عرضه Gears of War Triple Pack در 15 فوریه

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
gearsofwar2a10.jpg

Microsoft و Epic امروز به شایعه ها پایان دادند و عرضه Gears of War Triple Pack را تایید کردند.

این پک شامل دو نسخه ارائه شده از بازی و همچنین DLC بازی دوم به نام های Road to Ruin و All Fronts Collection میباشد.

لازم به ذکر است که Hidden Fronts و Map Pack 1 بر روی DVD عرضه نمیشود و بر روی شبکه XBL به صورت مجانی قابل دانلود میباشد.

این پک در تاریخ 15 فوریه سال جاری در امریکا عرضه میشود این امر در حالی است که هنوز تاریخ انتشار بازی در اروپا مشخص نشده است.همچنین تصویر کاور بازی و عکس هایی از خود بازی را در زیر میتوانید مشاهده کنید.

منبع:http://www.vg247.com/2011/01/18/gears-of-war-triple-pack-landing-february-15/

آخرین ویرایش:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تا اونجایی که من یادمه گفتن مایکر میخواد یه سوپرایز از GeoW معرفی کنه، که حتی عده ای گفتن میخواد شماره 2 رو واسه PC بده بیرون. این همون سوپرایزه خیر سرشون؟:-/

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
تا اونجایی که من یادمه گفتن مایکر میخواد یه سوپرایز از GeoW معرفی کنه، که حتی عده ای گفتن میخواد شماره 2 رو واسه PC بده بیرون. این همون سوپرایزه خیر سرشون؟:-/
نه این که سورپرایز بزرگی نیست ، سورپرایزشون احتمالا این هست:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
حالا اون 2 تا که هیچ ولی نمیدونم dlc هاش ارزش داره بگیریم؟!
$29.99 برا اوریج خورا .

مپاش خیلی عالیه البته اگه از انلاین این بازی خوشتون بیاد........کلا 19 مپ جدید داره که با قبلیها میشه 29 تا.......:x

ولی اون مرحله که حذف شده بود و تو این dlc ها هس چیز جالبی نیس.

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
فکر کنم قبلا خوده Epic گفته بود که Gears Of War 2 برای PC منتشر نمیکنیم.

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
نمی دونیم خوشحال شیم یا ناراحت

آخه یکی نیست به این اپیک بگه استودیوی باحال از انتشار بازی اول 4 سال و بازی دوم 3 سال می گذره تا حالا همه 100 دفه این دوتا رو رفتن دیگه این کار چیه؟؟:blink:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
آخه یکی نیست به این اپیک بگه استودیوی باحال از انتشار بازی اول 4 سال و بازی دوم 3 سال می گذره تا حالا همه 100 دفه این دوتا رو رفتن دیگه این کار چیه؟؟:blink:
بلاخره اینم یه جور از سیاست Microsoft هستش دیگه!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر