بازی های PlayStation Vita

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
اين عناوين طبق تاريخ هاي زيراز سرويس پلاس حذف مي شوند

• ۴ ماه ژوئن _عنوان Sleeping Dogs
  • 11 ماه ژوئن_Closure و Ratchet & Clank All 4 One و inFAMOUS 2 و LittleBigPlanet 2
  • 18 ماه ژوئن_SOULCALIBUR: Broken Destiny
  • 25 ماه ژوئن _BlazBlue: Continuum Shift EXTEND
بازي هايي كه اين ماه مياد(june)
Saint row3
deus ex
orc attak
Machinarium
zero escape
هستند
به ترتيب نميان اما اوليشdeus ex هست

- - -ویرایش - - -

اون چندتای اول برای آپدیت این هفته است.
machinarium فقط برای ps3 رایگان خواهد بود.
اون لیست آخر هم عناوینی هست که در خارج میشن از لیست پلاس, مثل sleeping dogs که این هفته برداشته میشه.
تو Ps blog يكي از يارو پرسيد ،گفتش كه برا ويتا هم ماد اما صد درصدشو مطمعن نيسن،خبر ميدم
====> مياد;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من خودم از پيشكسوتان پلاسم و همون اول كه پلاس اينجوري شد(e3 2012). ،عضوش شدم،و باش كنار اومدم و فمكر كنم تو اين بازه. حدود ٢٠ روز عضوش نبودم
من منظورم اينه كه تو يه يك ماه چند تا بازي خوب همزمان با هم فري نشدن، برا من اينجوريه شايد برا بقيه اينجوري نباشه( اكثر بازي هاي ريجن ٢ رو بازي كردم)
بعد شما تخفيف هاي كه ريجن ١ هر ماه برا بازياش مي زاره ببين چقدر زياد
اينم چندتا بازي غير پورت شده برا ويتا از. بعد عيد
Orc attack
zero scape
germinator
Machinarium
plant versus zombie
Pinball arcade
knytt underground
انصافاً بيشترشون بازي هاي عاليي هستن
در هرص ورت انتخوابي اي هست
دقیقا من خودم هم از همون سال اول که این سیستم معرفی شدش و تو نمایشگاه gamescom توضیحات تکمیلیش داده شد این رو خریدم و حتی مقاله هم برای سایت نوشتم که از امکانات پلاس بود!
این بازی هایی هم که گفتی همه بجز germinator و orc attack برای ویتا مجانی شده بود و Machinarium هم که کلا برای PS3 تا جایی که میدونم. البته germinator تخفیف خیلی زیادی خورده بودش.

صحبت از تخفیف تو امریکا شدش باید اشاره کنم که تو اروپا هم از این تخفیف ها زیاد هستش مثلا یک هفته برای بازی های شوتر تخفیف میزارن یه هفته برای RPG و از این حرف ها. ضمن اینکه بازی های جدیدی که روز اول تو استور میاد همشون برای plus تخفیف میخورن مثل man's room mythem یا guancamelee یا oddworld و ...... که من همه اینا رو با 20% تخفیف تو همون روز اول خریدم.

در مجموع پلاس امریکا عقبتر از پلاس اروپا هستش و بازی هایی هم که میزاره معمولا قبلا برای اروپایی ها اومده. شما اگه از روز اولم عضوم این سیستم بودی باید بدونی که حدود 1 سالی پلاس امریکا رو هوا بودش اصلا. اصلا تاریخ درست و حسابی برای گذاشتن بازی ها نداشت و بعضی وقت ها تا یک ماه و نیم بازی های ثابت قرار میگرفت و چیزی تغییر نمیکرد اما اروپا از روزی که من یادمه سیستمش درسته و سر وقت و با برنامه بازی ها رو آپدیت کرده و گذاشته. در هر صورت همون طور که خودت گفتی سلیقه ای هستش اما منی که برای Hitman حدود 200-250 تومن پول ندادم خیلی خوشحالم از اینکه مجانی دارم بازیش میکنم!

تو Ps blog يكي از يارو پرسيد ،گفتش كه برا ويتا هم ماد اما صد درصدشو مطمعن نيسن،خبر ميدم
====> مياد;)
تا جایی که من اطلاع دارم این بازی اصلا برای PS Vita نیستش و فقط نسخه PS3 داره. البته تو ریجن دو اینجوری هستش و بعضی وقت ها بعضی بازیها تو ریجن های مختلف زودتر عرضه میشند.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,815
نام
مرتضی
اما منی که برای Hitman حدود 200-250 تومن پول ندادم خیلی خوشحالم از اینکه مجانی دارم بازیش میکنم!
تو دیگه چرا 200تومن بدی؟ دلار ازاد حساب میکنی؟:d
تا جایی که من اطلاع دارم این بازی اصلا برای PS Vita نیستش و فقط نسخه PS3 داره. البته تو ریجن دو اینجوری هستش و بعضی وقت ها بعضی بازیها تو ریجن های مختلف زودتر عرضه میشند.
machinarium هست تو استور ریجن2 ویتا دیگه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تو دیگه چرا 200تومن بدی؟ دلار ازاد حساب میکنی؟:d

machinarium هست تو استور ریجن2 ویتا دیگه
دلار مبادلاتی با آزاد خیلی فرقی نداره:D 1000 تومنه فرقش همش:D

دقت نکرده بودم اصلا! اما الان چک کردم دیدم نسخه PS3ـش جزو کانتنت های 1-2 ماه پیش پلاس بود و تو لیست بازیهام هستش.

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
میگم بخوام یه پلاس سه ماهه بگیرم اولش چقدر به پوله ودمون در میاد و بعدش برا کدوم ریجن بهتره 1 یا 2؟
3 ماه 87000 تومنه پلاس reg 2 بهتره اما به علت اختلاف دلار و پوند ترجیحا ریجن 1 باشی بهتره الان 25 پوندی uk 170000 و 20 دلاری us 87000

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان دقت کنید که اکثر قیمت هایی که تو Store معادل سازی شده هستش. مثلا اگه یه بازی تو استور اروپا 10 پونده تو اروپا 10 دلار نیستش و ممکنه 15 یا 17 دلار اینا باشه. کلا قیمت ها باهم فرق داره اما اگه دقیق باهم دیگه مقایسه کنید برای ما که تو ایران زندگی می کنیم قیمت های ریجن 2 یکمی گرون تر در میاد در حد 5-6 هزار تومن

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
machinarium رو من واسه ویتا گرفتم و تمومش کردم...باحال بود!!
نسخه ی ps3 هم که این ماه برای پلاس مجانیه که اونم رو ps3 میرم :x
----
2 تا برنامه هم داره واسه ویتا میاد!
یه dlc هم به همراه تروفی های جدید برای guacamelee با آپدیت امشب میاد رو استور ریجن 1 !!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
یعنی دست های سونی رو باید بوسیدش به این پشتیبانی خفنی که داره از ویتا میکنه من که به شخصه واقعا راضیم:D
بازی Fieldrunners 2 هم به زودی قراره برای ویتا بیادش و فکر کنم تابستون پرباری رو در پیش رو داشته باشیم. اگه بازیش پلات هم داشته باشه که عالیه چون بازی سختی هم هستش. این بازی در سبک Tower Defence هستش و فوق العاده معتاد کننده میتونه باشه. من با iphone بازیش کردم واقعا شاهکاره!

Fieldrunners 2 brings critically acclaimed tower defence to PS Vita! – PlayStation.Blog.Europe

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
ویتا بازی های اصلی کم داره
یه چندتا IP ترو توپول لازم داره مثل Killzone !
یه Gran turismo ای یه بتل فیلدی GTA ای چیزی که طرف دید بگه میرم ویتا میگیرم! Arcade و حراجی و Plus زیاد داره

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
من نمی دونم واقعا توی کله این سونی چی میگذره اما خاک بر اون کلش کنن، یک مشت عناوینی که اکثرا برای ios,android هستن و قبلا برای پلتفرم های مختلف ریلیز شدن رو می خواد بیاره روی ویتا!!!!

خریت تا چه حد!!!!

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
  • [h=1]لیست بازی های سونی در E3 2013 توسط وب سایت رسمی E3[/h]
  • Beyond: Two Souls
  • DriveClub
  • EverQuest Next
  • Gran Turismo 6
  • Infamous: Second Son
  • Invizimals: The Alliance
  • Invizimals: The Lost Kingdom
  • Killzone: Mercenary
  • Killzone: Shadow Fall
  • Knack
  • PlanetSide 2
  • Puppeteer
  • Tearaway
  • The Last Guardian
  • The Last Of Us
  • Until Dawn
  • Warrior’s Lair
  • Wonderbook: Diggs Nightcrawler

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
بعد گذشت 1 سال هنوز Rockstar Game يه بازي واسش معرفي نكرده.. !
الان كافيه برم بفروشمش گرو گر بازيه معروفه ك واسش معرفي ميشه...:d

- - -ویرایش - - -

• لیست بازی های سونی در E3 2013 توسط وب سایت رسمی E3
  • Beyond: Two Souls
  • DriveClub
  • EverQuest Next
  • Gran Turismo 6
  • Infamous: Second Son
  • Invizimals: The Alliance
  • Invizimals: The Lost Kingdom
  • Killzone: Mercenary
  • Killzone: Shadow Fall
  • Knack
  • PlanetSide 2
  • Puppeteer
  • Tearaway
  • The Last Guardian
  • The Last Of Us
  • Until Dawn
  • Warrior’s Lair
  • Wonderbook: Diggs Nightcrawler
اين E3 مال ps4 نه ويتا !!!

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
بعد گذشت 1 سال هنوز Rockstar Game يه بازي واسش معرفي نكرده.. !
الان كافيه برم بفروشمش گرو گر بازيه معروفه ك واسش معرفي ميشه...:d

- - -ویرایش - - -

اين E3 مال ps4 نه ويتا !!!
االان من دارم میفروشم این همه بازی واستون داره میاد که....rayman batman tear a way kill zone freedom wars limbo flower walking dead real boxing epic micky به علاوه بازی هایی که تو ای3 معرفی میشن دیگه چی میخواین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حالا حتما راک استار باید بازی بده شماها دیگه خسته نشدید از بس جی تی ای زدید....بجاش کاش یه فاینال فانتزی 7 معرفی کنن واسه ویتا عین کرایسیس کور شاهکار......

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر