی هم استرس زیادی داشتم چون احتمال کمی برای بریک شدن وجود داشت هم این که هک کردنش خیلی پر و پیچ و خم بود و مراحل زیادی داشت حالا اگر خواستی کسی که کارش هک کنسول هست و انجام میده رو میشناسم اگر خریدی بهم بگو تا معرفی کنم بهت سوالی بود در خدمتم

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
View attachment 297371

نمیدونستم کجا مشکلم رو مطرح کنم
داداش من در مورد مشکلت و اروری که کنسولت داده تحقیق کردم تو نت با این که نسبتا مشکل فراگیری بود ولی کسی دقیقا راه حلی براش ارایه نداد ولی هر چی که هست مربوط به خراب شدن فایل سیو هست حالا چرا دقیقا فایل سیو خراب شده و چطور میشه درستش کرد رو کسی دقیق نمیدونست خیلی متاسفم یکی گفته بود کنسولو باز کردم و ایسیهاشو کمی فشار دادم و برای مدتی درست شد و یکی دیگه هم گفت فایل سیو بازی موردنظرم رو دانلود کردم و درست شد کامل حالا این که فایل سیو رو از کجا دانلود کنی و چجوری جایگزین فایل سیو اصلی بکنی رو نمیدونم البته با سرچ تو نت میشه بهش رسید راستی کنسولت هک شدست یا نه؟ از رم برای اجرای بازیا استفاده میکنی یا کارتریج اورجینال بازی؟ مدل کنسولت هم فک کنم فته نه؟ در کل ببخشید بیشتر از این نتونستم به چیزی برسم اگر خدا خواست مشکلت حل شد بیا اینجا راه حلش رو بگو تا بقیه هم استفاده کنن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر