خاطرات و حرکات شما با Kinect

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
با تشکر از تمامی دوستان ، من خاطرات همتون رو خوندم و هر آنچه که باعث شده به شما آسیب برسونه رو از خودم دور کردم و تاحالا هیچ آسیبی بهم نرسیده :>:d

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
با تشکر از تمامی دوستان ، من خاطرات همتون رو خوندم و هر آنچه که باعث شده به شما آسیب برسونه رو از خودم دور کردم و تاحالا هیچ آسیبی بهم نرسیده :>:d
داداش شما دیگه خرکی که نمیتونی نپری :))
مثل والیبال کینکت اسپورت یا قایق رانی کینکت ادوونچر رو اصلا نمیشه بازی کنی و سالم بمونی
ما تابستون رفتیم شمال ایکس باکسو کینکتم بردم ، والیبال کینکت اسپرت جوری پریدم هوا که دستم خورد به این پنکه سخفیا:))
شانس اورم خاموش بود و الا دسنم قطع میشد :))

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
همینه دیگه ، جایی رو برا خودم جور کردم که اطرافش مبل ، لوستر ، پنکه ، میز ، پله و ... نباشه !! :d
میمونه حادثه که هیچگاه خبر نمی ده ،‌مثلا بپرم رو انگشت پام بیفتم ، یا بپرم وقتی خواستم بیام پایین ، پام لیز بخوره و بیفتم و ... اینجور چیزا رو نمی شه کاری کرد !!!:d

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
همینه دیگه ، جایی رو برا خودم جور کردم که اطرافش مبل ، لوستر ، پنکه ، میز ، پله و ... نباشه !! :d
میمونه حادثه که هیچگاه خبر نمی ده ،‌مثلا بپرم رو انگشت پام بیفتم ، یا بپرم وقتی خواستم بیام پایین ، پام لیز بخوره و بیفتم و ... اینجور چیزا رو نمی شه کاری کرد !!!:d

انشاالله زودتر بیفتی یه جاییت بشکنه که دل ماهم خنک بشه انقدر پز ندی من چیزیم نشده :D ( شوخی بود داداش :D )

illidragon16

کاربر سایت
Nov 24, 2011
12
نام
علی
منم یه بار داشتم بازی میکردم بازی کینکت ادونچر بعد عقب عقب رفتم پنجره باز بود و لبش رو به پشت من و چنان با کله خوردم بهش که تا 3 روز سرم گیج میرفت.:d

soroushlink

کاربر سایت
Nov 18, 2011
14
چند وقت پیشم من و 3 تا دگه داشتیم والی شرتی میزدیم که من اول شدم.بعد دعوا شد یکهو دیدم یکچیزی رو هوا به لوستر خورد!فکر کن ساعت 3 شب یهو بومب!جات خالی خیلی خندیدیم!

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
یه بار داشتیم کینکت والیبال بازی میکردیم یهو دوستم که اومد دستشو بیاره پایین توپ رو بده من خشتک ـش کامل پاره شد بعدش دیدیم تویه عکس ها افتاده خیلی خندیدیم بش

AghaFariborz

کاربر سایت
Feb 3, 2012
17
نام
ALI
یه بار داشتم با پسر خالم والیبال بازی میکردم 6:0 جلو بدم یه گل زد جو گیر شد اومد یه گل دیگه بزنه دستش خورد تو لامپ هم زد لامپو شکوند هم خوره شیشه های لامپ ریخت تو سرش:))=))

یه بارم داشتم باهاش پینگ پنگ بازی میکردم میخواست توپو بزنه زد تو سره منه بیچاره:(

keyhan s

کاربر سایت
Apr 26, 2012
6
نام
کیهان
وقتی داشتم کینکت اسپرت فوت بال بازی می کردم توپ رو شوتیدم.دمپاییم ازپام دراومد وخورد به پارچ اب وبعد شکستx_x هیچی یه چک این ور یه چک اون ور.مزد گلمون بود:((

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
وقتی داشتم کینکت اسپرت فوت بال بازی می کردم توپ رو شوتیدم.دمپاییم ازپام دراومد وخورد به پارچ اب وبعد شکستx_x هیچی یه چک این ور یه چک اون ور.مزد گلمون بود:((

با دمپای کینکت بازی میکردی..؟:d خوب نوکرتم من جای اون بنده خدای که بهت چک زده بودم از خونه بیرونت میکردم:dمن خودم داشتم گلف بازی میکردم داداشم داشت با تلفن حرف میزد حواسسش نبود که یه دفعه اومد تو منطقه پرواز ممنوع:dمچ دستم خورد تو دهنش خون راه افتاد:dهنوز بعضی وقتا یادمون میافته میمیریم از خنده:d

---------- نوشته در 03:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:37 PM ارسال شده بود ----------

اونوقت خاطره خاص شما از این جمله چی هستش؟ :-/

خوب این بنده خدا کینکت تازه خریده براش خاطره شده:dاحتمالا هم گرون خریده ضربه اش مهلک بوده:dبدجوری خاطره شه:d

آخرین ویرایش:

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
من داشتم بادوستم بازی میکردم دیدم همچین بازیو جدّی گرفته اگه بازی شنا رو براش بزارم غرغ میشه=))

---------- نوشته در 10:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:26 PM ارسال شده بود ----------

داشتم فوتبال آمریکایی بازی میکردم پام پیچ خورد افتادم زمین دستم ضرب دید تا 3 روز دست راستمو نمیتونستم تکون بدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر