صداگذار Wesker خواستار نقش در RE بعدی شد!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
residentevil6logo-610.jpg

D.C. Douglas صداگذار Albert Wesker در RE 5 از کپکام نقشی در RE 6 خواست.
در گفتگو با وبسایت Hell Descent داگلاس از علاقه ی خود برای صداگذاری دوباره ی وسکر صحبت کرد.
"میدانم که RE 6 در حال ساخت است.خوشبختانه من شانس این را خواهم داشت که دوباره در آن نقش داشته باشم...یا شما میتونید کپکام را مجبور به این کار کنید!!!"

داگلاس روشن کرد که ادعای او درباره ی در حال ساخت بودن یک RE جدید,بیشتر بر مبنای شایعات اینترنتی است تا اطلاعات دست اول شخصی خودش.
به هر حال با توجه به محبوبیت زیاد این سری,احتمال صحت این شایعات بسیار زیاد است.کپکام نیز به این موضوع اشاراتی داشته است.از جمله اینکه تهیه کننده ی RE 5 آقای تاکئوچی در ساخت عنوان بعدی دخالت نخواد داشت.
اگر کپکام بخواهد از Wesker در دنباله ی RE استفاده کند,باید خلاقیت زیادی به خرج بدهد!چون آخرین بار,همانطور که به یاد داری, Wesker بعد از پرتاب شدن به درون مواد مذاب,با 2 راکت لانچر به سرش شلیک شد!!!

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
من از اون فن های 2 آتیشه RE هستم و اعتقاد دارم بازگشت A.Wesker دو بعد بد و خوب دارد.بعد بد:بازی لوس میشه از واقعیت خیلی دور میشه(بازگشت از مرگ).بعد خوب:همه Wesker رو دوست دارن مخصوصآ خود من که دیوانه ی کاراکتر Wesker هستم و وجودش در سری RE یه جونه دوباره ی به RE میده.

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
به نظر اگر کپکام بتونه آلبرت وسکر رو برگردونه میتونه بریکین رو هم برگردونه!
در ضمن بهتره از فلش بک استفاده کنه و به داستان الکس وسکر بپردازه

deep_purple

کاربر سایت
Sep 24, 2005
254
نام
Alireza
البته ماجرای مرگ وسکر خیلی‌ مشکوک بود فقط در همین حد که احتمال داره اون وسکری که ما در RE5 دیدیم کلون وسکر بوده. نمی‌خوام بحث رو منحرف کنم.
ولی‌ این Douglas عالی‌ بود. کپکام حتما ازش استفاده می‌کنه. من که بهش افتخار می‌کنم :D
ممنون بابت خبر.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بحث وسکر و زنده یا مرده بودنش تو RE5 باز دوباره شروع شد! کلا مرگ وسکر خیلی مشکوک بود. دقیقا نشون نداد وسکر کاملا میمیره یا زنده میمونه... هنوز خیلی ها بر این اعتقاد دارند که وسکر نمرده! شاید آخرین لحظه خودش رو نجات داده :D
احتمال داره اون وسکری که ما در RE5 دیدیم کلون وسکر بوده.
فکر نمیکنم اینطوری باشه حداقل داستان RE5 طوری بود که این فرضیه رو رد میکنه !

من از اون فن های 2 آتیشه RE هستم و اعتقاد دارم بازگشت A.Wesker دو بعد بد و خوب دارد.بعد بد:بازی لوس میشه از واقعیت خیلی دور میشه(بازگشت از مرگ).بعد خوب:همه Wesker رو دوست دارن مخصوصآ خود من که دیوانه ی کاراکتر Wesker هستم و وجودش در سری RE یه جونه دوباره ی به RE میده.

اون بعد خوبش بیشتر تو چشم هست تا بعد بدش:D خداییش حضور وسکر به عنوان یکی از شخصیت های اصلی این سری خیلی ضروریه. نبود کاملا احساس میشه. کلا شخصیت مرموزی وسکر تو کل سری RE داشت ولی بهتره تو نسخه بعدی از شخصیت های قدیمی هم استفاده کنه.
فکر کنم حالا نوبت این باشه که داستان نسخه 3 رو ادامه بده:D البته از شخصیت های نسخه های دیگه هم که تو این نسل ندیدیم خصوصا اون خواهر کریس (اسمش رو یادم رفت:D) استفاده کنه.

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
فکر کنم حالا نوبت این باشه که داستان نسخه 3 رو ادامه بده:D البته از شخصیت های نسخه های دیگه هم که تو این نسل ندیدیم خصوصا اون خواهر کریس (اسمش رو یادم رفت:D) استفاده کنه.

کلر ( امیدوارم درست وشته باشم ) :d واقعا شماره یک ودو و سه واقعا لذت بردم :x
من فکر کنم ن که ادامه داستان به TRICELL مربوط بشه زیاده بخاطر اینکه اسم این شرکت در شماره 5 مشاهده شد :d
توی انیمیشن هم آخرش گنگ تموم شد اصلا هیچ چیز معلوم نشد

امیدوارم شاهد دیدار دوباره کلر و لیون و همین طور ادا ونگ باشیم :d درست مثل شماره 2 :x

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
به نظرم بهتره بجای ساخت شماره 6 و ادامه اون اویل 5 که مزخرفی بیش نبود-یه اسپین آف بسازن و به همون سبک و سیاق اویلهای قدیمی.

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
وسکر؟؟! اینجا کجا آلبرت جان کجا! اینا گفتن ریبوت ِ کلا که! اگر بگن فردا پس فردا که صدای جناب Leon هم باشه تا قسمتی از نفرتمون نسبت به CapCom کم میشه:)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خوشش اومده ایشون!. باید دنیال یه یه شخصیت دیگه دریک عنوان دیگه باشه. وسکر و کاپکام و سریه RE، همه باهم مردن.

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
از کجا معلوم داستان RE6 ادامه 5 باشه ؟! اینطوری وجود وسکر چیز شاخی نیست !

اما اگه داستان بازی واسه بعد از RE5 باشه و وسکر هم توش باشه میشه یک بول شت واقعی ...

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
من یادم چند ماه پیش lgnیک مصاحبه با کارگردان هنری که اسمش یادم نمیاد کرد گفت:طرفداران انتظار نداشته باشن که قسمت بعدی وسکر برگرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر