راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,100
شما فکر می کنی بیشتر می مونه ولی من از چندین آدم خبره توی این کار پرسیدم و حتی خودم هم امتحان کردم.مثلا 2700 با همین 3200 شما و 3800 و حتی 4300 و 4600.بهر جهت من تجربه خودم رو گفتم.شاید مارکاش ماله شما فرق داره.البته شارژر و مقدار شارژ هم خیلی مهمه.مثلا C F L توی این 6-7 دفعه ای که من از این باطری ها استفاده کردم خیلی از بقیه بهتره البته اگه سونی اصل که 2100 جفتی 13000 تومن هست گیر بیاد که معرکه هست
من فكر نميكنم بيشتر ميمونه. ديدم كه بيشتر ميمونه.
مارك مال منم CFL هست. به زمان شارژ هم بستگي داره. هر چي شارژر قويتر باشه زودتر شارژ ميكنه. من هميشه به طور كامل شارژ ميكنم و بنا به 100 ها بار امتحان، دارم ميگم فرق داره.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام.فرق hdmi با dvi تو چیه؟فقط خروجی صدای hdmi؟اونوقت اگه مانیتور speaker از خودش نداشته باشه چطوری باید صدا بگیرم؟
شما اگه کابل HDMI بگیری و مانیتورت اسپیکر نداشته باشه باید یه کابل صدا هم بگیری که به درگاه کامپوننت می خوره و سرش 2 تا فیش داره که به اسپیکر می خوره.

من فكر نميكنم بيشتر ميمونه. ديدم كه بيشتر ميمونه.
مارك مال منم CFL هست. به زمان شارژ هم بستگي داره. هر چي شارژر قويتر باشه زودتر شارژ ميكنه. من هميشه به طور كامل شارژ ميكنم و بنا به 100 ها بار امتحان، دارم ميگم فرق داره.
تجربه ها مختلف هست و نمی شه گفت من درست می گگم یا شما بهتره دوستمون خودش امتحان کنه تا بفهمه.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان پرمیوم با برد جاسپر داغ میکنه یا نه؟
بعد تو جعبه ی الیت چیزی هست که تو جعبه ی پرمیوم نباشه؟
بعد این فریمور پرمیوم با برد جاسپر 1.6 هست؟

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
دوستان پرمیوم با برد جاسپر داغ میکنه یا نه؟

2 تا سؤال آخريت رو زحمت بده به خودت search کن تو انجمن.

سؤال اولت...

والا من نديدم داغ کنه ( آخه من بازی ها رو روی هارد ميريزم )

پشتش رو دست زدم ديروز بعد از 3 ساعت بازی کردن داغ نکرد... بادی هم که ميداد خوب بود... هوای داغ نبود

البته من زيرش اونطوری که رضا گفته بود دوتا نوار کاست گذاشتم که اندازه 2 سانتی متر از زمين فاصله داشته باشه که هواا هم از زيرش جريان داشته باشه...

موفق باشيد

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
البته من زيرش اونطوری که رضا گفته بود دوتا نوار کاست گذاشتم که اندازه 2 سانتی متر از زمين فاصله داشته باشه که هواا هم از زيرش جريان داشته باشه...
200 میلیون دلار جریمت میکنم(حق کپی رایتمه):biggrin1::biggrin1:
چرا بچه مردم رو میزنی تورج:biggrin1:
1-کابل HDMI-کابل تبدیل برای خروجی صدا -هارد 120 گیگ(توی go pro یا همون پریمیوم که خودتون میگید هارد 60 هست)-قاب مشکی-کابل هد ست کنترلر-مشکی-یکسری بازی ارکید و دمو بازی های دیگه داخل هاردش-و 2تا بازی اورجینال-جدیدن3 HALO وFABLE IIهست.

2-ربطی نداره به اون- اون شخص فروشنده باید دستگاه رو فریم ور رو اپدیت کنه!!!(کلا روی درایو دستگاه میریزن و ربطی به مادربرد نداره!!!
الان اگه از فتحی بخری خودش فریم ور تو 1.6 کرده-اماده به رزم:biggrin1:

موفق باشید(اینم من حق کپی رایتت رو نقض کردم تا یر به یر بشیم تورج خان):biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان اگه بخوام به 360 اسپیکر وصل کنم باید تبدیل خاصی رو بخرم؟
اگه بخوام به 360 dvi وصل کنم تبدیل میخواد؟
خود من فیش های Audio کابل VGA رو به کمک یک تبدیل به فیش استاندارد تبدیل کردم و به سپیکر وصل کردم حالا نمیدونم راه دیگه ای داره یانه.
بله شما باید یک کابل HDMI to DVI بخرید و با اون کابل رو به پورت HDMI کنسول وصل کنی و اون طرف هم به مانیتور.کار دیگه ای نمیخواد.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام بچه ها مي دونم سوالي كه مي خوام بپرسم هزاران بار يا مليون ها بار پرسيده شده .
ببخشيد .
مي خوام جاسپر بگيرم و مي خواستم بدونم تابلو ترين خصوصيتي كه داره چيه كه يكوقت اشتباه نگيرم .
هم جعبش هم خود دستگاه .
تابلو ترينش رو بگين ممنون ميشم .

GOOD LUCK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر