کمک در خرید بازی

کدام بازی را بخرم !؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    50

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
یعنی واقعا از نظر شما GT5 , KZ3 , LBP2 در مقابل CO : BO ارزش ندارن !

سعی کنین با دلیل بگین تا ادم بتونه خوشو قانع کنه !:d
ما که مثلا رای میدیم به COD دلیل نمیشه که فکر کنی اون ها به درد نمیخورن در مجموع میگیم کدوم بهتره مثلا COD هم تو بخش انلاین قوی هست هم تو SINGLE اینا فکر کنم خودت بهتر میدونی:d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
ما که مثلا رای میدیم به COD دلیل نمیشه که فکر کنی اون ها به درد نمیخورن در مجموع میگیم کدوم بهتره مثلا COD هم تو بخش انلاین قوی هست هم تو SINGLE اینا فکر کنم خودت بهتر میدونی:d
اره می دونم من خودم اون زمونا MW2 بازی می کردم که PS3 به فنا رفت . :|

...................................................

حالا عجب نفس گیر شده KZ3 , LBP2 , COD شدید جلو رفتن می بینم طرفدار GT5 خیلی کمه ! ناامید شدم بهش ! :|

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
من اگر جای تو بودم همونطور که به ترتیب که گاسماشون رو گذاشتی میخریدم بحث سر این هست که طرفدار ریسینگ هستی یا نه؟KILLZONE 3 رو بخر چون داره کم کم میاد و تبع انلاینش هم بالا میگیره و بیشتر بچه های ایرانی هم این عنوان رو میخرند پس میتونی با اونا هم بازی کنی

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
GT رو اگه با قبلی هاش خاطره داری 100% بگیر:d(خیلی سر گرم کننده)
LBP2 اگه 1شو بازی کردی حتی خوشتم نیومده باشه 2ش بهتره و یه آنلاینه فوق العاده FUN داره
COD رو بزار واسه آخر
KZ3 رو نمیتونم نظر بدم چون بازی نکردم
;);)
منم به KZ رای دادم (اخه مطمنم خیلی باحاله آنلاینش)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اگر علاقه به بازی های ماشینی داری بهترین گزینه GRAN TURISMO 5 و من اگر جات بودم همین کار را میکردم
چون بازی های دیگه را میتوانی بعدم تهیه کنی و عجله هم براشون نیست

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
دوست عزیز شما بازی که میخوای بخری ایا تمایل داری باهاش انلاین بزنی چون همه بازی هایی که گفتی انلاینشون واقعا توپ هست ولی نظر من رو بخوای KILLZONE 3 چون انلاینش هم مشت هست ولی اگه افلاین میخوای برو GT5 رو بخر البته GT5 هم انلاینش خوب هست ها یه وقت دعوا نشه اینجا ولی چون میتونید توی افلاین هم تعداد ساعات زیادی رو بازی کنید گفتم

kan'aan

کاربر سایت
Jan 14, 2007
1,881
نام
کنعان
اگه برا آنلاين بازي كردن ميخواي و هيجان و اينا با اينكه هنوز كيلزون 3 نيومده ولي به خاطر نسخه قبليش كيلزون 3 رو بگير

Granturismo رو ميتوني به اين دليل بگيري كه يه بازي براي تمام فصوله !‌ يعني به اين راحتي تموم نميشه

ليتل بيگ پلنت رو ميتوني بگيري به اين دليل كه بازي براي تمام سنينه و آدماس . همه چيم توش هست . از هيجان و سرگرمي و فان بگير تا 1000 تا چيز ديگه .

كال آو اصلا سمتشم نرو ، اگه تونستي از رفيقي چيزي بگير چون فقط بخش داستاني و زامبي خوبي داره آنلاينش خوب نيست .

من خودم به كيلزون راي دادم چون دقيقا به خاطر مشكله بودجه منتظرم كه كيلزون رو بگيرم . (البته گرن توريسمو و كال آو رو بازي كردم :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر