مشکلات Kinect

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی
سلام دوستان من تازه کیکنت خریدم ولی یک مشکل داره کیکنت هر چند دقیقه یک باز خود به خود خاموش میشه تبدیل مخصوص سه راهه رو هم امتحان کردم درست نشد :((
تو رو خدا کمک کنید :-s یه دنیا ممنون :(

master$money

کاربر سایت
Jul 26, 2009
115
ماله منم همینطوری میشه و یک پیغام خطا مبنی بر اینکه اتصال به USB صورت گرفته، ولی یک مشکلی تو اتصال وجود داره ظاهر میشه. خودم 100 بار چک کردم اون هم!
در ضمن اون چراغ (که موقع روشن بودن سبزه) دستگاه قرمز نمیشه و کلا دیگه خاموش میشه.

master$money

کاربر سایت
Jul 26, 2009
115
من هم همین مشکل رو داشتم، تبدیل رو عوض کردم درست شد، بعضی از تبدیل ها خوب کار نمیکنن :biggrin1:

من تا حالا 2 تا تبدیل عوض کردم و جالبتر اینکه 3 راهی مخصوص خودش رو که بدون تبدیل استفاده میشه و هیچ جا گیر نمیاد (:d) هم خریدم!!
پ.ن: وقتی که من اولین بار کینکت رو نصب کردم و دستگاه رو روشن کردم، هیچ آپدیتی ازم نخواست و اون 200 مگی که دوستان تو تاپیم های دیگه میگن هم اصلا جایی نپرسید که نصب شه یا نه، یعنی کلا نصب نشده الان کینکت. امکان داره مشکل برای این باشه؟
پ.ن: و اگر از این موضوعه، لطفا بگین چی کار باید کنم که آپدیت شه و اون 200 مگ نصب شه، ممنون!

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
من تا حالا 2 تا تبدیل عوض کردم و جالبتر اینکه 3 راهی مخصوص خودش رو که بدون تبدیل استفاده میشه و هیچ جا گیر نمیاد (:d) هم خریدم!!
پ.ن: وقتی که من اولین بار کینکت رو نصب کردم و دستگاه رو روشن کردم، هیچ آپدیتی ازم نخواست و اون 200 مگی که دوستان تو تاپیم های دیگه میگن هم اصلا جایی نپرسید که نصب شه یا نه، یعنی کلا نصب نشده الان کینکت. امکان داره مشکل برای این باشه؟
پ.ن: و اگر از این موضوعه، لطفا بگین چی کار باید کنم که آپدیت شه و اون 200 مگ نصب شه، ممنون!
مجددا کینکت رو روی دستگاهت نصب کن! ممکنه مشکلت برطرف بشه!
برای اینکار هم برو تو قسمت kinect tuner یعد اون کاغذ که تو قاب بازی kinect adventure هستش رو جلو کینکت بگیر و دوباره مراحل رو طی کن!

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
دوستان من کینکت خریدم داشبوردم 12413 هست و ال تی پلاس هم کردم

الان که کینکت رو وصل کردم هیچ کاری نمیشه باهاش کرد و میگه باید به لایو وصل بشی و آپدیت کنی

میخوام بدونم مشکلی نیست آپدیت کنم ؟

چون اون 3 تا بازی رو میخوام بازی کنم و پچ شده اش رو هم گیر نیاوردم

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
نمیگه به لایو وصل بشید، فقط میگه که باید آپدیت بشه که با خیال راحت میتونید بذارید آپدیت بشه. به اینترنت هم نمیخواد وصل باشید.

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
نمیگه به لایو وصل بشید، فقط میگه که باید آپدیت بشه که با خیال راحت میتونید بذارید آپدیت بشه. به اینترنت هم نمیخواد وصل باشید.

آره جالیش اینه که هر دیسکی میزارم برای آپدیت یک مقدار جلو میره و بعد میگه
Xbox update failed

disc is unreadalbe

درحالی که میدونم دیسک سالمه

stuts code رو هم میزنه

0002-80007-0904-3000-0000-3080

مشکل از چیه ؟

آخرین ویرایش:

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,603
نام
Leo Fitz
آره جالیش اینه که هر دیسکی میزارم برای آپدیت یک مقدار جلو میره و بعد میگه
Xbox update failed

disc is unreadalbe

درحالی که میدونم دیسک سالمه

stuts code رو هم میزنه

0002-80007-0904-3000-0000-3080

مشکل از چیه ؟
دوست عزیز.شما نمیخواد سی دی بزاری تو دستگاه.پیغام که اومد خودش اتوماتیک آپدیت میکنه.برا من هم همین مشکل بوجود اومد.میخواستم برم لایو وصل شم و اعصابم خورد بود که یهو ok رو زدم و خودش اتو آپدیت شد...:d

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
دوست عزیز.شما نمیخواد سی دی بزاری تو دستگاه.پیغام که اومد خودش اتوماتیک آپدیت میکنه.برا من هم همین مشکل بوجود اومد.میخواستم برم لایو وصل شم و اعصابم خورد بود که یهو ok رو زدم و خودش اتو آپدیت شد...:d

آره
برای من با چند تا بازی نشد که نشد
بعد کینکت ادونچرز رو گذاشتم با اون آپدیت شد !

جالبیش این هست که اولین بار که کینکت رو زده بودم این آپدیت انجام شده بود با همین بازی

ولی بعد که یکبار کنسول رو ریست کردم و یک بازی دیگه گذاشتم دوباره میگفت آپدیت
انگار اون آپدیت کینکتش پریده باشه !

خلاصه مشکل حل شد

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
دیروز صبح که رفتم بازی کنم وقتی یه مقدار از کینکت دور می شدم دیگه دستم رو خوب تشخیص نمیداد،البته نور داخل اتاق زیاد بود یعنی آفتاب بدجوری می تابید،وقتی اتاق تاریک تر شد مشکل حل شد،حالا این مسئله ی خاصیه؟
بعدشم وقتی دستگاه خاموشه چراغش که نباید قرمز شه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر