سی دی کی رایگان جهت فعال سازی 31 بازی لایو

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
وقتت رو حروم میکنی!!

این روش اصلآ جواب نمیده!

فارسی گفتم! کی ها یی که میده تعداد کارکتر ها زیاده! و اصلا جواب نمیده!

بازی بیین بگین فلان!

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
توی پست اول خیلی واضح گفتم که cdkey واسه Kane and Lynch Dead Men باید بگیرید, اونوقت شما رفتی cdkey واسه Brothers In Arms گرفتی!! خب معلومه که جواب نمیده.

هرکی مشکل IP داره میتونه یوزر و پسوردش رو برام پخ کنه.

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
وقتت رو حروم میکنی!!

این روش اصلآ جواب نمیده!

بازی بیین بگین فلان!
البته دوستمون جوابتون رو دادن ولی خواستم بگم که من همین دیشب CD-Key گرفتم و وارد بازی های Blaz Blue و SF IV کردم و کاملا درست فعال شدند و وارد بخش مولتی پلیر شدند.

• Like
Reactions: bacheh mosbat

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
توی پست اول خیلی واضح گفتم که cdkey واسه Kane and Lynch Dead Men باید بگیرید, اونوقت شما رفتی cdkey واسه Brothers In Arms گرفتی!! خب معلومه که جواب نمیده.

هرکی مشکل IP داره میتونه یوزر و پسوردش رو برام پخ کنه.

دوست عزیز مناول همون Kane and Lynch Dead Men رو کلیک کردم! و وقتی دیدم جوابی نمیده همرو امتحان کردم این هم برای نمونه که پیغامش رو بهتون نشون داده باشم انتخاب کردم!!

البته دوستمون جوابتون رو دادن ولی خواستم بگم که من همین دیشب CD-Key گرفتم و وارد بازی های Blaz Blue و SF IV کردم و کاملا درست فعال شدند و وارد بخش مولتی پلیر شدند.

خوب باید بگم احتمالآ جواب بده!

ولی همچنان برام میل نیومده!!

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
شما cdkey که میگیرید باید مربوط به یک بازی لایو باشه تا بتونی توی بقیه بازیهای لایو ازش استفاده کنی که توی این سایت فقط بازی Kane and Lynch Dead Men جزو بازی های لایو هست.

SirBlackice

کاربر سایت
Feb 8, 2010
172
نام
دانيال
برای من که کد بازی اومد! :D
باید بگم این سایت معتبره و سی دی کی های معتبر هم میده!
من خودم خیلی وقت پیش یه مطلب گذاشته بودم برای فعالسازی استیم...
از همین سایت بود! این سایت بود که سی دی کی میداد!

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ممنون منم گرفتم
فقط ایا اینا مشکلی ایجاد نمی کنه رو اکنت اصلیم باشه؟؟(یعنی اکنتی که از ایمیلش برای xbox live ) استفاده میکن؟؟
به نظرتون رو همون بزنم یا یه acc جدید بسازم؟

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
با تشکر فراوان از دوست بزرگوار بچه مثبت:x>:d<
gta iv وgta episodes انلاین شدم:-o
فقط نمیدونم چرا با gears of war مشکل داره live آپدیت میشه بعد یه ارور میده بعد از بازی میاد بیرون؟:-/
بازم ممنون داداش:-*

آخرین ویرایش:

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
ممنون منم گرفتم
فقط ایا اینا مشکلی ایجاد نمی کنه رو اکنت اصلیم باشه؟؟(یعنی اکنتی که از ایمیلش برای xbox live ) استفاده میکن؟؟
به نظرتون رو همون بزنم یا یه acc جدید بسازم؟

این سی دی کی ها قانونی هست و برای شهروندان لهستانی در نظر گرفته شده که حالا ما هم داریم از چندتاش استفاده میکنیم. :d
خودم با استفاده از سی دی کی های این سایت چندین اکانت استیم رو فعال کردم که تا الان مشکلی پیش نیومده.

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
این سی دی کی ها قانونی هست و برای شهروندان لهستانی در نظر گرفته شده که حالا ما هم داریم از چندتاش استفاده میکنیم. :d
خودم با استفاده از سی دی کی های این سایت چندین اکانت استیم رو فعال کردم که تا الان مشکلی پیش نیومده.
راستی پستت رو خوندم یه کم گیج شدم؟؟
یانا رو باید از طریق لایو کلاینت(که دارم دانش میکنم) باید ریدم کرد با از طریق استیم؟؟
یا یه سری رو از استیم یه سری رو از لایو؟؟
بعد یه سوال یکی از دوستان گفت اگه ماله کین اند لینچ رو بزنی اون 31 تا بازی هم انلاک میشه!! درسته؟؟
چون مثلا تو صفحه ای که گفته بودی gow نبود که بخایم Cd key ش رو بگیریم

ببخشید اگه سوالم از رو ناشی گری هست:">

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
ببینید فقط سریال Dark Messiah of Might and Magic به استیم میخوره و فعال کردن اکانت استیم برای اینه که بتونیم آی دی دوستان رو به friends list استیم اضافه کنیم.

همینطور که قبلا نوشتم شما با سی دی کی کین اند لینچ می تونی 31 بازی لایو رو فعال کنی. یعنی سی دی کی بازی های قدیمی لایو به هم میخوره.
لازم هم نیست که برای هر 31 بازی, بری 31 دونه سی دی کی کین اند لینچ بگیری. با همون یکدونه سی دی کی میتونی همرو فعال کنی.

vahid_itc

کاربر سایت
Jun 5, 2010
64
سلام
من تونستم از سایت معرفی شده سی دی کی بگیرم اما معتبر نبود

درضمن دوستانی که مشکل آی پی دارن داخل گوگل یه سرچ ساده بزنن polish proxy مشکلشون حله کلی آی پی و پورت پیدا میکنن

arman747

کاربر سایت
May 23, 2013
1
دوستان عزیز سلام
میخواستم بدونم سی دی کی بازی هاواکس 2 رو میشه از اون سایت گیر اورد؟
فکر کردم خارج زندگی میکنم آپدیتش کردم سی دی کی میخواد نمیخوام هم دوباره نصب کنم .

iman5040

کاربر سایت
Feb 10, 2019
1
وقتت رو حروم میکنی!!

این روش اصلآ جواب نمیده!

بازی بیین بگین فلان!
وقتت رو حروم میکنی!!

این روش اصلآ جواب نمیده!

بازی بیین بگین فلان!
سلام اسم برنامه چیه ؟ بازی پابجی رو میشه باهاش اوکی کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر