FIFA 06 challenge every thing

با سلام خدمت همه دوستان بازی داتی ببببببخشید بازی سنتری امیدوارم حال همگی خوب باشه منو بگو می گفتم اولین نفرییم که مییام تو بازی سنتر عضو می شم نگو 47 نفر قبل ما عضو شدن اگه رشدش همینطوری باشه فکر کنم تو ماه اول رکورد بازی دات رو بزنیم

تشکر می کنم از دوستانی که با ایجاد این سایت باعث شدن تا دوستانی که داشتن کم کم پخش و پلا می شدن دوباره دور هم جمع بشن امیدوارم سایتی مثل بازی دات از نظر نظم و هماهنگی و سایتی برخلاف بازی دات از نظر سلیقه فردی مدیریت داشته باشیم این رو هم به مدیرای سایت قول می دم که دیگه از الان به بعد عمرا دیگه از کلمه بازی دات استفاده نکنم

البته می دونم جای این حرفا اینجا نیست ولی....

خوب این تاپیک به قصد معرفی محصول جدید Ea در سال 2006 و بیان نقاط قوت و ضعف این بازی بدور از هر گونه حاشیه (الون) با خلوص نیت کامل :d زدم امیدوارم به تاپیکی مفید تبدیل بشه نه به صحنه نبرد (((البته عنوان تاپیک خیلی فراتر از یه جنگ لفظیه)))

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
یک ماه تا انتشار FIFA 06 world cup

1.jpg

2.jpg

EA celebrates 2006 FIFA World Cup Germany™​

Electronic Arts will celebrate the 2006 FIFA World Cup Germany™ - the world's largest sporting event - with the launch of 2006 FIFA World Cup, the event's only officially licensed videogame. The videogame will ship on all platforms including Xbox 360™ in April 2006 in anticipation of the real-world tournament which begins in June.

2006 FIFA World Cup, under the EA SPORTS™ brand, will feature stunning visual representations of the world's superstar players, 12 official stadiums that will be used at 2006 FIFA World Cup Germany and stadiums from each qualifying region. Gamers will be able to play as their favourite team from qualification right through to a virtual reproduction of the tournament in Germany.

"The FIFA World Cup will be the single most watched sporting event by a worldwide television audience, bringing together football fans from around the world," said Joe Nickolls, lead producer of the game. "Our game, 2006 FIFA World Cup celebrates this passion by capturing all of the national rivalries in-game, enabling fans to play their heroes and be a part of 2006 FIFA World Cup Germany."

With enhanced player animations, EA SPORTS has emulated close to 100 of the world's superstars, capturing their playing styles and individual likenesses. In addition to enabling gamers to participate in the 2006 FIFA World Cup Germany by taking control of one of 127 national teams, the game features new compelling modes of play, including the groundbreaking Global Challenge that will test even the most hardcore football fan by recreating classic moments in FIFA World Cup™ history. Furthermore, the game supports up to eight-way multiplayer matches and boasts a plethora of in-game unlockable content such as legendary players and exclusive apparel.

2006 FIFA World Cup, developed by EA Canada in Vancouver, B.C., is scheduled to ship on:

* the PlayStation®2 computer entertainment system,
* the Xbox® and Xbox 360 video game systems from Microsoft,
* Nintendo GameCube™,
* Nintendo DS™,
* Game Boy® Advance,
* PSP™ (PlayStation®Portable) system,
* PC and
* mobile.

Key features (Console versions: Xbox 360, Xbox, PS2, GC, PC)

* Play with your heroes
The world's superstars look and play like their real life counterparts. Player attributes like ball skills and playing style have been uniquely re-created for each player to mirror real life.
* Win the 2006 FIFA World Cup™
Compete as one of 127 teams from qualification right through to a virtual reproduction of the FIFA World Cup Final in Germany. Play in any of the 12 official stadiums that come to life with the pageantry and festivity of the 2006 FIFA World Cup™
* Global Challenge
Introducing a new mode called Global Challenge that recreates 40 classic moments in FIFA World Cup history. Earn rewards to unlock legendary players and classic apparel.
* Penalty Shootout
Experience the elation and agony of a penalty shoot-out as if you were on the pitch. Use new moves to distract the goalkeeper or put off the penalty taker. Master your nerves to score the goal that puts your team in the FIFA World Cup.
* Advanced Shooting Mechanics
New context sensitive shooting provides even more realistic action. Player shooting ability, pressure from defenders and distance from goal all contribute to the success of the shot, just like in real life.
* Multiplayer Mode
Play as your favorite national teams in up to eight-way multiplayer sessions with friends from qualifiers to the 2006 FIFA World Cup Final.
* FIFAWorldCup.com Zone
Visit the cities and stadiums of the 2006 FIFA World Cup Germany via in-game videos.​

منبع : www.fifa-mra.com

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
نوشته شده توسط vahid1400:
بله یه دسته پلی استیشن به طور کامل جوابگو هست

سلام خسته نباشید
وحید جان دسته رو تهیه کردم حالا باید چیکار کنم تا تمام دکمها روی دسته بیاید (البته دکمه تغییر دفاع وحمله الان کار میکنه ولی دکمه shift و دکمه حمله ای کردن تیم ودفاعی و معمولی کردن ان روی دسته نیست )ممنون میشم راهنمایم کنی مرسی

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
نوشته شده توسط yahya:
سلام خسته نباشید
وحید جان دسته رو تهیه کردم حالا باید چیکار کنم تا تمام دکمها روی دسته بیاید (البته دکمه تغییر دفاع وحمله الان کار میکنه ولی دکمه shift و دکمه حمله ای کردن تیم ودفاعی و معمولی کردن ان روی دسته نیست )ممنون میشم راهنمایم کنی مرسی
راستی مدلشtopway tp-u539 و از نوع دیجیتال
ایمیل yahyash63@yahoo.com ممنون می شم کمی زودتر جواب بدین

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام خسته نباشید

سلام
خوب دوست عزیز شما می بایست این کارها رو انجام بدی

1-اسم دقیق گیم پد رو از کنترل پنل نگاه کن و برام بگو (فاصله میان کلمات هم مهمه)

2-برو تو کنترل پنل تو قسمت گیم کنترلر بعد پروپرتیز رو بزن در این مرحله دکمه های رو گیم پدت رو تک تک بزن و ببین برای هر کدوم چه شماره ای روشن میشه دقیقا یادداشت کن

به طور مثال وقتی دکمه (مثلث) رو فشار میدی شماره 3 یا ... روشن میشه

3-بگو که مایلی چه دکمه ای چه کاری انجام بده

البته دسته ای که گرفتی احتمالا 2 تا انالوگ داره
انالوگ سمت چپ برای حرکت بازیکناست
انالوگ سمت راست مربو میشه به first touch یا همون شیفت
دیجیتال سمت چپ (همون کلید های جهتی) برای حالات حمله و دفاع

این سه مرحله رو انجام بده 3 سوت کارت راه می افتده
موفق باشی

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
سلام
خوب دوست عزیز شما می بایست این کارها رو انجام بدی

1-اسم دقیق گیم پد رو از کنترل پنل نگاه کن و برام بگو (فاصله میان کلمات هم مهمه)

2-برو تو کنترل پنل تو قسمت گیم کنترلر بعد پروپرتیز رو بزن در این مرحله دکمه های رو گیم پدت رو تک تک بزن و ببین برای هر کدوم چه شماره ای روشن میشه دقیقا یادداشت کن

به طور مثال وقتی دکمه (مثلث) رو فشار میدی شماره 3 یا ... روشن میشه

3-بگو که مایلی چه دکمه ای چه کاری انجام بده

البته دسته ای که گرفتی احتمالا 2 تا انالوگ داره
انالوگ سمت چپ برای حرکت بازیکناست
انالوگ سمت راست مربو میشه به first touch یا همون شیفت
دیجیتال سمت چپ (همون کلید های جهتی) برای حالات حمله و دفاع

این سه مرحله رو انجام بده 3 سوت کارت راه می افتده
موفق باشی

سلام
تو کنترل پنل تو قسمت گیم کنترل نوشته USB Vibration joystick
شمارها رو هم یا داشت کردم
البته انالوگ سمت چپ و دکمهای دیجیتال سمت چپ رو درست گفتی وهمون کارها رو انجام میده ولی انالوگ سمت راست اصلا کاری انجام نمیده
الان من فقط دوتا کلید را روی دسته ندارم یکی همون شیفت ودیگه دکمه حمله ای یا دفاعی کردن کل تیم (دکمه شماره 5 روی کیبورد )اگه می شد این دوتا رو روی انالوگ سمت راست گذاشت خیلی خوب میشد (اگه هر دوتا بشه چه بهتر اگر نشد حد اقل دکمه حمله ای کردن و دفاعی کردن کل تیم بیاد روی دسته )
راستی توی یکی از صفحات نوشته بودی که اگه بازی دسته رو بشناسه توی قسمت کنترل بازی اسم دسته رو می نویسه ولی الان فقط نوشته کنترلر. از اینم می تونه باشه یا نه؟

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام
تو کنترل پنل تو قسمت گیم کنترل نوشته USB Vibration joystick
شمارها رو هم یا داشت کردم
البته انالوگ سمت چپ و دکمهای دیجیتال سمت چپ رو درست گفتی وهمون کارها رو انجام میده ولی انالوگ سمت راست اصلا کاری انجام نمیده
الان من فقط دوتا کلید را روی دسته ندارم یکی همون شیفت ودیگه دکمه حمله ای یا دفاعی کردن کل تیم (دکمه شماره 5 روی کیبورد )اگه می شد این دوتا رو روی انالوگ سمت راست گذاشت خیلی خوب میشد (اگه هر دوتا بشه چه بهتر اگر نشد حد اقل دکمه حمله ای کردن و دفاعی کردن کل تیم بیاد روی دسته )
راستی توی یکی از صفحات نوشته بودی که اگه بازی دسته رو بشناسه توی قسمت کنترل بازی اسم دسته رو می نویسه ولی الان فقط نوشته کنترلر. از اینم می تونه باشه یا نه؟

خوب یحیی جان اون شماره هایی که یاداشت کردی رو بنویس

بعد از این کار من یه فایل برات می فرستم که باید تو یکی از شاخه های فیفا کپی کنی بعد از این تمام دکمه هات راه می افتده و فیفا هم اسم گیم پدتو میشناسه

آخرین ویرایش:

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
این تنظیمات مربوط میشه به گیم پد من اگر مایلی گیم پدت به همین صورت باشه من فایلشو برات بفرستم

mypad.JPG

البته برام حتما اون چیزهایی که یادداشت کردی رو بنویس

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
خوب یحیی جان اون شماره هایی که یاداشت کردی رو بنویس

بعد از این کار من یه فایل برات می فرستم که باید تو یکی از شاخه های فیفا کپی کنی بعد از این تمام دکمه هات راه می افتده و فیفا هم اسم گیم پدتو میشناسه

دوباره سلام
ممنون که راهنماییم میکنی
دکمها به این شکل هستند :مثلث1 . مربع4 . دایره2 .ضربدر3 L1=5 ). (L2= 7) .(R1=6 ) .R2=8 )
استارت هم که=9
select=10
انالوگها هم که شماره نداره دکمهای دیگه هم که جهتهاست
یعنی با این کار دکمه شیفت و دکمه حمله ای کردن و دفاعی کردن تیم روی انالوگ سمت راست میاد ؟

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
این تنظیمات مربوط میشه به گیم پد من اگر مایلی گیم پدت به همین صورت باشه من فایلشو برات بفرستم

mypad.JPG

البته برام حتما اون چیزهایی که یادداشت کردی رو بنویس

وحید جان البته این تغییرات خوبه ولی دکمه شیفت و دکمه حمله ای کردن کل تیم کدو مشونه
اگه می تونی همینو بفرست تا امتحانش کنم مرسی

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
اقا وحید تازه متوجه شدم انالوگهارو وقتی فشار می دی خودش یک دکمه است شمارهاشم : انالوگ سمت راست 12 و انالوگسمت جپ 11
همون واسه خودتو بفرستی فکر کنم درست بشه تنظیماتشم خوبه

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام
فایل رو برات فرستادم به ایمیلت

دیجیتال سمت چپ = تغییر حالات دفاعی و حمله
فشار دادن انالوگ سمت راست به پایین = تغییر استراتزی (حمله دفاع و عادی)
فشار دادن انالوگ سمت چپ به جلو یا R2 = شیفت (shift)

فایل رو در شاخه زیر کپی کن (یه نسخه هم برای خودت نگه دار هر موقع فیفا رو نصب کردی باید این کار رو بکنی)

FIFA 06\data\input

نتیجه کار رو به من اطلاع بده
موفق باشی

آخرین ویرایش:

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
وحید جان واقعا دستت درد نکنه کارت واقعا عالیه همه چیز درست شد فقط به ما هم یاد بدی خیلی خوب میشه
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر