مشکل در بازی God Of War

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
من بعد از مدت ها و خرید 4 ال سی دی بازی god of war تونستم سی دی که بدون مشکل اجرا کنه از وست گیم بخرم اما الان همینطور که تو عکس می بینید اونجا گیر کردم اگه کسی این بازی رو تموم کرده از کمک کردن به من درغ نکنه مرسی :
goe.jpg

• Like
Reactions: Sega_genesis

napster_630

کاربر سایت
Feb 21, 2007
126
آقا منم یه مشکل دارم...
تو یه جای بازی دقیق نمیدونم کجاست که یه پل سنگی هستش که اولش هم جای save کردن داره یجا وسطش شکستگی هم داره که میشه پرید ازش(اینا رو گفتم که صحنه رو توضیح بدم مثلا)وقطی اوش شکستگی رو رد میکنی میری جلوتر دیگه پل قطع میشه دیگه هیچ جایی نیست ولی اونور پل معلومه که جای save هستش من زیر پی پر یه پرنده هم میبینم.نمیدونم چطوری رد میشه.برا من وقطی از پل میفتی پایین دستگاه هنگ میکنه...
ببخشید اگه اینجوری توضیح دادم یا سوالم مسخره بود...

• Like

qx_roham_xp

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,872
نام
رهام
چقدر از بازی رو رفتی ؟؟؟
آخرین اتفاق مهمی که افتاد تو بازی رو بگو شاید یادم بیاد کجایی آخه من این هفته بازی رو تموم کردم
شن زار رسیدی ؟؟؟؟

• Like

lover_pc_games

کاربر سایت
Jul 5, 2006
98
آقا منم یه مشکل دارم...
تو یه جای بازی دقیق نمیدونم کجاست که یه پل سنگی هستش که اولش هم جای save کردن داره یجا وسطش شکستگی هم داره که میشه پرید ازش(اینا رو گفتم که صحنه رو توضیح بدم مثلا)وقطی اوش شکستگی رو رد میکنی میری جلوتر دیگه پل قطع میشه دیگه هیچ جایی نیست ولی اونور پل معلومه که جای save هستش من زیر پی پر یه پرنده هم میبینم.نمیدونم چطوری رد میشه.برا من وقطی از پل میفتی پایین دستگاه هنگ میکنه...

شما باید dvd9 بازی رو بگیری ! معمولا بیشتر dvd های GOW2 همونجای بازی گیر میکنن ! ;)

• Like

x_omid_360

کاربر سایت
Feb 2, 2006
448
نام
امید
من بعد از مدت ها و خرید 4 ال سی دی بازی god of war تونستم سی دی که بدون مشکل اجرا کنه از وست گیم بخرم اما الان همینطور که تو عکس می بینید اونجا گیر کردم اگه کسی این بازی رو تموم کرده از کمک کردن به من درغ نکنه مرسی :
goe.jpg
اینجا یکی از اون سنگها اضافیه و مهم ترین نکته همینه
فکر کنم اون که مستطیلیه و قریبا دو برابر مکعب کوچیکه هست اضافیه:cool:

• Like

Jack Sparrow

کاربر سایت
Apr 8, 2007
131
آقا منم یه مشکل دارم...

من هم همين مشكل را داشتم ( موقعي كه ps2داشتم ) يكي از دوستام گفت كه صداي بازي رو ببند
تا مشكلت حل بشه . (god of war 1) من هم همين كار رو كردم . تا حدودي حل شد.
تو هم امتحان كن ببين چي مي شه !!!

• Like

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
goe.jpg
ببخشید میشه سایت وست گیم رو بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر